Treść opublikowana przez lord_Simon
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Hmmm chyba w tym kraju już nie ma M47N bez chipa :-) Znaczy moja chyba ostatnia.
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
Żeby było perfekcyjne ogłoszenie tak jak i samochód, to popraw błądzik w ogłoszeniu, bo jest w treści "Pasonat marki" :wink: Powodzenia w sprzedaży!
-
E91 WBAUY11010A905255
lord_Simon odpowiedział(a) na losiu1706 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa felgach od e46 wygląda trochę śmiesznie. Cena... :shock:
-
bartekczwartek - E90 325i black sapphire metallic
Jak Twoje wrażenia z przesiadki z e46 na e90, bo już różne opinie czytałem?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
335i nie było w e46. max 330i.
-
Przedni zderzak pomoc
Możesz kupić zestaw naprawczy lakieru w małej buteleczce, chyba nawet w ASO BMW można dostać albo poszukaj na allegro.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W sumie to ten z ogłoszenia na OLX nie wygląda źle na tych zdjęciach ale pewnie do ceny trzeba doliczyć opłaty.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Za 7 tys to będzie najgorszy już chyba gruz i będziesz się tylko wkurzał niepotrzebnie. Chyba, że sam grzebiesz przy samochodzie i lubisz spędzać długie godziny w garażu...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Odpuść e46 dla swojego dobra...
-
E90 330d - WBAVC91050FG67269
lord_Simon odpowiedział(a) na kukoviak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla jednych 2.0d po chipie to samolot, dla drugich 335d z 390KM, a dla innego dopiero Lamborghini AVENTADOR z 670KM jedzie, więc dyskusja o subiektywnych odczuciach z jazdy nie ma sensu.
-
Przygasajace swiatla
Może być rozładowany akumulator.
-
Dsc co sądzicie o działaniu tego systemu
DSC to bardzo dobry system. Mnie osobiście nie musiał nigdy wyciągać z sytuacji "być albo nie być" ale widziałem w TV jak testowali go w e39 i do około 120km/h robił bardzo dobrą robotę. Program nazywał się "K2- Kierowców dwóch", jak Ci się chce to sobie poszukaj odcinka na TVN Player.
-
320d - gaśnie na rezerwie/brak mocy
Raczej w baku albo podprogowa. 320d po lifcie?
-
320d - gaśnie na rezerwie/brak mocy
pompa paliwa
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
Czyli na rudego nie dość, że nie da się patrzeć to jeszcze i słuchać :cool2:
-
Świętokrzyskie
KIJANKA ul. 1 Maja 250 (na wylocie na Łódź), GMK Autoserwis na ul. Podlasie 16. GTECH ul. Domaszowska 73 BMW ZK Motors ul. Wystawowa 2 :-) Albo jak coś mniejszego to polecam Wojtka na ul. Leśniówka, speca od BMW w Kielcach, polecany też na BMW klub Kielce. Szarpaków może i nie ma ale podnośniki, INPA i wiedza jest. :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ciężko tu dyskutować na temat samochodu, którego nie widzieliśmy nawet na zdjęciu ale czemu ktoś chce Ci sprzedać samochód za 8 tys skoro na rynku chodzą takie za 3 razy więcej? Z drugiej strony jak go kupisz za 8 i włożysz drugie 8 to 16 tys za 330d w DOBRYM stanie to dalej cena baaaardzo okazyjna.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
9tys za 330d? :lol: Albo masz tak cudownych znajomych albo to niezła mina. 330d z 2001r ma fabrycznie 184KM, więc ten musi mieć chipa na 240KM.
-
[E46 320D] Sedan 2003r by IFrIT SPRZEDANE
Daj znać jak odczucia po ultimate. Taka myjnia to zło dla lakieru.
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Czy ceny z pierwszej strony tego wątku są aktualne? Bo na stronie http://www.chiptuning-lodz.pl/chip-tuning/tuning-lodz/ są inne.
-
e46 323Ci EML i trakcja
Jeszcze prościej to sprawdź klemy czy są dobrze dokręcone do akumulatora. Podczas jazdy wpadniesz w dołek, prądu na chwilę braknie i dzieję się jak się dzieje.
-
320i M52B20Tu czarny sedan - aktualizacje w pierwszym poście
Ja tego problemu nie miałem, bo stara kierownica też była dwunabojowa, to niestety nie pomogę.
-
e46 / Dewastacje BMW
Byłem dokładnie dzisiaj na wyciąganiu wgnieceń, bo jakiś czas temu zauważyłem 2 wgniotki od strony kierowcy na błotniku i drzwiach, takie okrągłe jak po gradzie ale na boku karoserii. Na miejscu okazało się, że jest jeszcze kilka następnych typowych od uderzeń drzwi :duh: Samochód nocuje w prywatnym garażu, parking przed firmą też jest duży i samochód mam cały czas pod okiem, więc nie ma innej opcji, że to robota tej hołoty z parkingu w galerii, gdzie niestety muszę parkować 3 razy na tydzień. A i tak zostawiam na wyższych poziomach, daleko od wejścia, broń Boże koło jakiegoś szrota, a prawą stroną przeważnie dostawiam się do ściany (pewnie tylko dlatego na dzisiejszych oględzinach była czysta). Na lakier można dmuchać, chuchać i trzymać pod kocem, a i tak nie uchronisz przed motoryzacyjnymi ignorantami, którzy mają w dupie stan swojego, a już na pewno innych "jeździdeł". Na szczęście taka teraz technologia, że po wyciągnięciu nie ma praktycznie śladu po wgniotkach, a od dzisiaj mam zamiar parkować na ostatnim piętrze, gdzie przeważnie jest kilka samochodów na krzyż. I może jeszcze kartka w bocznych szybach na czas postoju, pt.: "JAK DRZWI OBIJE TO JA RYJ OBIJE!". Najwyżej się będą śmiać w internetach ze stereotypu kierowcy BMW ale ja po prostu szanuje swoją własność i inni też mają ją szanować do kurrrr.y nędzy!
-
Dziewczyny i BMW
Ja nie wiem ale jeździłbym uuu jeździłbym... :D
-
Katalizator wada czy zaleta?
A jak się dowiedziałeś, że masz zapchany katalizator?