Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A w Fiacie twierdzą że pewne że przejdzie i są załamani (oni żyją ze sprzedaży Ducato najpopularniejszy silnik to 2,3 120km i 150km)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele w G30 komforty, jak dla mnie bajka, więc to raczej może kwestia gustu lub przezwyczajenia do tych z F10-tki.

 

Akcyza oczywiscie będzie obniżona, ale na dzień dzisiejszy, najwcześniej w kwietniu, nie spodziewajcie się jednak dużej obnizki ze strony BMW, realnie MAX 7%

 

Jeśli chodzi o rabat to myślę, że nie 12% jest w zasięgu ale nawet 14!

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Fiacie twierdzą że pewne że przejdzie i są załamani (oni żyją ze sprzedaży Ducato najpopularniejszy silnik to 2,3 120km i 150km)

 

Czemu są załamani? Przeciez taka akcyza będzie wynosiła 9tys.zł, teraz płacą znacznie więcej.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon w Krakowie dla jednego auta nie da 12% - przy dwóch jest szansa może na 14%, ale przy jednym nie liczyłbym na więcej niż 10%

 

Kolego, salon w krakowie proponował mi 13,8 :-) 14,5 przy ich leasingu, więc nie mów, że nie da :) BO DA !

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w salonie, po czym kupiłem u brokera

BTW przy jednym aucie jakby tyle dawali to strzał w stopę - tym bardziej, że to nowy model, który jest lepszy od A6 w moim odczuciu (nowa konstrukcja vs (chyba) ośmioletnia) - więc gdybym zarządzał BMW na Polskę to rabatowanie salonów na poziomie wspomnianym przez Ciebie byłoby strzałem w przysłowiową stopę :)

No ale jak ktoś tyle dostanie w salonie, to ... why not?

 

PS

 

orientujecie się, czy kiedy będzie można wydłużyć gwarancję do 5 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w salonie, po czym kupiłem u brokera

BTW przy jednym aucie jakby tyle dawali to strzał w stopę - tym bardziej, że to nowy model, który jest lepszy od A6 w moim odczuciu (nowa konstrukcja vs (chyba) ośmioletnia) - więc gdybym zarządzał BMW na Polskę to rabatowanie salonów na poziomie wspomnianym przez Ciebie byłoby strzałem w przysłowiową stopę :)

No ale jak ktoś tyle dostanie w salonie, to ... why not?

 

PS

 

orientujecie się, czy kiedy będzie można wydłużyć gwarancję do 5 lat ?

A u brokera co uzyskałeś kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon w Krakowie dla jednego auta nie da 12% - przy dwóch jest szansa może na 14%, ale przy jednym nie liczyłbym na więcej niż 10%

 

Kolego, salon w krakowie proponował mi 13,8 :-) 14,5 przy ich leasingu, więc nie mów, że nie da :) BO DA !

 

kamilo98 , więc dodaj kolegom to co pisałeś kilka stron wcześniej to będą mieli pełny obraz . Kupiłeś 2 szt. BMW w ciągu roku w tym samym salonie , teraz bierzesz kolejną tak ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tym salonie jedną sztukę X1 w sierpniu, ale to nic nie zmienia, bo inny salon w KRK dawał lepsze warunki ( dokładnie cenę o 2,5tys.zł lepszą ) ale nie było to uważam warte zachodu, ponieważ do wawy mam bliżej no i chciałem zakupić u nich, gdyby jednak ta różnica była większa zdecydowałbym się na zakup w innym salonie.

 

Broker oferował ok.15% przy czym z selctauto. zastrzeżenie, że ma być ich leasing, a to już na wstępie wykluczało zakup samochodu.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup auta jeśli był poniżej ostatnich 12 miesięcy w BMW zmienia bardzo dużo. I nie ma to znaczenia w jakim salonie gdyż od razu wchodzisz w rabat flotowy (12% + to co jeszcze salon wyłoży)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touring – nie wiem czy nie ładniejszy od sedana... światła z tyłu wg mnie tak :)

 

Coś cholera poszło nie tak z tymi kuframi w g30/g31.

Uważam, że tył f11 jest ładniejszy/lżejszy niż g31.

 

Mam też pytanie do tych, którzy jeździli g30stkami (ja jeszcze nie dotarłem do salonu) - gdzie przeniesiono przyciski aktywujące asystentów i HUD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup auta jeśli był poniżej ostatnich 12 miesięcy w BMW zmienia bardzo dużo. I nie ma to znaczenia w jakim salonie gdyż od razu wchodzisz w rabat flotowy (12% + to co jeszcze salon wyłoży)

 

Max rabat flotowy 8%, z resztą się zgodzę, u mnie na PLUS był fakt, że był to grudzień, co mogło mieć spore znaczenie :-)

 

Asystenci są na środku konsoli obok przycisku awaryjnych, natomiast HUD włączamy z IDrvie??

 

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup auta jeśli był poniżej ostatnich 12 miesięcy w BMW zmienia bardzo dużo. I nie ma to znaczenia w jakim salonie gdyż od razu wchodzisz w rabat flotowy (12% + to co jeszcze salon wyłoży)

 

Max rabat flotowy 8%, z resztą się zgodzę, u mnie na PLUS był fakt, że był to grudzień, co mogło mieć spore znaczenie :-)

 

 

Pzdr

 

Jeśli kupowałeś ,,gotowca '' G30 to mogło mieć znaczenie :cool2: ale jeśli auto do produkcji , które ma wejść na linię dopiero za jakiś czas , to nie znajduję uzasadnienia dla tak wysokiego rabatowania takiej świeżynki . Rozumiem ,że wszystkiego do końca nie chcesz zdradzić bo umowa handlowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już pisałem gdzieś, że dostałem 13% rabatu ale miałem też propozycję bodajże 13,7-8% jednakże wybrałem "swojego" sprawdzonego dealrea z tym 13% rabatem, auto oczywiście do produkcji, natomiast na serię 3,F10,X5,X6 te rabaty sięgały już 18%-20%.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co salon to inna polityka chyba, ja jako że kupiłem auto niecały rok temu mam 10% do 12% na dzień dobry, zależnie od modelu. Na modele z jakimś pakietem korzyści wiadomo że wychodzi o wiele więcej np X6 ma teraz 25k w wyposażeniu za free więc ten rabat podchodzi pod 20% ale na G30 nie chcą mi dać więcej jak 10% za nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.