Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Różnica w twardości była wyczuwalna oczywiście - ale niech się wypowiedzą inne osoby mające to zawieszenie. Sprawdź w salonie - na pewno mają samochód z takim zawieszeniem i sam ocenisz.
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Wyświetleń 202,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Zamówione w maju i po tygodniu plątaniny z akcją serwisową, która zakończyła się podpisaniem informacji dla klienta odebrane, cieszy oko.  

  • W moim przypadku poszło ekspresowo. Zamówienie złożyłem 17 lipca a 4 września samochód zjechał na plac dealera. Dzisiaj zarejestrowałem. W sobotę oddaję na położenie folii PPF na przód i powłoki ceram

  • Jak celujesz w 60i to bierz najdłuższy okres gwarancyjny. Auto odebrane w sierpniu, dotarte zgodnie ze sztuką i przy 3000km przebiegu laweta. Silnik rzucał się jak galaretka auto nie jedzie, póki co z

Opublikowane grafiki

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Niech się podziela Ci co uruchomili. Czy to spowodowało otwarcie twardych nastawow zawieszenia od standardowych czy tych bardziej miękkich. U mnie ta opcja pojawiła się w iX3 w jakiejś promocyjnej cenie chyba 1199 zamiast 1999.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Niech się podziela Ci co uruchomili. Czy to spowodowało otwarcie twardych nastawow zawieszenia od standardowych czy tych bardziej miękkich. U mnie ta opcja pojawiła się w iX3 w jakiejś promocyjnej cenie chyba 1199 zamiast 1999.

 

Właśnie sprawdziłem i u mnie jest

Na Czas Nieokreślony


1999,00 zł skreślone

1399,30 zł nowa cena

Dobrze że się wstrzymałem z zakupem wczoraj :D


Edit, kupiłem , opowiem jak mi udostępnią w samochodzie.

Ps. na panelu przy biegach nie ma już przycisku ADAPTIVE !!!

Pozdrawiam
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Może Ci się pojawi ten przycisk jak się update wgra :D
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj odebrałem.

Napiszę krótko , Super samochód!

1dccdcfb043b4670med.jpg

a8286a72f4f23806med.jpg

To xline a kierownica M?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jest opcja dla pakietu xline zamówić kierownicę M i np. czarną podsufitkę jak w tym przypadku. Ta kierownica chyba jest najwygodniejsza.


Gratulacje dla właściciela pięknej X5.

Niech służy bezawaryjnie :)

Benzyna zamiast krwi...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, panorama, czarna podsufitka i kierownica M, bardzo wygodna i super wygląda i taka mięsista jest.
Pozdrawiam
Opublikowano
Niech się podziela Ci co uruchomili. Czy to spowodowało otwarcie twardych nastawow zawieszenia od standardowych czy tych bardziej miękkich. U mnie ta opcja pojawiła się w iX3 w jakiejś promocyjnej cenie chyba 1199 zamiast 1999.

 

Właśnie sprawdziłem i u mnie jest

Na Czas Nieokreślony


1999,00 zł skreślone

1399,30 zł nowa cena

Dobrze że się wstrzymałem z zakupem wczoraj :D


Edit, kupiłem , opowiem jak mi udostępnią w samochodzie.

Ps. na panelu przy biegach nie ma już przycisku ADAPTIVE !!!

 

Aktywny Regulator Prędkości Stop & Go

Cały czas w starej cenie :x

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj odebrałem.

Napiszę krótko , Super samochód!

1dccdcfb043b4670med.jpg

a8286a72f4f23806med.jpg

 

Dużo radości niech Ci sprawi! Gratulacje!

Pierwsze prawdziwe M, do tego kombi

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d; G05 M60i)

Opublikowano
Niech się podziela Ci co uruchomili. Czy to spowodowało otwarcie twardych nastawow zawieszenia od standardowych czy tych bardziej miękkich. U mnie ta opcja pojawiła się w iX3 w jakiejś promocyjnej cenie chyba 1199 zamiast 1999.

 

Właśnie sprawdziłem i u mnie jest

Na Czas Nieokreślony


1999,00 zł skreślone

1399,30 zł nowa cena

Dobrze że się wstrzymałem z zakupem wczoraj :D


Edit, kupiłem , opowiem jak mi udostępnią w samochodzie.

Ps. na panelu przy biegach nie ma już przycisku ADAPTIVE !!!

 

Aktywny Regulator Prędkości Stop & Go

Cały czas w starej cenie :x

 

Roberto1 jest nowa cena - 2799,30 płn :D

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Niech się podziela Ci co uruchomili. Czy to spowodowało otwarcie twardych nastawow zawieszenia od standardowych czy tych bardziej miękkich.

 

Właśnie sprawdziłem i u mnie jest

Na Czas Nieokreślony


1999,00 zł skreślone

1399,30 zł nowa cena

Dobrze że się wstrzymałem z zakupem wczoraj :D


Edit, kupiłem , opowiem jak mi udostępnią w samochodzie.

Ps. na panelu przy biegach nie ma już przycisku ADAPTIVE !!!

 

@hunter, daj znać jaka różnica. Utwardziło Ci czy zmiękczyły dodatkowe tryby zawieszenia.

