Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Wymiana łożysk w tylnym kole w BMW E46.
Tu możesz poszukać, zapytać http://czescidobmw.pl/
-
Wymiana łożysk w tylnym kole w BMW E46.
1000zł??? Haha autentycznie powiedz mu, żeby spierrr...ł, bo zwyczajnie chce Cię oskubać. Na przedniej osi jest łożysko+piasta razem, a na tylnej osobno. I SKF i FAG dobre firmy, w 200zł może się wyrobisz.
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
Też nie wiem skąd dokładnie tam jesteś ale jak tam powyższe jest powodem do dumy, to dopiero jest dziwnie. EOT.
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
Nie chcę nic mówić ale z tego opisu wnioskuję, że niedawno skończyłeś 17...
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
Problem jak w tytule. Prawy przód zawsze był leniwy ale wczoraj stanęła szyba w 3/4 i dalej nie miała ochoty się podnieść bez pomocy. Kupić nowy zamiennik czy używany oryginał?
-
320d 150km uszczelka dyfra/półosi
Stachu spytaj mechanika za ile Ci to zrobi, bo może nie ma sensu ryzykować zrobię/nie zrobię. Jak się czyta czy ogląda instrukcję to idzie pięknie, a jak przyjdzie co do czego to zawsze się coś zesra... I potem co laweta?
-
BMW 3 E46 325Ci WBABN31070JW05313
lord_Simon odpowiedział(a) na Amades temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro sprawdzał szymon-o i dał zielone światło czy tam nie dał czerwonego, znaczy że sztuka była godna uwagi.
-
cabrio e 46 WBABR31020JP19403
lord_Simon odpowiedział(a) na beesiakbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże obecny właściciel pod mostem mieszka?
-
Ciężko pracuje kierownica, problem ze wspomaganiem.
A jakie masz opony na jednych i na drugich? Ja jak zmienię zimowe 205 na letnie 215 to też czuję różnicę.
-
Tunel środkowy - zmiany
O to ciekawe. Dużo z tym było roboty/rzeźby? Pochwalisz się zdjęciem jak to wyszło? Ja mam w tunelu dla pasażerów z tyłu schowek, a nie gniazda 12V.
-
Tunel środkowy - zmiany
Ta część tunelu, gdzie masz teraz telefon normalnie się wyciąga, ciągnąc do góry. Wersja z cupholderami była w wersji amerykańskiej: http://speedstersource.com/FISH/CCH_B3_E46_51168217953H.jpg Polecam wersje ze schowkiem z roletką, praktyczniejsze od kubków. http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/4c/ec/e5/schowek-roletka-tunelu-srodkowego-bmw-e46-czarna-295513557.jpg
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDiesel-nie ciężarówka z USA :shock:
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
Chris Evans odchodzi. Szkoda :lol: :cool2:
-
Spadek mocy podczas jazdy w trasie, i ponowny wzrost mocy!
Czyli EUR4 na pewno i sterowanie elektroniczne turbiną.
-
Spadek mocy podczas jazdy w trasie, i ponowny wzrost mocy!
Stąd moje wczorajsze pytanie: W silnikach z normą spalin EUR3 turbo jest sterowane zaworkiem podciśnienia, który znajduje się na kielichu. Z czasem ulega zasyfieniu i nie steruje już turbiną jak trzeba. INPA+ DIS to program diagnostyczny dla BMW.
-
DominikBW-->>BMW E90 320d+//190 ps 380nm
Jak dla mnie zayebiście. Lubie klasycznie - ciemny lakier i srebrne felgi. :cool2:
-
Spadek mocy podczas jazdy w trasie, i ponowny wzrost mocy!
A kolega ma EUR4 z elektronicznym sterowaniem turbo czy jeszcze EUR3 na podciśnienie?
-
DominikBW-->>BMW E90 320d+//190 ps 380nm
Samochód rodzinny: ojciec kupił, matka tankuje, syn jeździ :cool2: Felgi miodzio :cool2:
-
Dbanie o lakier na co dzień
Powłoka ceramiczna albo kwarcowa.
-
330d Używany tłok
Nie liczyłbym na odpowiedź: Chucki Ostatnia wizyta: 14 Mar 2011 13:22
-
BMW E46 330D WBAEX91030PH95007
lord_Simon odpowiedział(a) na jarrem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa szczęście w przypadku BMW jest tak samo jak z kobietami i z winem. :D
-
BMW e90 320d 2011 WBAPP51040F069032
lord_Simon odpowiedział(a) na forfit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ włączonym zapłonem kontrolka się pali, po uruchomieniu silnika kontrolka powinna zgasnąć.
-
BMW E46 330D WBAEX91030PH95007
lord_Simon odpowiedział(a) na jarrem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPooglądaj sobie galerię szymona-o, czy starą galerię be..mw i powiedz im, że brak im logiki. :cool2:
-
BMW 318i e46 143hp 2003r Edition Lifestyle
Prawie to widzę oczyma mej wyobraźni!
-
E46 330Xi Rytwiany WBAAW51050JU02196
lord_Simon odpowiedział(a) na BMW 31685050795 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChociaż felgi fajne są i rzadko spotykane, ale mycie ich to udręka :cry2: