Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W tym dziale i w tych pieniądzach to możesz kupić np. dwie e46, jedną 330d na trasy, a drugą 330i na krótsze trasy i do wściekaczki. :cool2:
-
E46 330i Awaria pomki spryskiwacza szyby
Raczej nie było tego w zestawie z pompką o ile pamiętam, więc nie wymieniałem. Też mi pompka przeciekała, dlatego ją wymieniłem.
-
E46 330i Awaria pomki spryskiwacza szyby
Tę taniochę za 20zł mam :cool2: . Generalnie nie uznaję dziadowskiej tandety i jak mam coś kupić do "najmojszej" to jakieś corteco, lemforder czy inne dunlopy ale w przypadku tej pompki to ma ona tylko dobrze psikać na szybę. Ta za 20zł robi to pewnie tak samo jak ta za 50.
-
Jaki silnik do e90?
Jak 2.0d to ten starszy 163KM.
-
E46 330i Awaria pomki spryskiwacza szyby
Ja kupiłem FEBI i działa już ponad rok dobrze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
U mnie w 2.0d jeżdżąc większość po mieście teraz już 8,5l pokazuje. Ale mogę zresetować kompa przy zjeździe z górki i cyknąć fotkę jak 3,5l/100km pali :cool2:
-
Pomocy! Alternator , spalanie 330Xi
Serio uważasz, że 330xi może palić 6,5l/100km? :) Ładowania nie było, kontrolki wywaliło to i komputer oszalał i przekłamał spalanie.
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Pany pomóżcie wybrać jakieś głośniki w tylną półkę! Przeglądam alledrogo i poza nazwami znanych marek to nic mi to nie mówi :cry2: Kryteria to 200-300zł, plug&play bez żadnego kombinowania i mają nie pierdzieć przy głośniejszym słuchaniu tylko dawać w miarę soczysty basik :) Radio na androidzie EONON 4x50W.
-
320d lift touring, problem z zasięgiem
Powodem jest ostatnie zapamiętane spalanie l/100km, nawet jak je skasowałeś to komputer ma je gdzieś zapisane i na jego podstawie wyliczył zasięg. Nie wzrosło Ci ostatnio spalanie z jakiegoś powodu? Widzisz zrobiłeś traskę, spalanie na 100km spadło i zasięg wzrósł. Wszystko jest ok.
-
problem z radiem business cd
Śmiem twierdzić, że BMW Business CD nie wyświetla skali głośności. Przynajmniej u mnie tak było.
- Świętokrzyskie
-
[e46] wskaznik paliwa
Jak odpinałeś akumulator to i średnie spalanie się skasowało, na podstawie którego jest liczony zasięg. Pojeździsz trochę, średnia się unormuje to i zasięg też.
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Podbijam :-)
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Radio właśnie zmieniłem na takie z Androidem i już gra lepiej i jest ok. Moim problem jest pierdzący tylni przy większym basie i to chce wyeliminować. Poleciłbyś jakiś zestaw, jakieś nazwy firm? Bo ja zielony w temacie car audio.
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Odświeżę temat. Jak zrobię trochę głośniej i jest więcej basu to mi pierdzi jeden głośnik w tylnej półce. Zdemontuję i zobaczę czy da się to poprawić ale gdyby nie to jakie tam głośniki możecie polecić żeby było plug&play i grało to chociaż trochę lepiej niż fabryczne?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Moja beemka to już w życiu niesprzedawalna jest, bo kierownice zmieniłem na 3-ramienną z multi, bo ta z VINu zapewne miała pościel na wierzchu, listwy oklejone, bo pewnie na tych oryginalnych nie dało się domyć krwi po wypadku, radio zmienione, bo stare zostało przebite konarem po wpadnięciu w las. No nie sprzedam za więcej jak 5tys PLN :cool2: Druga sprawa, że nie mam zamiaru i pewnie zostanie w rodzinie albo u znajomych.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja mam płetwę na dachu, radio CD było i nawigacji nie było. Wychodzi na to, że płetwa to nie antena od gpsa.
