Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

E34 na szafie 225 tys i nic sie nie psuje, oby tak dalej. Odpukac.

 

Poprzednia bunka to E30 i miala 298 tys jak sie z nia rozstalem. Tez byla piekna i szybsza od obecnej, ale w niej robilem glowiczke, osobiscie. Kupil ja jakis mlodzian ktory jej do dzisiaj nie przerejestrowal, a do mnie przychodza zawiadomienia z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ze POLICJA zlapala samochod bez waznego OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg w dniu zakupu 255kkm, (dwa miesiące temu) aktualnie 258kkm, wymieniłem olej, filtry leję benkę, gazik i pomykam codziennie ok 70 km.

Bez uwag.

 

Pozdrawiam forumowiczów

 

Muszę Cię zmartwić chodzi o Twój podpis pod profilem, jeśli masz oryginalny silnik to w 91r nie było Vanosa :( ja też tak myślałem dopuki mnie koledzy nie uświadomili.

Mojej niuni w sobotę stukneło 200 tys jutro zamieszcze zdjęcie licznika :D

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

103.000 km i pare drobiazgow - faluja wolne oborty, odkleje sie tapicerka na drzwiach, ale to detale ktore nie maja wplywu na caloksztalt :lol:

jeśli falują wolne obroty to możesz mieć uszkodzoną sonde lambda

najlepiej sprawdz na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 96r kupiłem 1,5roczne 530V8 miała 40200km jak ją sprzedawałem w 2002r to na liczniku było 730tkm auto było w super stanie do końca jeżdziło na syntetyku ale już chyba długo nie pojeżdzi bo ją zagazowali.Teraz mam 740 i ma przejechane 158000 i jest 100% oryginalny.
www.klinika-bmw.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg w dniu zakupu 255kkm, (dwa miesiące temu) aktualnie 258kkm, wymieniłem olej, filtry leję benkę, gazik i pomykam codziennie ok 70 km.

Bez uwag.

 

Pozdrawiam forumowiczów

 

Muszę Cię zmartwić chodzi o Twój podpis pod profilem, jeśli masz oryginalny silnik to w 91r nie było Vanosa :( ja też tak myślałem dopuki mnie koledzy nie uświadomili.

Mojej niuni w sobotę stukneło 200 tys jutro zamieszcze zdjęcie licznika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. W zwiazku z tym, ze fotele w BMW sa do niczego i czesto auta juz z przebiegami ok 150 tys. maja przedarcia na fotelu kierowcy, chcialbym sie Was spytac, czy isnieje w miare obiektywny sposob na oszacowanie przebiegu po stanie materialu na fotelu.

Chociaz z drugiej strony to stan fotela zalezy tez od wzrostu i gabarytow kierowcy, od sposobu uzytakowania auta...

 

Najlepiej niech wypowiedza sie osoby, ktore posiadaja auta o pewnym przebiegu (maja ksiazke lub auto od nowosci lub prawie od nowosci) i niech napisza jakiego materialu na siedzeniu to dotyczy.

 

Moje e34 (1994r) ma na zegarze 136tys, wnetrze wyglada, jakby nikt nigdy w srodku nie siedzial, bardzo zadbane, czyste i swieze, ale boczek fotela kierowcy ma widoczne przetarcie, co nie pozwala mi spac spokojnie. Dodam, ze sa to fotele "profilowane", z tym cienkim materialem.

 

Pozdrawiam.

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 96r kupiłem 1,5roczne 530V8 miała 40200km jak ją sprzedawałem w 2002r to na liczniku było 730tkm

 

Jak wygladal fotel kierowcy, gdy sprzedawales saochod?

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem moja e34 ma 200 tyś przebieg 100% pewny, siedzenia nie noszą żadnych śladów urzywania poza zadartą nitką na tylnej kanapie to pewnie od pierścionka lub innej biżuteri. Materiał to jasno-kremowy welur.

