Skocz do zawartości

SZUKAM Wymiana uszczelniaczy BEZ ZDEJMOWANIA GŁOWICY


RobaT

Rekomendowane odpowiedzi

@up


Może chodzić o ten warsztat:


http://dobrymechanik.pl/mechanicy/bukowie/fafara.html tak znalazłem i by niby pasowało

 

Dzień dobry,dla każdego użytkownika forum BMW z racji że jestem nowym użytkownikiem forum witam serdecznie.

Czy może ktoś udostępnić lub ma aktualny nr.Tel. do warsztatu wymienionego po wyżej obecny nr.nie odpowiada.

Chciałbym wymienić rozrząd kompletny BMW E91 320 d N47 proszę o info na pw. lub forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nadal szukam warsztatu w Poznaniu i okolicach gdzie wymienią uszczelniacze zaworowe bez ściągania głowicy. Póki co znalazłem taki warsztat w odległości 100km, nie ukrywam, że chciałbym bliżej. Proszę jeszcze abyście napisali, ile płaciliście za usługę (robocizna i części). Jeśli chodzi o części to jest potrzeba uszczelka pokrywy zaworów i uszczelniacze zaworowe, czy cos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam warsztatu w Poznaniu i okolicach gdzie wymienią uszczelniacze zaworowe bez ściągania głowicy. Póki co znalazłem taki warsztat w odległości 100km, nie ukrywam, że chciałbym bliżej. Proszę jeszcze abyście napisali, ile płaciliście za usługę (robocizna i części). Jeśli chodzi o części to jest potrzeba uszczelka pokrywy zaworów i uszczelniacze zaworowe, czy cos jeszcze?

 

SWAP Garage Tulce pod Poznaniem. Znajdziesz ich na fb. Są profesjonalni więc mogą też mieć dłuższe terminy.

Ceny się dowiesz telefonicznie.

Eibach Pro Kit, Rev Motoring Silicone Intake Hose, Kolektory Turbo Works, Performance Intake, Milv's: +1mm Modified Intake Lift Valvetronic Supports, Program BPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Witam wszystkich,


proszę o namiary na kogoś w Poznaniu lub okolicach, kto wykonuje ten zabieg


Pozdrawiam

Masz dosłownie 3 posty wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich :)

Przyłączam się do pytania jak w temacie lecz chodzi mi o okolice Szczecina, województwo zachodniopomorskie lub ewentualnie województwo lubuskie (Gorzów, Zielona itd.).

Przeczytałem wszystkie Wasze posty i najbliżej Szczecina polecacie SWAP-GARAGE w miejscowości Tulce (280 km), może jednak znacie coś bliżej ?


Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w krakowie ktoś robi bez wyjmowania głowicy (E70 4.8i) ?


BTW - dostałem w warsztacie diagnozę, że uszczelniacze do wymiany i do tego wycenę na 13500 więc coś mi się wydaje, że mnie ktoś chce wydymać...


--

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Czy w krakowie ktoś robi bez wyjmowania głowicy (E70 4.8i) ?


BTW - dostałem w warsztacie diagnozę, że uszczelniacze do wymiany i do tego wycenę na 13500 więc coś mi się wydaje, że mnie ktoś chce wydymać...


--

Krzysztof

Przy tej cenie raczej ktoś chce po prostu zdejmować głowice. Cała operacja bez zdejmowania głowic powinna się zamknąć w 3000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

My za uszczelniacze w N62 nawet 3000pln nie kasujemy :duh: , chyba czas to zmienić...


Ale jesteśmy z Poznania, choć i z Katowic N62/N63 do nas też trafiają.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.