Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sie okazało, ze licznik był kręcony? :shock: Poprzedni wlascicel wyslal ci list z taka informacja?

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak sie okazało, ze licznik był kręcony? :shock: Poprzedni wlascicel wyslal ci list z taka informacja?

 

:) Nie, napisal markerem stary przebieg na obudowie licznika, żeby nowy wlasciel mogl sobie dodac.... :lol: :wink:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, dostałem list z instrukcją jak to zrobić gdy bede sprzedawał, aby zawsze było troche "ponad dwieście" i "poprzedni właściciel w wieku przedemerytalnym" :lol:

A poważnie: to w tym przypadku było widać slady mechrania przy zabezpieczeniu licznika. Dowiedziałem też sie ze mozna to zrobic bez śladów, tak więc... nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja bemka ma najechane 180 000 km i własnie wymieniam głowice i tłoki. Auto jest z niemiec poza silnikiem reszta to "igła" pozdro!!!

 

nie wszystko złoto co się z niemiec przytaszczy, przykre współczuje a długo nacieszyłeś sie bezawaryjnością??

Co się stało z ta głowicą??

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

E-30 316i 90r. przebieg 213 tys. mam ją 3 latka,przejechałem prawie 60tys.- żadnych większych problemów,stukają tylko hydrauliki(jak zimny),nie bierze oleju, moc i moment jak w nowym/byłem na hamowni-to wiem/.o dziwo amory są prawdop.od nowości i jeszcze trzymają.

E- 30 325i 88r. przebieg 166 tys. ale kupiłem ją niecały miesiąc temu, więc trudno mi narazie cokolwiek powiedzieć, w przebieg też trudno uwierzyć,wszystko jeszcze wyjdzie w praniu. auta bez gazu. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupilem to miala przejechane 106000km mam ja ponad rok i teraz na liczniku jest 204000km duzo zrobilem i nic jeszcze nie wymienilem oprocz pompy wody po zakupie jakis 3 miesiace.Od paru miesiecy tez zaczlo mi cos stukac jak jest zimny tylko po nocy i nie wiem co to jest.

 

Jak wiecie to prosze o info.

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jak kupiłem miała 227000. Teraz ma 256000, ale poprzedni właściciel chyba by już jej nie poznał. Zamontowałem xenony, kupiłem ładne fele na lato, tłumik końcowy, dokładkę pod przedni zderzak, no i nową skórzana tapicerkę. Zrobiłem wszystko, żeby autko wyglądało jak nowe, a jak ją kupowałem to oglądałem 21 innych w stanie "idealnym" więc była całkiem niezła.

Zrobiłem zawieszenie przód i uszczelkę tylnego mostu no i wymieniłem vanosa- bo wkurzało mnie że pukał.

Mam nadzieję że posłuży jeszcze dłuuuugo. :)

 

Wszystkim życzę wiele radości z jazdy !!!!!!

pozdro damp

Moje BMW e38 728iA '95

moje byłe BMW e34 525i '93

e60 520i Tata

e87 120i Mama

http://www.damp479.bravehost.com

Jeżeli się nie otwiera spróbuj jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 525 24V '94r ma 201tyś, sprowadzona osobiście 5 miesiący temu do kraju więc nie mogę nic jeszcze powiedzieć poza tym że się nie psuje,jest poprostu nie zastapiona.Czytałem w internecie że bmw 525 to model który najmniej sie psuje. :) :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Moja 320 ma 227000 i zadnych prolemów nie miałem dotychczas, jeżdzi tylko na full syntetku, zrobiłem nia 30 tysięcy. Oprócz sprzęgła do którego się powoli przymierzam nie ma z niczym problemów.Poprzedni własciciel wymienił ( niemiec) pompe wody i visco.Amory na przodzie niedługo będą do wyminy, a tak poza tym wszystko ok !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poprzednia e34 520i miała przejechane 360 jak kupiłem, sam zrobiłem jakieś 40 tys. w rok. No ale kupiłem ją od jakiegoś chyba dresiarza, bo była tak ospojlerowana i rozjechana, że szybko szukałem okazji do sprzedaży,

Aktualna dziecinka ma 199 tys i jest w wspaniałej kondycji - można powiedzieć salonowej kondycji :)

BMW - najlepsza metoda na łagodzenie wewnętrznej natury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

530i E-34 243.700 km, z czego zrobilem okolo 4 tys narazie tylko wymienilem wachacz i amortyzator, ale jak ja kupowalem to powiedziano mi ze to trzeba zrobic. Silnik itp bez zadnych problemow.

 

BMW M5 E-34 - egzemplarz niemalze salonowy z "malym" dopieszczeniem zawieszenia. 102.000 km. Narazie nieuzytkowany wiec nie moge nic powiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mojej stuknelo wlasnie 150 000 km i jak na razie hula jak trzeba bez wiekszych problemów... a juz prawie 10 tysi nią trzasnalem ale ten czas leci...

>>> PRYMUS <<<

BMW Klub POLSKA


==================================

Always look on the bright side of drive & wife :)


http://img182.imageshack.us/img182/295/podpisforum3ru.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moja 316 '92 [e36] ma na liczniku okolo 230tys ale na umowie poprzzedniej (z niemcem) jest wpisane ponad 320tys! nie zauwazylem tego przy kupnie.. ale wydaje mi sie ze powinienem jednak patrzec na ten z umowy czyli 320tys.. :(

 

I tak chcialem sie zapytac co to moze byc za liczba wskazywana jako bodajze pierwsza w "teście zegarów".. bo mi wlasnie pojawia sie cos około 320tys z hakiem.. czy mozliwe ze to jakis zapisany gdzies indziej oryginalny przebieg samochodu? Czy moze cos innego? Co?

Pytam bo nie moglem znaleźć nigdzie na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.