 

P.S. Jestem drugim właścicielem, auto przywiozłem z niemiec.

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Najlepiej niech wypowiedza sie osoby, ktore posiadaja auta o pewnym przebiegu (maja ksiazke lub auto od nowosci lub prawie od nowosci) i niech napisza jakiego materialu na siedzeniu to dotyczy.

Niestety nie spełniam tych warunków bo nie mam książki do swojego E36. Książkę miałem za to do E34 520i.

 

Moje e34 (1994r) ma na zegarze 136tys, wnetrze wyglada, jakby nikt nigdy w srodku nie siedzial, bardzo zadbane, czyste i swieze, ale boczek fotela kierowcy ma widoczne przetarcie, co nie pozwala mi spac spokojnie. Dodam, ze sa to fotele "profilowane", z tym cienkim materialem.

E36 kupiłem z przebiegiem 94 tys. km. Wydaje się że przebieg był prawdziwy, ponieważ samochód w ogóle nie był zniszczony, nie był rozklekotany, ogólnie super stan. Dziś mam na liczniku 165 tys. km i siedzenia są idealne. Żadnych przetarć, wytarć itp...

 

E34 520 kupiłem z przebiegiem 180 tys. km i sądząc po wpisach z książki to pewnie tyle miała. Po 2 latach jak ją sprzedawałem to na liczniku było prawie 240 tys. km i zero przetarć. Fotele w super stanie.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Betka ma 186 000 na szafie i sprawia wrażenie jakby dopiero z fabryki wyjechała.... heh

Na zewnatrz bez najmniejszej skazy i rdzy - suuuper

Wewnątrz także super, czyściutko itp, boje się tylko, ze fotel mi sie przetrze.... ;/

 

 

pozdrawiam

prezes 8)

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. W zwiazku z tym, ze fotele w BMW sa do niczego i czesto auta juz z przebiegami ok 150 tys. maja przedarcia na fotelu kierowcy, chcialbym sie Was spytac, czy isnieje w miare obiektywny sposob na oszacowanie przebiegu po stanie materialu na fotelu.

Chociaz z drugiej strony to stan fotela zalezy tez od wzrostu i gabarytow kierowcy, od sposobu uzytakowania auta...

 

Najlepiej niech wypowiedza sie osoby, ktore posiadaja auta o pewnym przebiegu (maja ksiazke lub auto od nowosci lub prawie od nowosci) i niech napisza jakiego materialu na siedzeniu to dotyczy.

 

Moje e34 (1994r) ma na zegarze 136tys, wnetrze wyglada, jakby nikt nigdy w srodku nie siedzial, bardzo zadbane, czyste i swieze, ale boczek fotela kierowcy ma widoczne przetarcie, co nie pozwala mi spac spokojnie. Dodam, ze sa to fotele "profilowane", z tym cienkim materialem.

 

Pozdrawiam.

 

Są dwie opcje:

albo masz przebieg o 100 000 większy, albo ktoś dużo tym autem jezdzil i czesto wsiadal i wysiadal.

 

Ja kupilem swoją Betke w 2002 z przebiegiem 98 700 - udokumentowanym w serwisie od I własciciela.

Stan foteli byl poprostu dziewiczy, teraz kiedy korzystam z auta dość duzo i czest sadzam w nim tylek, zauważylem szarpiacych sie kilka nitek na lewej stronie fotela(trzymanie boczne). Wczesniej aby zapobiec wytarciu siedziska zalozylem koszulki w kolorze srodka ale z tym jeszcze nie wiem jak zaradze....nie chce oblesnych pokrowcow....

 

pozdrawiam

prezes 8)

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
e-34 535 na liczniku 230 tys. Zaimportowana we wrześniu 2004. Ostatnio okazało ze licznik był kręcony... ciekawe kto kręcił Niemiec czy Polak od którego kupiłem :lol: . Pozatym jest ok, widać ze dbano o auto, chodzi jak burza !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.