Opublikowano
17 podpisałem umowę termin mają do końca czerwca M pakiet na restrykcjach ale handlowiec twierdzi że auto powinno być marzec kwiecień
Opublikowano
17 podpisałem umowę termin mają do końca czerwca M pakiet na restrykcjach ale handlowiec twierdzi że auto powinno być marzec kwiecień

 

Bo założenie jest, że od stycznia wszystko ruszy z kopyta. I tak co kwartał ;)

Opublikowano
No bo pewnie fakty są takie, że lada chwila wszystko wroci do "normy". Może nie od początku roku, ale pewnie w połowie przyszłego już tak. Dostępność tak drogich (w przeliczeniu na kontener/tonę/kilogram) elementów, jak procesory spowoduje, ze to będzie importowane jako jedno z pierwszych. Producentom pod kilkoma wzgledami pasuje obecna sytuacja. Mogą w nieskończoność odraczać wydawanie nierentownych zamówień. Będzie gorzej, jeśli waluty będą drożały tak, jak teraz. Importer zrobi wszystko, żeby zamówione pojazdy nigdy się "nie wyprodukowały".
Opublikowano
U mnie dziś radosna wiadomość- początek grudnia ma wyjechać z produkcji z pneumatyką moje x5 :mrgreen: . Zamawiane na początku marca,odbiór pewnie luty czyli prawie rok czekania ( niestety bez HK, wentylacji i ładowarki indukcyjnej). Oby w międzyczasie nic się nie wysrało.
Opublikowano
U mnie dziś radosna wiadomość- początek grudnia ma wyjechać z produkcji z pneumatyką moje x5 :mrgreen: . Zamawiane na początku marca,odbiór pewnie luty czyli prawie rok czekania ( niestety bez HK, wentylacji i ładowarki indukcyjnej). Oby w międzyczasie nic się nie wysrało.

 

Czy zostałeś poinformowany ze auto będzie bez czegoś, czy uzgadniali to z Tobą?

Ciekawi mnie jaka jest polityka BMW teraz, słyszałem że inne marki zaczynają okrajać wersje auta bez zmiany ceny…

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Niech się podziela Ci co uruchomili. Czy to spowodowało otwarcie twardych nastawow zawieszenia od standardowych czy tych bardziej miękkich.

 

Właśnie sprawdziłem i u mnie jest

Na Czas Nieokreślony


1999,00 zł skreślone

1399,30 zł nowa cena

Dobrze że się wstrzymałem z zakupem wczoraj :D


Edit, kupiłem , opowiem jak mi udostępnią w samochodzie.

Ps. na panelu przy biegach nie ma już przycisku ADAPTIVE !!!

 

@hunter, daj znać jaka różnica. Utwardziło Ci czy zmiękczyły dodatkowe tryby zawieszenia.

BMFun, według mnie utwardziło się ale muszę gdzieś dorwać jakąś drogę z łagodnymi dołkami i potestować porządnie.

Pozdrawiam
Opublikowano
Moje auto już się wyprodukowało. Mam pneumatykę, HK, hak, komforty itp. Wszystko co chciałem to mam z niczego nie musiałem rezygnować. Auto zamawiane w maju i jest już podobno w transporcie.
Opublikowano
mskrzypo to masz szczęście aż zazdraszczam. u mnie jak ze wszystkim z problemami :)
Opublikowano
Celowo nie brałeś na etapie zamawiania pozycji objętych restrykcja czy dzwonili do Ciebie przed produkcją abyś usunął w celu przyspieszenia? Mi sprzedawca cały czas mówił żeby poczekać.
Opublikowano
Mi niestety dzwonił, że lepiej zrezygnować I tak robilem.Na niewiele to się zdało ale chociaż pneumatyki doczekałem (o ile tfu tfu nic się nie wydarzy złego)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
U mnie dziś radosna wiadomość- początek grudnia ma wyjechać z produkcji z pneumatyką moje x5 :mrgreen: . Zamawiane na początku marca,odbiór pewnie luty czyli prawie rok czekania ( niestety bez HK, wentylacji i ładowarki indukcyjnej). Oby w międzyczasie nic się nie wysrało.

 

Wentylacji i ładowarki indukcyjnej to bym drugi raz nie zamowił. Wentylacja niewielka roznice robi a ladowarka wolno działa i przegrzewa telefon. HK jedynie troche szkoda. To ze masz pneumatyke to jest wazne. Wg mnie to jest najwazniejszy dodatek.

Opublikowano

@PAVKO Ciekawe, że udało Ci się z pneumatyka. A masz hak lub wersję 7 miejscową?


U mnie pneumatyka to była jedyna ofiarą restrykcji. Bardzo chciałem pneumatyke i śmieszą mnie dyskusje ze sprzedawcami. Jak zamawiałem to mówili, że X5 jest stworzony do pneumatyki a jak przyszła pora na rezygnację to okazało się, że z pneumatyka X5 nie prowadzi się jak BMW :)

Opublikowano

Mam wersję 7-mio osobową. Liczyłem na to, że taka wersja będzie szybciej produkowana, ponieważ ta opcja nie była objęta restrykcją.



Ja obecnie mam ładowanie indukcyjne w audi to i tak podłączam kabel do ładowarki bo szybciej się ładuje :/.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Mam wersję 7-mio osobową. Liczyłem na to, że taka wersja będzie szybciej produkowana, ponieważ ta opcja nie była objęta restrykcją.



Ja obecnie mam ładowanie indukcyjne w audi to i tak podłączam kabel do ładowarki bo szybciej się ładuje :/.

 

Tez mam kabelek w samochodzie na stałe. Nie korzystam z ładowarki nigdy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.