Treść opublikowana przez lord_Simon
-
BMW E46 ORIENTBLAU by Szumi159
Starą kierownicę z multi już sprzedałeś czy gdzieś tam leży na strychu? :)
-
Jakie opony letnie do E46?
Oj ma, ja się szykuje na letnie 215/50/17 i bez min. 1,6 klocka nie podchodź.
-
320d Biały dym spod maski
1. Być może to tylko woda dostała się na silnik i parowała. Nie śmierdziało nic? Inna sprawa taka, że podczas mycia woda nie ma prawa się dostać pod maskę. 2. Miałem identycznie w zimę ale tylko na zimnym silniku. Jakby jakaś osłona termiczna skakała. Nie udało mi się znaleźć przyczyny, bo po przejechaniu kilku km do mechanika hałasu już nie było, a hałas jak się nagle pojawił tak samo sam z siebie się skończył. W międzyczasie wymieniłem koło pasowe. Hałas już nigdy się więcej nie pojawił. Sprawdź osłony termiczne przy wydechu.
-
Bmw e46 320D Problem z obrotami
Koło pasowe. A poduszek silnika dopóki nie wyjmiesz i nie potrzymasz w ręce to g...o widać w jakim są stanie.
-
320d m47 padające turbo?
Zacznij od poprawnej nazwy tematu --> viewtopic.php?f=69&t=117886, bo mi się np. nie chce czytać całego postu, żeby się dowiedzieć czego dotyczy temat....
-
Auto do 30tysiecy zł
Opinia jest jak d.pa - każdy ma swoją ale żeby tam zaraz wieś...
-
Auto do 30tysiecy zł
Mógłbyś rozwinąć zacytowaną wypowiedź?
-
Jakie opony letnie do E46?
Ja robiłem kompletną geometrię właśnie i płaciłem jakoś 100-120PLN. O nich mówię: GMK Auto Serwis Tel: 41-335-86-53 Tel: 530-203-234 ul. Podlasie 16 Kielce, Barwinek
-
Jakie opony letnie do E46?
Byłeś w GMK?? Mają super hiper laserową maszynę, ustawili jak trzeba, kierownica prosto, kazali zrobić parę setek km i jakby się cokolwiek zadziało to przyjechać jeszcze raz na kontrolę.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ok, dzięki za opinię. W moim przypadku musiałoby to być coś z 4 drzwiami, więc e90/91. Ale że swoje e46 uwielbiam i naprawdę nie jest zajechane to pewnie zostanie ze mną jeszcze parę lat... akurat e90 LCI potanieją przez ten czas :-)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
What do you mean? :-) Bo chodzi mi gdzieś po głowie zmiana na e91..., a moja e46 to aktualnie "igła" :-)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTabela kursów średnich NBP nr 136/A/NBP/2011 z dnia 2011-07-15 dolar amerykański USD 2,8545 Ja też bym tak wyczytał, że to 24tys mil przebiegu.
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
Wrzuć zdjęcia, chętnie zobaczę i inni pewnie też.
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
Ja się wypowiem jak już przyjdzie :-)
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
lord_Simon odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO to mi właśnie chodziło. Jak masz 115km to nie jest to chyba jakaś odległość zaporowa i można się przejechać zobaczyć co tam siedzi pod tymi zmienianymi blachami. Myślałem żeby się tam przejechać i to zobaczyć, bo mam jakieś 50km ale musiałbym ogarnąć jakiegoś kolegę, co się zna na rzeczy. Ale w sumie masz niewiele dalej :P
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
lord_Simon odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1. Daleko masz do tego Staszowa? 2. Co chcesz wiedzieć od Niemca? Tak patrzę na te zdjęcia i niezły z tego przodu kameleon.
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
A ktoś wie kiedy startuje program AMAZONA ze starą ekipą Top Gear?
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
lord_Simon odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo są felgi 17 cali? Wątpię.... ja mam takie na zimę i są w rozmiarze 16'.
-
E46 Touring 320D komputer pokładowy
Ja co tankowanie resetuję tylko licznik 'małych kilometrów', bo mnie bardziej interesuje średnie spalanie/prędkość z dłuższego okresu. Teraz nie resetowane od dobrych kilku tysięcy km i mam średnią z całej zimy, bo to mnie interesowało. Będzie za tydzień trasa 450km to chętnie zresetuję i zobaczę jaka wyjdzie średnia.
-
[320Ci] BMW coupe spryskiwacze
Kabelki to pewnie od podgrzewania dysz.
-
318d buczenie
Ja zmieniałem w zeszłym tygodniu koło pasowe i jest bardzo duża różnica. :cool2: Drgania na biegu jałowym są o wiele mniejsze, zniknęło mrowienie stopy trzymanej na pedale gazu podczas jazdy, silnik chodzi zdecydowanie ciszej i kulturalniej, zwłaszcza na zimnym. Jak masz zużyte/nigdy nie wymieniane koło pasowe to polecam zmienić, bo przenosi ono wtedy dużo drgań na całą karoserię.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@Glaza - VIN masz to wrzuć auto do odpowiedniego działu, a będziesz miał większy odzew --> viewforum.php?f=44
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Temat o przodzie: viewtopic.php?f=69&t=288163
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Przejrzyj ten wątek w całości, bo coś mi się kojarzy, że ktoś tym już pomalował wew. plastiki i wyszło nadzwyczaj dobrze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Miałem kiedyś taki wyciek i olej dokładnie w tym miejscu i przyczyną był uszkodzony oring kanału powietrznego do turbiny. Groszowe sprawy, nie licząc robocizny.