-
CHIPTUNING BMW seria G, silniki B38, B47, B58, B48, B58, N63
Dla zainteresowanych (cziptuning posiadam w 320d xdrive od 2 lat) - wszystko działa bezproblemowo, mocno polecam. Wczoraj w salonie BMW Dobrzański Kraków przy przeglądzie ogólnym "wykryli" modyfikację i oświadczyli o utracie gwarancji na napęd. Info dla tych, którzy się cykają :D Dodam, że nie ukrywałem się zbytnio z tym (zmodyfikowane zegary etc.). Wcześniej tego nie zauważyli, dopiero teraz.
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
Tylko nasze telefony już od dłuższego czasu mają Android 11.
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
Mam identyczny problem, również na S20+ i zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest wina telefonu. Rozłącza zazwyczaj na autostradzie, pod bramkami vía toll, ale w Krakowie na jednych światłach też ten problem występuje. Jak jeździłem po wioskach, to problemu nie było.
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
Nie musi być. Te wyprodukowane po lipcu 2020 już mają fabrycznie wgraną aktualizację. Pojazdy sprzed tej daty muszą zaktualizować system.
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
W których aplikacjach? W samochodzie klikasz Media - wybierasz swój telefon - uruchom Android Auto.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
1. Nie potrzeba kamery. 2. Tak, każdy samochód ma taki sam program, jednak w niektórych krajach pewne funkcje są wyłączone. Jak się wie gdzie, można przekodować. 3. Polskie serwisy BMW szczerze mówiąc nie są zbyt biegłe... Czasami nie potrafią naprawić wskazanej awarii, nie spodziewam się więc, że cokolwiek wykryją. Ja kodowalem swój samochód, później miałem problem z iDrive, pojechałem do serwisu i bez problemu wygrali mi nowy soft (oczywiście straciłem moje poprawki, więc będę musiał robić to drugi raz).
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
Tylko kolega nie ma iPhona.
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
Tak, na trasie rozłącza gdy się przejeżdża przez Via toll. Na drogach krajowych i w mieście nie rozłącza.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Można dokodować. Ja to robiłem przez kabel Ethernet i program EsysX. Tutaj jest wszystko pokazane krok po kroku:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W przypadku chiptuningu czy tryb comfort oraz Eco też jest ze zwiększoną mocą oraz momentem, czy to jest tylko mapowany tryb sport?
-
Felgi + opony zimowe 18"
Niby czemu nie ma możliwości? W swojej G20 zamontowałem na wszystkie M-pakietowe felgi 225/45/18 i nie ma żadnego problemu.
-
G21 świsty od strony kierowcy
Czy nasila się on im szybciej jedziesz? Wyłącz nawiew i sprawdź czy nie będzie ciszej. U mnie zauważyłem ten problem na nawiewie ciepłego powietrza (zima). W tamtym sezonie tak było. Na wiosnę wszystko ucichło.
-
320xd G20, układ hamulcowy + Aso
Mnie klocki z tyłu starczyły na 31k kilometrów. Z przodu przejechane 45k i wciąż jest ładnie. Problem z tylnymi klockami jest taki, że asystenty jazdy, kontroli trakcji etc. hamuje tyłem by pojazd nie wpadł w poślizg. Jeżeli masz aktywny tempomat, co to on też hamuje tyłem.
-
unlock Lane Change Assist
Ja robiłem kablem i przez aplikację esys. Zmiana pasa nie działa w mieście. Tylko na autostradach i niektórych trasach szybkiego ruchu (jak dobrze pamiętam musi wykryć z boku barierki). Zawsze jakaś pomoc na autostradzie jest.
-
G20 nie działa panel regulacji lusterek i szyb
Nie ma na co czekać (lepiej naprawić póki na gwarancji). Miałem takie same objawy jak koledzy powyżej. Czasem działało składanie, czasem nie (i otwieranie szyb). Działało, działało, na jeden dzień przestawało. W serwisie wymienili lewe lusterko na nowe i wszystko ładnie śmiga (podobno jakieś spięcie się robi w lusterku).