Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Hmmm chyba w tym kraju już nie ma M47N bez chipa :-) Znaczy moja chyba ostatnia.
  2. Żeby było perfekcyjne ogłoszenie tak jak i samochód, to popraw błądzik w ogłoszeniu, bo jest w treści "Pasonat marki" :wink: Powodzenia w sprzedaży!
  3. Na felgach od e46 wygląda trochę śmiesznie. Cena... :shock:
  4. Jak Twoje wrażenia z przesiadki z e46 na e90, bo już różne opinie czytałem?
  5. 335i nie było w e46. max 330i.
  6. Możesz kupić zestaw naprawczy lakieru w małej buteleczce, chyba nawet w ASO BMW można dostać albo poszukaj na allegro.
  7. W sumie to ten z ogłoszenia na OLX nie wygląda źle na tych zdjęciach ale pewnie do ceny trzeba doliczyć opłaty.
  8. Za 7 tys to będzie najgorszy już chyba gruz i będziesz się tylko wkurzał niepotrzebnie. Chyba, że sam grzebiesz przy samochodzie i lubisz spędzać długie godziny w garażu...
  9. Odpuść e46 dla swojego dobra...
  10. Dla jednych 2.0d po chipie to samolot, dla drugich 335d z 390KM, a dla innego dopiero Lamborghini AVENTADOR z 670KM jedzie, więc dyskusja o subiektywnych odczuciach z jazdy nie ma sensu.
  11. lord_Simon odpowiedział(a) na suchyDDZ temat w E46
    Może być rozładowany akumulator.
  12. DSC to bardzo dobry system. Mnie osobiście nie musiał nigdy wyciągać z sytuacji "być albo nie być" ale widziałem w TV jak testowali go w e39 i do około 120km/h robił bardzo dobrą robotę. Program nazywał się "K2- Kierowców dwóch", jak Ci się chce to sobie poszukaj odcinka na TVN Player.
  13. Raczej w baku albo podprogowa. 320d po lifcie?
  14. pompa paliwa
  15. Czyli na rudego nie dość, że nie da się patrzeć to jeszcze i słuchać :cool2:
  16. KIJANKA ul. 1 Maja 250 (na wylocie na Łódź), GMK Autoserwis na ul. Podlasie 16. GTECH ul. Domaszowska 73 BMW ZK Motors ul. Wystawowa 2 :-) Albo jak coś mniejszego to polecam Wojtka na ul. Leśniówka, speca od BMW w Kielcach, polecany też na BMW klub Kielce. Szarpaków może i nie ma ale podnośniki, INPA i wiedza jest. :cool2:
  17. Ciężko tu dyskutować na temat samochodu, którego nie widzieliśmy nawet na zdjęciu ale czemu ktoś chce Ci sprzedać samochód za 8 tys skoro na rynku chodzą takie za 3 razy więcej? Z drugiej strony jak go kupisz za 8 i włożysz drugie 8 to 16 tys za 330d w DOBRYM stanie to dalej cena baaaardzo okazyjna.
  18. 9tys za 330d? :lol: Albo masz tak cudownych znajomych albo to niezła mina. 330d z 2001r ma fabrycznie 184KM, więc ten musi mieć chipa na 240KM.
  19. Daj znać jak odczucia po ultimate. Taka myjnia to zło dla lakieru.
  20. Czy ceny z pierwszej strony tego wątku są aktualne? Bo na stronie http://www.chiptuning-lodz.pl/chip-tuning/tuning-lodz/ są inne.
  21. lord_Simon odpowiedział(a) na asus32 temat w E46
    Jeszcze prościej to sprawdź klemy czy są dobrze dokręcone do akumulatora. Podczas jazdy wpadniesz w dołek, prądu na chwilę braknie i dzieję się jak się dzieje.
  22. Ja tego problemu nie miałem, bo stara kierownica też była dwunabojowa, to niestety nie pomogę.
  23. lord_Simon odpowiedział(a) na grodt88 temat w E46
    Byłem dokładnie dzisiaj na wyciąganiu wgnieceń, bo jakiś czas temu zauważyłem 2 wgniotki od strony kierowcy na błotniku i drzwiach, takie okrągłe jak po gradzie ale na boku karoserii. Na miejscu okazało się, że jest jeszcze kilka następnych typowych od uderzeń drzwi :duh: Samochód nocuje w prywatnym garażu, parking przed firmą też jest duży i samochód mam cały czas pod okiem, więc nie ma innej opcji, że to robota tej hołoty z parkingu w galerii, gdzie niestety muszę parkować 3 razy na tydzień. A i tak zostawiam na wyższych poziomach, daleko od wejścia, broń Boże koło jakiegoś szrota, a prawą stroną przeważnie dostawiam się do ściany (pewnie tylko dlatego na dzisiejszych oględzinach była czysta). Na lakier można dmuchać, chuchać i trzymać pod kocem, a i tak nie uchronisz przed motoryzacyjnymi ignorantami, którzy mają w dupie stan swojego, a już na pewno innych "jeździdeł". Na szczęście taka teraz technologia, że po wyciągnięciu nie ma praktycznie śladu po wgniotkach, a od dzisiaj mam zamiar parkować na ostatnim piętrze, gdzie przeważnie jest kilka samochodów na krzyż. I może jeszcze kartka w bocznych szybach na czas postoju, pt.: "JAK DRZWI OBIJE TO JA RYJ OBIJE!". Najwyżej się będą śmiać w internetach ze stereotypu kierowcy BMW ale ja po prostu szanuje swoją własność i inni też mają ją szanować do kurrrr.y nędzy!
  24. Ja nie wiem ale jeździłbym uuu jeździłbym... :D
  25. lord_Simon odpowiedział(a) na dddarek3 temat w E46
    A jak się dowiedziałeś, że masz zapchany katalizator?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.