-
e46 320d+ Konserwujcie PROGI koledzy, UPDATE ZDJEC !!
Pewnie sobie podłączę w wolnej chwili ten wideorejestrator z ciekawości jak to nagrywa. USB mam w schowku to nawet mniej niż pół godz. roboty. Kabla nawet nie będę chował do testów.
-
e46 320d+ Konserwujcie PROGI koledzy, UPDATE ZDJEC !!
Modemu jeszcze nie podłączyłem ale pewnie to zrobię, na razie robię hotspota z telefonu, bo mam sporo neta. Ja miałem do wyboru gratis kamerę cofania albo wideorejestrator - wybrałem to drugie, bo też mam czujniki i kamery nie potrzebuję i nie widzi mi się jej tam po prostu instalować. Wideorejestratora raczej też nie zamierzam podłączać i raczej go sprzedam. 400zł?? Moja jest warta 40EUR z przesyłką --> http://www.eonon.com/Car-Video/Cameras/R0008.html Z tego co kojarzę to zestaw Harman Kardon ma wzmacniacz? U mnie tu są wyjścia na wzmacniacz i z tego co ludzie pisali, to podłączali to do H&K i byli zadowoleni.
-
Zestaw głośnomówiący E46
Zobacz na post be..mw, kiedyś montował oryginalny zestaw bluetooth. viewtopic.php?f=159&t=191741&start=150#p1919773 Jak masz oryginalną instalację to powinno Ci pomóc, a jak nieoryginalna to chyba tylko ten co montował będzie wiedzieć.
- Zestaw głośnomówiący E46
-
e46 320d+ Konserwujcie PROGI koledzy, UPDATE ZDJEC !!
Nawigacja działa bez zarzutu. I google maps, która już była i 'offline maps' którą doinstalowałem. Zasięg GPS jest od razu, antena w schowku. Korektor dźwięku też fajny, ustawiłem opcję 'Rock' i gra sporo lepiej niż oryginalne BMW Business CD, a jak puszczę mp3 przez program VLC to jeszcze lepiej gra niż na tym odtwarzaczu domyślnym. Nic się nie zawiesza, no może przez pierwszą minutę od uruchomienia czuć delikatny lag, bo pewnie android jeszcze w tle coś tam uruchamia. Potem już żadnych lagów nie ma. Mikrofon w podsufitce też bardzo dobrze zbiera, sprawdzałem w obie strony i jest super :cool2: Mam jedną kartę pamięci 16GB wsadzoną, na urządzeniu jest 11GB wolnego. Raczej nie będę więcej wkładał bo nie zapełnię w życiu. Teoretycznie można wsadzić 2x32GB + 2x pendrivy.
-
Brak reakcji przyciku DSC po zmianie panelu zapalniczki
No przecież na tym zdjęciu panel w ogóle nie jest podłączony to jak ma działać?
-
e46 320d+ Konserwujcie PROGI koledzy, UPDATE ZDJEC !!
Chyba wosk jeszcze trzyma widać, bo się ładnie świeci :cool2: Ja akurat też dzisiaj ogarniałem samochód, mycie i sprzątanie środka. Syf był taki 3-tygodniowy. Wstawiam zdjęcia z EONONEM, bo już zamontowany: http://i65.tinypic.com/2h7oyu0.jpg http://i66.tinypic.com/33e654n.jpg Mikrofon podciągnąłem w podsufitkę tak jak chciałem, słychać bardzo dobrze i wygląd jak oryginał. Polecam, bo nie jest dużo roboty. http://i66.tinypic.com/1eoy8n.jpg Stelaż do obniżenia panelu klimatronika jednak kupiłem nowy, trafiłem na allegro za 200zł. :cool2:
-
Świętokrzyskie
Gdzie w Kielcach oddać felge do przeprostowania i malowania? Trochę odrapana jest, nic poważnego. Pamar? Kijanka?