Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mogę potwierdzić, że rabat 11-12% jest jak najbardziej możliwy.

Dostałem takie oferty na auto wg własnej konfiguracji od dealerów u których nie kupowałem jeszcze samochodów..

 

Od tego gdzie kupowałem do tej pory nie dostałem nawet 10%.. taka polityka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzał bym do większego. Sprzedają więcej samochodów, więc mają chyba lepsze warunki.

Może mój przypadek jest inny bo moja f11 pochodzi z Premium Selection, ale 5 miesięczne auto z przebiegiem 15tys., kupiłem o 40% taniej niż nowe bez rabatu. Inschape Warszawa.

Natomiast za nową f10 w 2012 dostałem 20%, ale auto było z placu (Smorawinski Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowe chodziły z 20% rabatem, to drugie 20% za używkę... raczej w porządku oferta. Ja sprzedałem 2-letnie F30 za 50% wartości, a stan i przebieg idealny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tym miesiącu przegłosują, podpisze ją prezydent, to wejdzie od 1 kwietnia.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd musiałby na głowę upaść, aby obniżyć akcyzę na auta klasy premium - więcej zyskałby na obniżeniu na tańsze auta, aby ludzie zamiast ściągać graty z zagranicy przerzucili się na nowe.

Jak ktoś chce kupić BMW zy Audi to kupi - niezależnie od tego czy akcyza będzie 18% czy 10%

Poza tym te 18% to nie jest obniżka 18% na cenie auta, ale znacznie mniej

Reasumując - nie spodziewałbym się jakiś rewolucji - zwłaszcza, że w grudniu wpływu z VATu były niższe o połowę niż w 2016 - o całe 5 mld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzięki temu ludzie nie kombinowali by z autami specjalnymi Czechami etc etc, podobnie jak z używkami podnieśli akcyzę wpływy spadły stało się tak nie tylko u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd musiałby na głowę upaść, aby obniżyć akcyzę na auta klasy premium - więcej zyskałby na obniżeniu na tańsze auta, aby ludzie zamiast ściągać graty z zagranicy przerzucili się na nowe.

Akcyza na nowego powiedzmy vw polo cz yarisa to około 1000zl. Sądzisz, że po zmniejszeniu tego na 0 ludzie przerzucą się na nowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcyza na nowego powiedzmy vw polo cz yarisa to około 1000zl. Sądzisz, że po zmniejszeniu tego na 0 ludzie przerzucą się na nowe? :)

 

Przy podniesieniu na używane tak, aby trupów nie ściągać do Polski - tak.

To tak jak z górnictwem - trzeba likwidować patologie, a nie tylko CHCIEĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inchcape zaprasza na dzień otwarty z G30 , ciekawe czy będą mieli kilka wersji czy tylko tę jedną która stała od kilku tygodni zamaskowana pod salonem .

 

http://warszawa.bmw-inchcape.pl/o_nas/aktualnosci_i_oferty/aid/9a997859d7e73ebab25e2d30b30897c0/-/11_luty_premiera_zupelnie_nowe_bmw_serii_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czesc,

 

Jezdzilem nowa 520d i oto wrazenia.

Lepsze zawieszenie, samochod rzeczywiscie fajnie i lekko sie prowadzi.

W wyciszeniu nie zauwazylem jakiejs zdecydowanej poprawy. Nowe komforty sa jakby troche mniejsze ale i bardziej miekkie i w sumie chyba na plus.

Materialy wewnatrz lepsze ale nie ma mowy o jakiejs zdecydowanej roznicy na + tak jak to bylo po zmianie z E60 na F10.

Wszelkie systemy i multimedia oczywiscie super dzialaja, szybko, wyswietlacze z super grafika itd.

Generalnie ewolucja nie rewolucja i jak wsiadlem ponownie do swojej to nie mialem wrazenia ze jade czyms o wiele gorszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów zamawiał bmw w Anglii z kierownicą po właściwej stronie? Właśnie spojrzałem w ich cennik i wychodzi mi, że 520d ze skórą dakota i kilkoma dodatkami wychodzi w granicach 180 tysięcy już z polską akcyzą i vatem. U nas 520d w automacie startuje od 227. Podobna wersja to pewnie około 240-250 tysięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkują z tym maskowaniem - auto w Necie jest dostępne. Albo niech nie wysyłają aut przed premierą albo niech nie cudują :)

 

To taki trik marketingowy. Samochód zamaskowany bardziej zwraca uwagę na ulicy.

Podobny patent zastosowali przed premierą x6.

 

Ja dostałem zaproszenie na piątek na zamknięta premierę z kolacja w Poznaniu.

 

Swóją drogą ciekaw jestem, jak działa elektryczne wspomaganie kierownicy. Niestety BMW jako kolejna marka rezygnuje z hydraulicznego wspomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne z tym wyciszeniem. W większości recenzji zachwycają się nad tym, ze zdecydowanie lepsze, coś na poziomie 7 a tu użytkownicy nic takiego nie potwierdzają. Co do prowadzenia to też są różne recenzje. Jedno jest pewne f10 teraz wygląda już staro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.