Skocz do zawartości

Kriss33

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss33

  1. haha, miatamad jak zwykle na wysokim poziomie !
  2. serwis mówi 5W40? producent mówi 0W30
  3. a producent co ile zaleca wymieniac filtr paliwa?
  4. Kriss33 odpowiedział(a) na bigger temat w E60, E61
    tyczyło sie to kolegi progressowy 14
  5. Kriss33 odpowiedział(a) na bigger temat w E60, E61
    o czesc kolego , widze ze jednak wróciles do BMW po Skodzie, gratulacje co do oleju to ja wlaśnie dziś kupiłem , taki jak zalewaja w ASO, Castrol SLX Profesional 0W30, robie juz 3 wymiane na tym oleju
  6. a kiedy mozna sie spodziewac aktualizacji mapy? bo nie wiem czy sie opłaca "kupować" tą...
  7. ile ona zajmuje? na pojedyncza DVD wejdzie?
  8. Dla mnie to niezrozumiałe, co to za fachowcy biorą się za wymiane oleju jak nie maja filtra a potem Ci wciskają, że to dla Twojej oszczędności. Każdy kto miła z tym styczność wie ze trzeba wymienić filtr, to podstawowe zasady. Poza tym filtr kosztuje max połowe z tego co Ci powiedzieli. W takiej sytuacji kupił bym filtr i kazał im wylać olej, wymienić filtr i zalać z powrotem, bo rozumiem , ze zrobileś może kilkadziesiat km i olej nie bedzie zasyfiony. Oczywiście w ramach źle wykonanej poprzednio usługi za darmo.
  9. moj najnowzy wynik- trasa Międzywodzie- Wrocław przez Niemcy- zgodnie z ograniczeniami jak bylo 120 to tyle jechalem, a jak nie bylo ograniczen to 170-180, czasem 200 km/h, w Pl na autostradzie bardzo dynamicznie i szybko, wynik 7l/100 !!! sam jestem w szoku jak mało to auto pali, cały czas na klimie!, opony 245/45/17, zmierzone z dystrybutora
  10. Kriss33 odpowiedział(a) na miazgat0r temat w E60, E61
    wg mnie 0W30 LL01 na początku produkcji, LL04 dla aut z DPF
  11. po pierwsze bym sprawdzil temp silnika w ukrytym menu, a potem poziom plynu na zimnym silniku
  12. http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=18966&string=BMW+E60&order=p&change_view=1 Lemforder produkuje dla BMW , jak by ktos jeszcze nie wiedział...
  13. na 100 % tuleja wahliwa, tzw. tuleja pływająca
  14. wykluczyleś już podwozie? dźwięk się może przenosić
  15. nikt nie odgadnie na odległośc, kanał i szukac trzeba
  16. separator oleju, co trzecią wymiane, jest na forum, poszukaj i wymien
  17. nie, były opcją, ale to łatwo sprawdzić nawet na odległość, tzn jeśli końcówki rury wydechowej są proste to filtr jest, jeśli w dół to nie ma
  18. Kriss33 odpowiedział(a) na mcmt temat w F10, F11
    cudo, wygląd i dźwiek wspaniały!
  19. Kriss33 odpowiedział(a) na Michael1916 temat w F10, F11
    gratuluje, masz automat? jak spalanie z ciekawości w porownaniu do E60?
  20. myłeś auto ostatnio?
  21. Kriss33 odpowiedział(a) na twister245 temat w E60, E61
    ciekawe ze przy 40 tys km takie jaja...
  22. wg mnie nie, tylko skasowac bład
  23. juz pisalem kiedys o tym, że w serwisie w ktorym wymieniałem pęknięte kolo powiedzieli ze Corteco jest 150 zl tansze niz oryginal i tak nie dziala, wiec lepiej zalożyć oryginał. Nie dopytywalem o co chodzi, ale coś w tym musi byc.
  24. tez mi weszło 8,5 i nie było maxa...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.