Skocz do zawartości

Android Auto - 07/2020.25


kamilkoc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie/Panie,


Odnośnie wybierania głosowego.. ;) może to co napiszę już było ale być może komuś pomoże.


Jeżeli przytrzymam przycisk mikrofonu na kierownicy przez około 3 sekund otwiera się asystent googla w telefonie z androidem (jeżeli oczywiście mamy połączony przez bluetooth;) ).

Mogę dzięki temu wybierać połączenia, odczytywać i pisać sms, sterować muzyką przez spotify itp. Jak dla mnie połowa sukcesu odnośnie wybierania głosowego ;)

Jedno kliknięcie łączy z asystentem głosowym bmw, przytrzymanie z asystentem głosowym googla w tel. Dodatkowo polecam przełączyć się na język angielski ;) wybieranie głosowe działa w miarę ok.


Być może komuś pomogłem ;);)


Czekam dalej na AA w G05 .... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nagle zaczał dzialac u mnie AA. Aktualizowali mi soft 31.07 i nic sie nie zadziało. Po 2 tygodniach pojawil sie AA. :roll:

update za free? / zglaszales jakis problem? / platny upgrade?

 

Zgłosilem, że telefon nie zawsze łaczy sie prawidłowo i żeby wgrali mi soft nowy. Poza tym powiedzialem ze licze na AA bo przeciez miał byc juz rok temu. Wgrali nowy soft i powiedzieli ze mieli juz wczesniej jakas X7 w ktorej zaczeło AA dzialac po 24 godzinach. U mnie trwalo to 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody mają moduł WiFi i bez ładowania indukcyjnego. Np moj ma :)

 

Co to za bezprzewodowy AA jak musisz kabelkiem podłączyć telefon do zasilania. :lol: :lol: :lol:

 

Nie ma możliwości podłączenia kabelkiem. Jest bezprzewodowo w każdym modelu bo każdy ma moduł WiFi niezależnie od ładowania bezprzewodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody mają moduł WiFi i bez ładowania indukcyjnego. Np moj ma :)

 

Co to za bezprzewodowy AA jak musisz kabelkiem podłączyć telefon do zasilania. :lol: :lol: :lol:

 

Nie ma możliwości podłączenia kabelkiem. Jest bezprzewodowo w każdym modelu bo każdy ma moduł WiFi niezależnie od ładowania bezprzewodowego.

 


Nie o tym pisałem.


WiFi telefonu a nawet cały telefon nie będzie działać jak nie będzie zasilania czyli jak bateria telefonu się rozładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te aktualizacje co lecą z automatu lub te, które można wywołać. Dotyczą tylko systemu nawigacji i mediów. Czy to leci cały soft do modułów?

 


To jest aktualizacja dla systemu operacyjnego calego auta.

Update dla navi to 30 GB danych, wiec warto sciagnac sobie po wifi do telefonu i dopiero „dograc” jak bedziesz podlaczony do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te aktualizacje co lecą z automatu lub te, które można wywołać. Dotyczą tylko systemu nawigacji i mediów. Czy to leci cały soft do modułów?

 


To jest aktualizacja dla systemu operacyjnego calego auta.

Update dla navi to 30 GB danych, wiec warto sciagnac sobie po wifi do telefonu i dopiero „dograc” jak bedziesz podlaczony do samochodu.

chyba miales na mysli pendrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Dziś zostawiłem samochód w serwisie akcja serwisowa . Powiedziałem że tel się rozłącza mają wgrać nowe oprogramowanie 7.2020 pytam jest tam android auto oni że do BMW jeszcze nie ma :).

 

Po prostu nie wiedza. Na infolinii connected drive tez mi mowiono ze AA bedzie pod koniec roku i mocno byli zdziwieni jak im powiedziałem ze juz mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.