Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Tu możesz poszukać, zapytać http://czescidobmw.pl/
  2. 1000zł??? Haha autentycznie powiedz mu, żeby spierrr...ł, bo zwyczajnie chce Cię oskubać. Na przedniej osi jest łożysko+piasta razem, a na tylnej osobno. I SKF i FAG dobre firmy, w 200zł może się wyrobisz.
  3. Też nie wiem skąd dokładnie tam jesteś ale jak tam powyższe jest powodem do dumy, to dopiero jest dziwnie. EOT.
  4. Nie chcę nic mówić ale z tego opisu wnioskuję, że niedawno skończyłeś 17...
  5. Problem jak w tytule. Prawy przód zawsze był leniwy ale wczoraj stanęła szyba w 3/4 i dalej nie miała ochoty się podnieść bez pomocy. Kupić nowy zamiennik czy używany oryginał?
  6. Stachu spytaj mechanika za ile Ci to zrobi, bo może nie ma sensu ryzykować zrobię/nie zrobię. Jak się czyta czy ogląda instrukcję to idzie pięknie, a jak przyjdzie co do czego to zawsze się coś zesra... I potem co laweta?
  7. Skoro sprawdzał szymon-o i dał zielone światło czy tam nie dał czerwonego, znaczy że sztuka była godna uwagi.
  8. A jakie masz opony na jednych i na drugich? Ja jak zmienię zimowe 205 na letnie 215 to też czuję różnicę.
  9. lord_Simon odpowiedział(a) na pavcio temat w E46
    O to ciekawe. Dużo z tym było roboty/rzeźby? Pochwalisz się zdjęciem jak to wyszło? Ja mam w tunelu dla pasażerów z tyłu schowek, a nie gniazda 12V.
  10. lord_Simon odpowiedział(a) na pavcio temat w E46
    Ta część tunelu, gdzie masz teraz telefon normalnie się wyciąga, ciągnąc do góry. Wersja z cupholderami była w wersji amerykańskiej: http://speedstersource.com/FISH/CCH_B3_E46_51168217953H.jpg Polecam wersje ze schowkiem z roletką, praktyczniejsze od kubków. http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/4c/ec/e5/schowek-roletka-tunelu-srodkowego-bmw-e46-czarna-295513557.jpg
  11. Chris Evans odchodzi. Szkoda :lol: :cool2:
  12. Czyli EUR4 na pewno i sterowanie elektroniczne turbiną.
  13. Stąd moje wczorajsze pytanie: W silnikach z normą spalin EUR3 turbo jest sterowane zaworkiem podciśnienia, który znajduje się na kielichu. Z czasem ulega zasyfieniu i nie steruje już turbiną jak trzeba. INPA+ DIS to program diagnostyczny dla BMW.
  14. Jak dla mnie zayebiście. Lubie klasycznie - ciemny lakier i srebrne felgi. :cool2:
  15. A kolega ma EUR4 z elektronicznym sterowaniem turbo czy jeszcze EUR3 na podciśnienie?
  16. Samochód rodzinny: ojciec kupił, matka tankuje, syn jeździ :cool2: Felgi miodzio :cool2:
  17. Powłoka ceramiczna albo kwarcowa.
  18. lord_Simon odpowiedział(a) na Chucki temat w E46
    Nie liczyłbym na odpowiedź: Chucki Ostatnia wizyta: 14 Mar 2011 13:22
  19. Na szczęście w przypadku BMW jest tak samo jak z kobietami i z winem. :D
  20. Z włączonym zapłonem kontrolka się pali, po uruchomieniu silnika kontrolka powinna zgasnąć.
  21. Pooglądaj sobie galerię szymona-o, czy starą galerię be..mw i powiedz im, że brak im logiki. :cool2:
  22. Prawie to widzę oczyma mej wyobraźni!
  23. Chociaż felgi fajne są i rzadko spotykane, ale mycie ich to udręka :cry2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.