Skocz do zawartości

Android Auto - 07/2020.25


kamilkoc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jak bym ją tam pracował to bym wiedział .

Mówię na serwisie że na forum pisza ze maja oktywne po aktualizacji a oni mi na to że mam nie czytaj bo ludzie kłamią :). Jutro odbieram to będę wiedział czy się aktywowało .

 

A to dobre jest ze ludzie kłamią :duh: :mad2:

Moze zrob jakis zakładzik z nimi to podeśle Ci na szybko zdjecie z dzialajacym AA :lol:


Aktywacja moze potrwac troche. Zaraz po wgraniu oprogramowania nie bylo u mnie śladu AA, dopiero po paru dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
U mnue jak wgrali to powiedzieli ze jednak nie ma ale poinformowali, ze oare dni wczesniej aktualizowali X7 i aktywowało sie po jakims czasie. Mniejsza zreszta o to po jakim czasie ale na 100% działa AA z najnowszym softem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ten artykuł to jakiś stek bzdur.

Ostatnia nowość znów jest nieco wstydliwa dla marki. Po aktualizacji kluczyk od samochodu będzie można zostawić w domu, a zamiast tego użyć smartfona, który będzie wyposażony w funkcję BMW Digital Key. Jednak ta funkcja znów będzie udostępniona wyłącznie właścicielom telefonów Apple. Użytkownicy Androida będą musieli się obejść smakiem.

To raczej dotychczas Applowcy obchodzili się smakiem...

BMW poprawiło również własny system nawigacji, który w czasie planowania trasy będzie korzystał z informacji na temat aktualnego ruchu i sytuacji drogowej.

 

Jakie to niby nowości?


A poza tym niektórym dizdziała AA a wątpię by mieli Android 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na to, jak jestesmy traktowani przez BMW jako kraj pod wzgledem dostepnosci uslug (brak Connected Music, brak mozliwosci domowienia Drive Recorder, itd. itd.) - remote update bedzie zaraz po tym, jak zakonczy sie w Zimbabwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To raczej dotychczas Applowcy obchodzili się smakiem...

 

Nie powiedziłbym bo AA w BMW jest od tego roku a Apple Car od ponad 4 lat.

Nie wspomne juz ze Carplay dziala w BMW duzo plynniej niz AA

Miałem na myśli digital key, który dotychczas był tylko na Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja po aktualizacji zrobiłem od razu reset idrive żeby wczytały się poprawnie aplikacje i po tym AA od razu się pojawiło. Niestety nie używam Andka więc nie testowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po długiej rozmowie z infolinią BMW ale to był stracony czas...

Wg nich AA wejdzie dopiero wraz z aktualizacją 11/2020 :evil:

 

Zapytaj ich zatem o wyjaśnienie poniższego zdjęcia - oba nasze samochody są przecież z tego samego tygodnia produkcji w 2018.


b84cda153d6a4ca4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja tobie wierzę bez zdjęcia :D

Ale powiedz to infolinii BMW.

Ich dział techniczny to żenada na całej linii.


Wg mnie (czego nie wie infolinia BMW) AA aktywuje się w samochodach z wykupionym CP. W pozostałych nie. Za to zadziwiające jest "zniknięcie" opcji zakupu CP z sklepie BMW... Teraz jestem pozbawiony AA i CP nawet gdybym chciał je dokupić :shock:

Być może ma to związek z tym, że (ponownie wg informacji z infolinii) AA ma być bezpłatne w aktualizacji 11.2020 dla wszystkich. Ciekawe czy będę mógł poprosić o nagranie rozmowy jak się to nie potwierdzi?

Edytowane przez lamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.