Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Hej,

 

mam auto do kupienia (e91 320d) w Gostyniu i chciałem je gdzieś sprawdzić przed zakupem, polecicie kogoś w okolicy?

 

pzdr

Łukasz

 

Kolego podleć do Rębowa ( 4 ok od gostynia) - Przemek Jańczak. Naprawia tylko Bmw i na pewno Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanika samochodowa w Poznaniu http://serwis.niedzwiedz-lock.pl Korzystam z serwisu od dłuższego czasu i mają dobrych mechaników. Zajmują sie instalacją gazu, klimatyzacjami i ogólną mechaniką. Terminy są niedługie a chyba nawet na czas naprawy można dostać auto zastępcze (przynajmniej kiedyś z takiej opcji korzystałem). Warsztat znajduje si w Luboniu, ale to tak naprawdę rzut beretem od Poznania. ul Powstańców Wlkp. 4A, tel: 61 813 1665
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy. Gdzie w Poznaniu, albo najbliższych okolicach, ktoś solidnie i w rozsądnych pieniądzach zajmuje się BMW? Chodzi o wymianę uszczelek pod pokrywą zaworów i podstawą filtra w E90 N46, ewentualnie inne pierdoły jeszcze w zawieszeniu itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam e90 i mam kilka lokalizacji czy moze ktos polecic kogos na sprawdzenie auta przed zakupem, dobrze aby mial możliwość podlaczenia komputera. Lokalizacje:

 

Gniezno

Koło

Ostrów Wielkopolski

 

Czytalem opinie o Gnieźnie, ale ta sztuka stoi u prywatnej osoby wiec może się uda zeby nie bylo źle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć koledzy,

Ostatnio w mojej e60 mam problem z radiem, bardzo gubi zasięg i szumi. W mieście jest jeszcze ok ale wystarczy trochę odjechać i pozostaje słuchanie szumów. Czy ktoś może mi polecić warsztat gdzie mogę to sprawnie naprawić ? Swego czasu myślałem o US Meverick ale nie wiem czy jeszcze warto.

Pozdrawiam i licze na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[MOD EDIT]

Jest specjalny dział "Nie polecam..." Proszę tam wylewać żale.

Sto razy bardziej wolę pojechać 20km do Moto-Car Oborniki do Karola Okupniaka. Warsztacik postawiony za 7 mln zł i bez problemu naprawiają na częściach klienta. Ten właśnie warsztat za Orlenem w Obornikach polecam w 100%.

 

http://motocar.pl/kontakt.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiedziałem w którym dziale zamieścić taką ofertę, więc z góry przepraszam.

 

Szukam osoby, która podejmie się podłączenia w moim BMW e39, podgrzewania foteli i pamięci foteli. Fabrycznie niestety nie było ani tego ani tamtego. Kontakt pod tel. 795440280 ;) Oby jak najbliżej Zielonej Góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje dobrego fachowca do wymiany rozrzadu w N47d20C. Z tego tematu wybrałem Dawida Klepackiego z Poznania, Czy robi tez te rzeczy ? Nie moge sie do niego dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 sztuki nówki czujników Febi za 450zł, nowy wentylator-zamiennik Harta za 750zł z gwar 24msc i pojechałem do Obornik. :lol: Zrobili mi te dwie rzeczy NA MOICH CZĘŚCIACH za łącznie... 300zł.

 

Zamknąłem się więc w 1500zł, a ten chciał ode mnie 900zł za czujniki, 1800zł za wentylator + jeszcze robocizna! :lol:

 

 

A dopytywałeś się może co on proponował wsadzić? nie wiem ile teraz wentylator kosztuje ale do e39 poliftowej rok temu ori kosztował tyle. ty tutaj piszesz o zamienniku Harta gdzie to akurat wybitna firma nie jest...

 

U mnie w firmie też nie chętnie robimy na częściach klienta z kilku powodów. 1 główny to taki, że klient przywozi do nas swoje części, montujemy je, później coś się stanie z tym, popsuje się albo coś bo np był to najtańszy zamiennik i ma pretensje do nas, że coś źle zrobiliśmy. A 2gi to taki, że często jest kilka rodzai danego elementu i w momencie gdy coś nie pasuje mamy auto uziemione na podnośniku bo klient musi sobie przywieźć inną część itp.. a czas i pieniądze uciekają nam przez zajęte stanowisko i kilka by się jeszcze znalało ;)

Gdy klient jest świadomy ryzyka, że kupił np chiński rozrząd i to może się rozpaść po 500m to nie ma problemu, żeby to zamontować :)

Rozumiem twoje oburzenie ale postaw się też w sytuacji mechaników, którzy robią twój samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może któryś forumowicz z Poznania lub południa wlkp bawi się w kodowanie i zechciałby aktywować u mnie dziwnne światła w drogowych? Oczywiście płacę za usługę zgodnie z ustaleniami.

Podłączam się pod pytanie, ktoś coś ??

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mst [MODEL EDIT: Proszę przestrzegać regulamin!] , ceny miałeś podane za ori części zamienniki w twoim przypadku padaja albo nie działają ,przyjedź powiedz mi te obelgi w twarz pseudo beemkowiczu!

 

Przepraszam wszystkich czytających ale się uniosłem ale z drugiej strony nie każdy musi być zadowolony pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam warsztatu ktory w ogolicach Poznania przejrzy mi doszczetnie auto i sprawdzi pod katem usterek typu wycieki, zawieszenie itp? Chodzi o to aby zdiagnozowac ewentualne usterki, aby moc bezproblemowo jezdzic autem w dluzsze trasy.

Acb.pl jest naprawde godne polecenia czy znacie jeszcze lepszy warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.