Skocz do zawartości

CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 622
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam, jestem z zachodniopomorskiego. Znacie kogos kto dobrze ogarnia program w N47? Jesli nie ma nikogo blisko, to moge sie wybrac dalej, zalezy mi na profesionalistach. Ktorzy dobrze dobiara parametry rowniez dla automatycznej skrzyni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z zachodniopomorskiego. Znacie kogos kto dobrze ogarnia program w N47? Jesli nie ma nikogo blisko, to moge sie wybrac dalej, zalezy mi na profesionalistach. Ktorzy dobrze dobiara parametry rowniez dla automatycznej skrzyni.

 

Polecam zrobic serwis skrzyni-olej, miska z filtrem i wgrac xhp stage 2, aby nie przeginac. Dopiero wtedy program silnika. Dopiero wtedy poczujemy ze samochod lata a nie muli


Gcs ma chyba oddzial w starogardzie gdanskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to różnica w 320d po samym programie wyjdzie Ci jakieś 215koni ,po co bardziej modzić czy to będzie 215 czy 230 koni nie odczujesz tego a koszta znacznie wzrosną, już lepiej wziąć 330 czy 335
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Panowie co sadzicie o tak zrobionym programie warto cos zmienic? e91 automat 2.0 163km

https://zapodaj.net/62081bfe16bc7.jpg.html

 

cięzko stwierdzić jak kto zrobił pomiar srzyni automatycznej w tym aucie a tymbardziej jaki jest program w sterowniku

zawsze mozna podjechac na zgranie softu i analize czy jest zgodnie ze sztuką czy nie ;-)


zapraszamy :cool2:

CHIPTUNING BMW ŁÓDŹ > STROJENIA INDYWDUALNE > TEL 794-053-715

ZAPRASZAMY NA MODYFIKACJE WSZYSTKIE MODELE BMW

http://www.TC-PERFORMANCE.eu


http://www.tc-performance.eu/app/uploads/2019/01/15/chiptuning-bmw-g-seria-2-e1547559341957.jpg


https://www.facebook.com/TeCePERFORMANCE -> ODWIEDŹ NASZ FANPAGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Opcje są dwie - albo lockup nie spina w skrzyni AT, albo ktoś zrobił soft na zasadzie "wszystkie limitery +50%" a turbo z bliżej nieokreslonego powodu łapie overboost i przez to generuje taki piękny szczyt. W razie czego również zapraszam, sprawdzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siemano,

Byłem dzisiaj stroić E91 320d 184 KM. Auto w serii wypluło 182 KM i aż 420 Nm...ale tuning nie udał się ponieważ panowie stwierdzili, że wyrzuca im jakiś błąd i wg nich winna jest zużyta pompa common rail. Auto nie daje żadnych objawów zużytej pompy tzn. pali od strzała, nie falują obroty, brak błędów na kompie, jest dynamiczne w całym zakresie obrotów itd.

Stąd moje pytanie czy faktycznie zająć się pompą czy po prostu zmienić tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Byłem dzisiaj stroić E91 320d 184 KM. Auto w serii wypluło 182 KM i aż 420 Nm...ale tuning nie udał się ponieważ panowie stwierdzili, że wyrzuca im jakiś błąd i wg nich winna jest zużyta pompa common rail. Auto nie daje żadnych objawów zużytej pompy tzn. pali od strzała, nie falują obroty, brak błędów na kompie, jest dynamiczne w całym zakresie obrotów itd.

Stąd moje pytanie czy faktycznie zająć się pompą czy po prostu zmienić tunera?

 

Cześć , na oryginalnym programie może tak być że nie odczujesz objawów słabej pompy , ale przy zwiększonej dawce paliwa pompa może nie trzymać ciśnienia powyżej 3000obr i wywala błąd :oops:

Np. ma zadane w programie 2000bar a bije 1800bar i wywala błąd , odcina moc ,

Z doświadczenia wiem że pompy po przebiegu powyżej 150tyś nie trzymają ciśnienia w górnym zakresie obrotów :oops:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji :cool2: Seria wyszła tak:


http://oi63.tinypic.com/a4bpys.jpg


Tak więc na seryjnym programie pompa chyba musi dawać jeszcze radę (auto ma 285k km przebiegu). Te pompy się regeneruje czy tylko nówka za 5k pln? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.