Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Na koniec roku salony próbują nadrobic roczna sprzedaz i stad czasem sa naprawde okazje jak nalozy sie akurat jakas promocja rowniez od producenta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o rabatach proszę piszcie też o finansowaniu, bo wg. mojej wiedzy jedno zależy od drugiego, a bez tej informacji ktoś może zawału dostać 😉 . Np.  co z tego, że dostałem rabat 18% skoro warunki leasingu były takie, że sumarycznie wychodziło drożej niż przy rabacie 12%, ale z leasingiem z minimalnym finansowaniem (przy dużej wpłacie własnej). Pomijam zakup za gotówkę, który co do zasady nie jest brany pod uwagę przy działalności gospodarczej. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mario79 napisał(a):

Pisząc o rabatach proszę piszcie też o finansowaniu, bo wg. mojej wiedzy jedno zależy od drugiego, a bez tej informacji ktoś może zawału dostać 😉 . Np.  co z tego, że dostałem rabat 18% skoro warunki leasingu były takie, że sumarycznie wychodziło drożej niż przy rabacie 12%, ale z leasingiem z minimalnym finansowaniem (przy dużej wpłacie własnej). Pomijam zakup za gotówkę, który co do zasady nie jest brany pod uwagę przy działalności gospodarczej. 

pozdrawiam

Pisze przecież że leasing po mojej stronie 😄 z salonowym to bym wyrwał pewnie 20%+, dodatkowo teraz jest gwarancja ceny.

Co więcej w salonie mi powiedzieli że jak już będę miał swój leasing zaklepany to żebym go pokazał, to może coś powalczą żeby go przebić. 

Edytowane przez pwnsoon
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

To widzę, że coś się zmieniło, ja na M340i dostałem 13,5% na rabat flotowy + moje finansowanie - ale to było w kwietniu 2023 - i to był mega rabat wtedy - w innych salonach max to było 12% z finansowaniem BMW - które niestety jest mało atrakcyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mandus napisał(a):

Gratuluję.

To widzę, że coś się zmieniło, ja na M340i dostałem 13,5% na rabat flotowy + moje finansowanie - ale to było w kwietniu 2023 - i to był mega rabat wtedy - w innych salonach max to było 12% z finansowaniem BMW - które niestety jest mało atrakcyjne. 

Dlaczego? Ja robiłem rekonesans to wszystkie inne leasingi bankowe wymiękały. Max wpłata i niska rata plus wykup ok 25 procent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Crasher napisał(a):

Dlaczego? Ja robiłem rekonesans to wszystkie inne leasingi bankowe wymiękały. Max wpłata i niska rata plus wykup ok 25 procent. 

Ja dostałem bezkonkurencyjne warunki z EFL-a, ale jestem stałym klientem od lat - leasing z BMW nawet się nie zbliżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem BMW M340i. Czy macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę w trójmieście (najlepiej Gdańsk), który da rynkowy rabat (nic ponad miarę), a przede wszystkim będzie zainteresowany sprzedażą auta? Póki co rozmawiałem z dwoma, ale nie jestem przyzwyczajony do takiego podejścia do klienta (olewanie, nie odpisywanie na maile, obiecywanie że się coś przygotuje, a potem brak kontaktu itp,). Kupowałem już samochody w salonach i powiem szczerze, jeszcze tak źle nie było - po prostu nikt nie chce mi sprzedać auta. Czy BMW ma tylu klientów, że może sobie wybierać komu je sprzeda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
20 godzin temu, siwyZS napisał(a):

Jeśli interesuje cię coś poza trójmiastem to mogę ci dać kontakt do spoko handlowca ze Szczecina.

oj ja nie polecam , podejście tej firmy to żenada 😄 sam jeżdżę po każde do Częstochowy bo rabaty dużo wyższe u kolegi 🙂

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wehyr napisał(a):

oj ja nie polecam , podejście tej firmy to żenada 😄 sam jeżdżę po każde do Częstochowy bo rabaty dużo wyższe u kolegi 🙂

Podobnie w mieście Kraka - nie polecam, za to zgadzam się z @wehyr że Częstochowa rulez - szybko, miło i na temat. Chociaż kolegi tam nie mam 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pwnsoon napisał(a):

Ja jak pytałem w Częstochowie to słabo wychodziło

Miałem podobnie. Dostałem wyższy rabat w salonie 1km ode mnie. Wszystko zależy od czasu (motywacji) poszczególnych salonów/sprzedawców. Warto sprawdzić w paru miejscach. Nie ma tak, że zawsze w jednym miejscu jest najlepsza oferta...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, cieszkop napisał(a):

Kolega w Bawaria Motors Warszawa 20% dostał na 340i, nie jest źle:) Lepiej niż na moją 4eczkę

Panowie nic tylko zamawiać!

Sedan? Stock czy do produkcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cieszkop napisał(a):

Kombi do produkcji

To ładnie, ja chciałem kombi to mi dawali 14%, na sedana 18, więc chcąc nie chcąc będzie sedan.  Aaa byłbym zapomniał, najważniejsze,  oczywiście auto na firmę? 

Edytowane przez Ratm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem w zeszłym tygodniu 19% na sedana M340i do zamówienia po małej negocjacji bez historii w BMW, floty czy preferencyjnej grupy zawodowej.  Ale muszę też przyznać uczciwie, że nie wszystkie salony dają taki rabat.

Edytowane przez Kamil199
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Crasher napisał(a):

Trzeba dopisywać w otrzymywanych rabatach skąd bierzecie leasing. 
Przy BMW lease dostałem 12 

Dokładnie. O tym też pisałem. Przy leasingu BMW na świetnych warunkach dostałem 12% plus parę rabatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.