Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Jak wyżej.
  2. Jest 6 takich tematów na tydzień, wysil się i zrób to, co masz napisane pod nickiem. :duh:
  3. Dzięki za rady! Dzisiaj zamontowałem ori kratkę na mikrofon. Wyszło bardzo schludnie, faktycznie ładnie się ciacha podsufitkę. http://pics.tinypic.pl/i/00859/td0s7y89ytar_t.jpg http://files.tinypic.pl/i/00859/pjubh37549jw_t.jpg
  4. Nie mam żadnych problemów to raczej dobrze :cool2: Sprzęt też wygląda na profesjonalny.
  5. JA ustawiałem w GMK http://gmkautoserwis.pl/kontakt/ Mam jechać do kijanki malować jedną felgę.... Jakieś opinie?
  6. Pewnie: 10.12.2014 -termostat główny FEBI 180zł -termostat EGR BEHR 90zł -koncentrat płynu chłodniczego FEBI (-37st)
  7. Tak mi nawet w mróz -15 trzyma ok. 90st. ale ogrzewanie działa na pół gwizdka. Przy włączeniu odparowania przedniej szyby, gdzie nawiew idzie na maxa to temp. płynu zlatuje w momencie o jakieś 5-6 stopni, także ogrzewanie wnętrza ma duży wpływ.
  8. Trochę mało, u mnie jest 89-91.
  9. A nie masz czasem drugiego termostatu, takiego małego przy chłodniczce spalin? http://images32.fotosik.pl/62/652280d07a288a11med.jpg
  10. Wystarczy kupić sam mikrofon z allegro, z którego zostanie tak naprawdę sama ta kratka czy potrzebne będzie jeszcze coś z tych nr: 10,11,5,6 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=AS71-EUR-09-2004-E46-BMW-320d&diagId=51_3251
  11. Cena tejże ramki jest trochę zaporowa to fakt, przemyślę sprawę. Póki co na EONONA ciągle czekam, jeszcze pewnie ze 2tyg. A mikrofon w podsufitce raczej zamontuje i tak, bo lubię jak jest ori, a kolega z innego wątku to już robił i dał już pare rad.
  12. Dzięki za odp. Jack79. Bardzo chętnie zobaczyłbym te zdjęcia! Mam właśnie zamiar puścić mikrofon od EONONA do podsufitki i wstawić tam tą oryginalną kratkę. Wszelkie wskazówki którędy pociągnąć kabel, jak wyciąć żeby nie narobić szkód w podsufitce mile widziane :) Jakby Ci się nie chciało wstawiać zdjęć tutaj, to wysyłam Ci mojego maila na PW. :cool2:
  13. W sumie to chciałem się jeszcze dowiedzieć jak tam siedzi ten klimatronik w miejscu schowka, bo myślę o kupieniu w ASO całego tego stelaża pod radio 16/9 a wiadomo jaka jest cena.... tyle że jak bez tego ma odstawać, latać, czy zostanie jakaś szczelina to odpada, bo będzie mnie kłuć w oczy :shock: A nie myślałeś nad tym, żeby dołożyć oryginalną ramkę na mikrofon w podsufitce i tam go puścić po słupku? Kiedyś kolega be..mw to robił:http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=191741&start=150 Mam zamiar go podpytać troszkę o ten zabieg i samemu to zrobić u siebie. Wyczytałem, że ten wbudowany mikrofon słabo zbiera.
  14. Hmm u mnie nie ma takiego wyjmowanego panelu w podsufitce jak u Ciebie tylko jest to całość z wyprofilowaną podsufitką.... Może dlatego, że nie mam szyberdachu. Kombinuje jak tu ładnie wmontować mikrofon z EONONA.
  15. Gwarancja 12mies ale pewnie nie w kraju, później się będę martwił. W ciągu 2 tyg powinno dojść. Gdzie u siebie zamontowałeś antenę GPS? Podobno wystarczy ją zostawić pod deską rozdzielczą i tak łapie szybko sygnał i nie trzeba wyciągać na wierzch, pod szybę. Drugie pytanko na temat mikrofonu: zamontowałeś zewnętrzny czy ten wbudowany jest wystarczający do dobrej jakości rozmów? Jak zaśmiecam Ci temat to sorki, odpisz na PW.
  16. http://www.eonon.com/Android-Car-GPS/Vehicle-Specific-GPS/GA6150.html Dzisiaj nawet tańsze o 20EUR niż 2 dni temu. Czekam na dostawę, dostałem maila, że się skończyły i dostawa się wydłuży więc muszę czekać.
  17. Ciekawa historia z tym nagłośnieniem :cool2: Co myślisz o tym całym kombajnie multimedialnym - długo go już masz? Wyczytałem, że lepiej gra niż ori radio BMW, o funkcjonalności nawet nie wspominam. Zamówiłem wczoraj EONONA z oficjalnej strony. Mają do jutra promocję 340 EUR + gratis do wyboru kamera cofania lub wideorejestrator. Wziąłem to drugie ale chyba i tak sprzedam.
  18. https://lmgtfy.com/?q=szpera :P 4min 20 sek - DSC w akcji -->
  19. Posłodziłeś ale i tak Ci Wojtek ta skerna jedna rabatu nie da :wink: :D :P Pozdrawiam i też Wojtka polecam jak zawsze na każdej stronie tego tematu. Szymon
  20. Może sobie umywać ręce ale nie stoi ponad prawem. A może specjalnie gra na zwłokę, żeby 14 dni minęło? Wysyłasz za potwierdzeniem i tyle, nie zmięknie to sąd i tyle.
  21. Za zakupy przez internet masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Odsyłasz i oczekujesz zwrotu pieniędzy. Każdy sąd przyzna Ci rację, bo takie jest prawo.
  22. lord_Simon odpowiedział(a) na Alfa47 temat w E46
    Zdejmij paski z koła pasowego i odpal na chwilkę. Jak przestanie to przynajmniej wykluczysz koło pasowe.
  23. Jak Ci się jeździło na Dunlopach SPORT MAXX RT? Kupiłem wczoraj RT2 w tym samym rozmiarze i się zastanawiam jak będzie. Szybko się ścierały?
  24. Na tylnej osi Michellin x-ice, ok a ile lat mają te opony? W jakim są stanie? A jakie opony masz na przedniej osi? Jaki jest ich rozmiar?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.