Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W BMW nie potrzebujesz patrzeć do tyłu, bo i tak wszystkich wyprzedasz :wink: A tak serio to opisane wcześniej problemy to mają samochody z 300+ przebiegu, więc jak twierdzisz, że masz pewne 190k przebiegu to bierz.
-
Nowe paliwa BP ACTIVE
Co myślicie o nowych paliwach od BP z systemem ACTIVE, który to ma niby usuwać z silnika zanieczyszczenia? Chwyt marketingowy czy coś w tym może być? Ktoś z Was już może testuje?
-
BMW 320Cd Metaliczny stukot przy odpalaniu
Ja zmieniałem niedawno na CORTECO i nie mam zastrzeżeń. Silnik też jakby ciszej pracuje.
-
Jaki silnik do e90?
To był chyba 318d i nie drgał aż tak bardzo jak na filmiku, niemniej jednak już mi się obiło o uszy, że w e90 drążek zmiany biegów został spaprany już w fazie projektu.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,2049035,iTime,1,iSort,1,iAId,2 Czarne nerki czy carbony na dachu to już przeżytek :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Była kiedyś e90 w namiętnie oglądanym przeze mnie "Zakupie kontrolowanym" i potencjalny kupujący też zwrócił uwagę, że coś ten drążek drży na jałowym. Dostał odpowiedź, że ten typ tak ma.
-
[e46] 318i 2002r
Ta pierwsza kierownica to lekka przesada. Drugą słabo widać ale to chyba M-pakietowa obszyta jakąś a'la alcantarą i byłaby lepsza. Jak będziesz chciał sprzedać aktualną kierownicę to daj znać, może bym kupił.
-
Cały czas pracuje kontrol trakcji [318i]
Drogi jakie są to są ale zacznij szukać przyczyny u siebie w aucie, bo nie jest to normalne nawet przy najgorszej nawierzchni.
-
[M47N] Dziwny dźwięk po wciśnięciu sprzęgła.
A to jaki ma być wtedy dźwięk, bo ja żadnych zmian nie słyszę? To jest diesel 330Nm i bez gazu powinien ruszyć bez marudzenia.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czy ja wiem...jakoś strasznie dużo ich nie było. To czym mam się w takim razie przejechać? :-)
-
Cały czas pracuje kontrol trakcji [318i]
Przy takiej szerokości nie dziw się, że na koleinach/dziurach zarzuci autem. Za to na równej drodze powinna jechać jak po sznurku. Ja mam na lato 215 i też czuję różnicę po zimowych 205 ale nie znowu aż taką, żeby się DSC musiało włączać.
-
Świętokrzyskie
Poleciłbym GMK autoserwis na ul. Podlasie 16.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja jestem bardzo zadowolony, mam 1,5 roku. Ogólnie wymiana oleju i filtrów 350-450zł, z droższych rzeczy to koło pasowe ostatnio wymieniałem - 560zł. Wejdź tak jak koledzy piszą na http://www.czescidobmw.pl, gdzie masz ceny części ORI, zamienników bardzo dobrej jakości jak i trochę gorszej.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
BMW nie ma dla mnie żadnej konkurencji :lol: No może Mercedes za jakieś 20 lat.
-
Cały czas pracuje kontrol trakcji [318i]
Pięknie się opisałeś ale nie podałeś najważniejszego: szerokość opon. Jak masz na przedniej osi 225+ i koleiny na drodze to w sumie normalne, że rzuca po drodze, a kierownicę trzeba trzymać kolanami.
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
Może zamiast kleić, bardziej opłaca Ci się kupić nowy? Można kupić naprawdę tanio, zobacz ten temat --> viewtopic.php?f=69&t=215637
-
Jaki korek zbiorniczka do 320d 1,4 czy 2.0?
Na moim napisane 140.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś w lesie. Podana strona nie istnieje.
-
Co myślicie o tym kolorze skór? E60 individual
Dziwny temat... opinia jest jak pupa - każdy ma swoją. Ważne, żeby Tobie się podobało. Mi akurat nie specjalnie leży takie "umaszczenie" tapicerki.
-
Niemiecka kochanka - e46 318ci coupe
Ładnie z tymi światłami w klapie :cool2: Jak się do tego zabrać? Wyciąga się je od wewnątrz bagażnika, po zdjęciu tapicerki? Dopytuję, bo też bym swoje doczyścił, bo jakieś ciemne w środku i do tego jak ostro leje wodą przy myciu to się wlewa do środka.
-
[e46] 318i sedan brakujący element nadkola
Osłona lewa, nr części: 51718193811 Ale sprawdź jeszcze w linku poniżej. http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=ET75-EUR-09-2004-E46-BMW-318i&diagId=51_3278#51718193811
-
e46 Myjnia zacieki
Zmień myjnię i ciesz się, że nie masz czarnego lakieru :cool2:
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
Dostałem dziś emblemat z czarnym spodem. Wygląda solidnie, ma wypukłe srebrne przetloczenia ale też nie mam porównania do innych. W sobotę założę to porównam z tym parchem co to mam go teraz na masce.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://st.salvagebid.com/13706/774863577-4L.jpg :shock: FXX hatchback? Chyba mu jakieś kawasaki czy inna yamaha w kufrze zaparkowała. Chociaż bardziej wygląda na słup przy cofaniu z Vmax...
-
E46 323Ci
Przydatny gadżet ta ładowarka na USB :cool2: Ile piniendza taka przyjemność?