Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj mialem okazje zobaczyc G20 w salonie w Luksemburgu w wersji z M-Pakiet. Mozliwa byla tez jazde probna ale tylko w wersji 320d wiec sobie darowalem, czekam na 330i, M340i.Jako wlasciciel F30 chcialbym sie podzielic pierwszymi wrazeniami porownujac z F30. Zaznaczam, ze auto ogladalem moze z 10min wiec nie bylo duzo czasu zeby zaglebic sie w szczegoly.

Plusy (w porownaniu do f30)

- deska rozdzielcza- duzy krok naprzod, wrazenie auta o klase wyzej, podobnie do G30 ale bardziej w strone technologii niz luksusu. Niestety nie mialem duzo czasu pobawic sie systemem inforozrywki, ekrany sa dobrej jakosci, ladna grafika ale obsluga bedzie wymagala przyzwyczajenia.

- zamykanie drzwi, bagaznika - jest to cos co zawsze mnie drazni w F30, szczegolnie zamykanie drzwi z opuszczona szyba, tutaj dzwiek i sposob w jaki zamykaja sie drzwi i bagaznik w koncu jest taki jak powinien.

- Miejsce nad glowa - Auto mialo elektryczne fotele i szklany dach a miejsca bylo wyraznie wiecej niz w F30,

- kolor portimao blue - genialny, jeden z najladniejszych kolorow w BMW, duzo lepiej wyglada na zywo niz na zdjeciach.

- M-pakiet - 19cali, auto wyglada bardzo agresywnie na zywo, chyba nawet bardziej niz obecne wersje M3.

- Ogolne wrazenie - Duzy krok naprzod jesli chodzi o design, zupelnie inne auto niz F30. Dla porownania ogladalem tez niedawno w salonie AR Giulie i w tym wypadku auto bylo na poziomie F30 lub nizej. Czekam na jazde probna, 330i powinno byc dostepne w Marcu.


Minusy:

- podlokietnik w drzwiach kierowcy, bardzo twardy. Bardziej miekki, komfortowy jest obecnie w F30.


sorry za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dzięki za podrzucenie tych spostrzeżeń. :wink:

Jeśli chodzi o wnętrze to ja mam ogromną nadzieję na duży krok naprzód w kwestii plastików, mianowicie, że będą bardziej "gentle" i mniej trzeszczące niż F30. :lol:

No i żeby było ciszej w środku.

Ciekawe jak to jeździ. :roll:

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem jest mniejszy schowek pasażera, w drzwiach kieszenie nie są wygłuszone żadnym materiałem... W sumie to takie czepianie się na siłę. Sama reszta to progres w stosunku do f30. Jakość wykonania zdecydowanie na plus na tle poprzednika. Ekran na konsoli środkowej i dobór kolorystyki idealne. W końcu mniejszy ekran nie ustępuje wiele dużemu bo obudowa jest taka sama, tylko wyświetlacz mniejszy. Nowocześnie to wygląda.

Zwykłe zegary wyglądem nie odstają od wyświetlacza w droższej opcji.

W turingu bagażnik jest większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maile też już rozsyłają. Premiera 9 marca potwierdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 9 marca mam już propozycję odbioru auta, bo jest już na stoku główny w Polsce, niestety mi nie pasuje ten termin i odbiorę tydzień później :)

 

A gdzie można sprawdzić gdzie samochód się aktualnie znajduje? Patrzę po VIN na bimmer.work i pokazuje datę produkcji na 31 stycznia 2019, więc wygląda, że samochód jest już gotowy. Jednak dealer milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- deska rozdzielcza- duzy krok naprzod, wrazenie auta o klase wyzej, podobnie do G30 ale bardziej w strone technologii niz luksusu. Niestety nie mialem duzo czasu pobawic sie systemem inforozrywki, ekrany sa dobrej jakosci, ladna grafika ale obsluga bedzie wymagala przyzwyczajenia.

Kurcze a jak dla mnie to najgorsza część G20 wraz z zegarami ze starego "chevroleta" ;) . Widziałem tylko na filmach ale chyba jest podobnie jak w nowej 850i - która wewnatrz mnie sie wogóle nie spodobała.

Znowu G30 bardzo mi sie podoba :).


Dla mnie najwazniejsza jest maglownica, czy cos z tym zrobili czy będzie podobna do G30/31.

Bo jezeli bedzie podobna to na pewno nie kupie nigdy G20.

Zero informacji przenoszonych z drogi i zbyt luźno stoi w pozycji 0.

Tak więc czekam na info od pierwszych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwazniejsza jest maglownica, czy cos z tym zrobili czy będzie podobna do G30/31.

Bo jezeli bedzie podobna to na pewno nie kupie nigdy G20.

Zero informacji przenoszonych z drogi i zbyt luźno stoi w pozycji 0.

Tak więc czekam na info od pierwszych użytkowników.

 

Wygląda na to, że nic się nie zmieniło:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 9 marca mam już propozycję odbioru auta, bo jest już na stoku główny w Polsce, niestety mi nie pasuje ten termin i odbiorę tydzień później :)

 

A gdzie można sprawdzić gdzie samochód się aktualnie znajduje? Patrzę po VIN na bimmer.work i pokazuje datę produkcji na 31 stycznia 2019, więc wygląda, że samochód jest już gotowy. Jednak dealer milczy.

 


Moja też wyprodukowana 31 stycznia, wg. salonu już znajduje się na terenie Polski, przed premierą 9 lutego pojazd będzie już w garażu ASO. Zobaczymy czy uda się wytargać auto przed premierą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.