Treść opublikowana przez Kriss33
-
Czy można założyć nightvision i HUD?
haha, miatamad jak zwykle na wysokim poziomie !
-
530D Turbo , robił ktoś już ?
serwis mówi 5W40? producent mówi 0W30
-
Gdzie znajduje się filtr paliwa w 530d i czy warto wymieniać
a producent co ile zaleca wymieniac filtr paliwa?
-
Olej do silnika
tyczyło sie to kolegi progressowy 14
-
Olej do silnika
o czesc kolego , widze ze jednak wróciles do BMW po Skodzie, gratulacje co do oleju to ja wlaśnie dziś kupiłem , taki jak zalewaja w ASO, Castrol SLX Profesional 0W30, robie juz 3 wymiane na tym oleju
-
BMW ROAD MAP 2011 Professional
a kiedy mozna sie spodziewac aktualizacji mapy? bo nie wiem czy sie opłaca "kupować" tą...
-
BMW ROAD MAP 2011 Professional
ile ona zajmuje? na pojedyncza DVD wejdzie?
-
bmw 530d automatyczna skrzynia
Dla mnie to niezrozumiałe, co to za fachowcy biorą się za wymiane oleju jak nie maja filtra a potem Ci wciskają, że to dla Twojej oszczędności. Każdy kto miła z tym styczność wie ze trzeba wymienić filtr, to podstawowe zasady. Poza tym filtr kosztuje max połowe z tego co Ci powiedzieli. W takiej sytuacji kupił bym filtr i kazał im wylać olej, wymienić filtr i zalać z powrotem, bo rozumiem , ze zrobileś może kilkadziesiat km i olej nie bedzie zasyfiony. Oczywiście w ramach źle wykonanej poprzednio usługi za darmo.
-
BMW ROAD MAP 2011 Professional
normalne
-
rzeczywiste spalanie 525d/530d automat....ile?
moj najnowzy wynik- trasa Międzywodzie- Wrocław przez Niemcy- zgodnie z ograniczeniami jak bylo 120 to tyle jechalem, a jak nie bylo ograniczen to 170-180, czasem 200 km/h, w Pl na autostradzie bardzo dynamicznie i szybko, wynik 7l/100 !!! sam jestem w szoku jak mało to auto pali, cały czas na klimie!, opony 245/45/17, zmierzone z dystrybutora
-
E60 530d Jaki olej?
wg mnie 0W30 LL01 na początku produkcji, LL04 dla aut z DPF
-
530d po ostrej jeździe komunikat że silnik za gorący...
po pierwsze bym sprawdzil temp silnika w ukrytym menu, a potem poziom plynu na zimnym silniku
-
E61 trzeszczące zawieszenie tylne
http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=18966&string=BMW+E60&order=p&change_view=1 Lemforder produkuje dla BMW , jak by ktos jeszcze nie wiedział...
-
E61 trzeszczące zawieszenie tylne
na 100 % tuleja wahliwa, tzw. tuleja pływająca
-
STUKI WEWNĄTRZ Z TYŁU... E60
wykluczyleś już podwozie? dźwięk się może przenosić
-
STUKI WEWNĄTRZ Z TYŁU... E60
nikt nie odgadnie na odległośc, kanał i szukac trzeba
-
Czy przy wymianie oleju wymienia się coś dodatkowo??
separator oleju, co trzecią wymiane, jest na forum, poszukaj i wymien
-
535d Wymiana filtra czastek stalych.
nie, były opcją, ale to łatwo sprawdzić nawet na odległość, tzn jeśli końcówki rury wydechowej są proste to filtr jest, jeśli w dół to nie ma
- F10 M5
-
F10 mam i Ja:)
gratuluje, masz automat? jak spalanie z ciekawości w porownaniu do E60?
-
[E61] Wskaźnik temperratury -3 st C
myłeś auto ostatnio?
-
stuki na półosi
ciekawe ze przy 40 tys km takie jaja...
-
3.0d komputer nie wyrzuca błędów
wg mnie nie, tylko skasowac bład
-
[E60 - 530d - 218KM] Koło pasowe
juz pisalem kiedys o tym, że w serwisie w ktorym wymieniałem pęknięte kolo powiedzieli ze Corteco jest 150 zl tansze niz oryginal i tak nie dziala, wiec lepiej zalożyć oryginał. Nie dopytywalem o co chodzi, ale coś w tym musi byc.
-
Czy łatwo wymienić olej i filtry powietrza w 530d??
tez mi weszło 8,5 i nie było maxa...