Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. W BMW nie potrzebujesz patrzeć do tyłu, bo i tak wszystkich wyprzedasz :wink: A tak serio to opisane wcześniej problemy to mają samochody z 300+ przebiegu, więc jak twierdzisz, że masz pewne 190k przebiegu to bierz.
  2. Co myślicie o nowych paliwach od BP z systemem ACTIVE, który to ma niby usuwać z silnika zanieczyszczenia? Chwyt marketingowy czy coś w tym może być? Ktoś z Was już może testuje?
  3. Ja zmieniałem niedawno na CORTECO i nie mam zastrzeżeń. Silnik też jakby ciszej pracuje.
  4. To był chyba 318d i nie drgał aż tak bardzo jak na filmiku, niemniej jednak już mi się obiło o uszy, że w e90 drążek zmiany biegów został spaprany już w fazie projektu.
  5. http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,2049035,iTime,1,iSort,1,iAId,2 Czarne nerki czy carbony na dachu to już przeżytek :cool2:
  6. Była kiedyś e90 w namiętnie oglądanym przeze mnie "Zakupie kontrolowanym" i potencjalny kupujący też zwrócił uwagę, że coś ten drążek drży na jałowym. Dostał odpowiedź, że ten typ tak ma.
  7. Ta pierwsza kierownica to lekka przesada. Drugą słabo widać ale to chyba M-pakietowa obszyta jakąś a'la alcantarą i byłaby lepsza. Jak będziesz chciał sprzedać aktualną kierownicę to daj znać, może bym kupił.
  8. Drogi jakie są to są ale zacznij szukać przyczyny u siebie w aucie, bo nie jest to normalne nawet przy najgorszej nawierzchni.
  9. A to jaki ma być wtedy dźwięk, bo ja żadnych zmian nie słyszę? To jest diesel 330Nm i bez gazu powinien ruszyć bez marudzenia.
  10. Czy ja wiem...jakoś strasznie dużo ich nie było. To czym mam się w takim razie przejechać? :-)
  11. Przy takiej szerokości nie dziw się, że na koleinach/dziurach zarzuci autem. Za to na równej drodze powinna jechać jak po sznurku. Ja mam na lato 215 i też czuję różnicę po zimowych 205 ale nie znowu aż taką, żeby się DSC musiało włączać.
  12. Poleciłbym GMK autoserwis na ul. Podlasie 16.
  13. Ja jestem bardzo zadowolony, mam 1,5 roku. Ogólnie wymiana oleju i filtrów 350-450zł, z droższych rzeczy to koło pasowe ostatnio wymieniałem - 560zł. Wejdź tak jak koledzy piszą na http://www.czescidobmw.pl, gdzie masz ceny części ORI, zamienników bardzo dobrej jakości jak i trochę gorszej.
  14. BMW nie ma dla mnie żadnej konkurencji :lol: No może Mercedes za jakieś 20 lat.
  15. Pięknie się opisałeś ale nie podałeś najważniejszego: szerokość opon. Jak masz na przedniej osi 225+ i koleiny na drodze to w sumie normalne, że rzuca po drodze, a kierownicę trzeba trzymać kolanami.
  16. Może zamiast kleić, bardziej opłaca Ci się kupić nowy? Można kupić naprawdę tanio, zobacz ten temat --> viewtopic.php?f=69&t=215637
  17. Na moim napisane 140.
  18. Dziwny temat... opinia jest jak pupa - każdy ma swoją. Ważne, żeby Tobie się podobało. Mi akurat nie specjalnie leży takie "umaszczenie" tapicerki.
  19. Ładnie z tymi światłami w klapie :cool2: Jak się do tego zabrać? Wyciąga się je od wewnątrz bagażnika, po zdjęciu tapicerki? Dopytuję, bo też bym swoje doczyścił, bo jakieś ciemne w środku i do tego jak ostro leje wodą przy myciu to się wlewa do środka.
  20. Osłona lewa, nr części: 51718193811 Ale sprawdź jeszcze w linku poniżej. http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=ET75-EUR-09-2004-E46-BMW-318i&diagId=51_3278#51718193811
  21. lord_Simon odpowiedział(a) na specuu88 temat w E46
    Zmień myjnię i ciesz się, że nie masz czarnego lakieru :cool2:
  22. Dostałem dziś emblemat z czarnym spodem. Wygląda solidnie, ma wypukłe srebrne przetloczenia ale też nie mam porównania do innych. W sobotę założę to porównam z tym parchem co to mam go teraz na masce.
  23. http://st.salvagebid.com/13706/774863577-4L.jpg :shock: FXX hatchback? Chyba mu jakieś kawasaki czy inna yamaha w kufrze zaparkowała. Chociaż bardziej wygląda na słup przy cofaniu z Vmax...
  24. lord_Simon odpowiedział(a) na gibi temat w Galeria - nasze samochody
    Przydatny gadżet ta ładowarka na USB :cool2: Ile piniendza taka przyjemność?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.