Treść opublikowana przez Kriss33
-
Dolnośląskie
do 530 d wchodzi 8,25 l
-
Dolnośląskie
Zdecydowanie polecam Stando , ASO to wymieniacze, a u nich też naprawisz, poproś o części bez znaczka BMW, ale producentów dla BMW i w Stando Ci takie założą, wtedy będzie trochę taniej. Generalnie Stando jest dość drogie, ale z mojego doświadczenia wiem, że są na prawdę dobrzy, właściciel jest pasjonatem motoryzacji...
-
[F06] 6er Gran Coupé - oficjalna premiera
http://www.autokrata.pl/artykul/bmw-6-gran-coupe-oficjalnie-12422/0/1#photo-gallery-box
-
Clarkson o 535d i 1M :)
zapowiada się bajecznie :)
-
528i xdrive vs 525d xdrive
nie chce sie powtarzac, wczoraj napisałem swoje wrazenia w innym temacie viewtopic.php?f=103&t=169954&start=75
-
Subiektywne spostrzeżenia z użytkowania kilku F10. Enjoy
To nie jest minus 530d, ale wiadomo o czym mówisz. Jak kupuje auto auto takie, które mnie cieszy, jeżdzę swoim 2,5 roku i jazda mnie cieszy, odczuwam "Radość z jazdy" i często mnie zaskakuje swoimi możliwościami :). 528i jest na prawdę dobre, ale dla mnie nie tak dobre, żebym je kupił. Jeśli 530d spełni moje oczekiwania w 100 % to pewnie takie kupię, wołałbym używane niż nowe inne, ale nie do końca mnie satysfakcjonujące. To pewnie banał, ale silnik dla mnie to podstawa wyboru auta.
-
Subiektywne spostrzeżenia z użytkowania kilku F10. Enjoy
Właśnie jestem po jazdach testowych 528i oraz 525xd. Na pierwszy ogień poszło 528i. Nie odczułem braku 2 cylindrów, wrażenia odsłuchowe bardzo pozytywne, udało mi się zmierzyć przyspieszenie od 100 do 200, po dodaniu czasu fabrycznego od 0 do 100 wyszło mi 29 s od 0 do 200 km/h. Przy wzroście prędkości hałas nadmiernie nie wzrasta. Analogiczny pomiar (ta sama trasa) i czas 35 s od 0 do 200 km/h w 525xd. E60 530 d ma 30 s do 200 km/h. Dlaczego zaczynam od tego? Dla mnie to jest parametr, który pokazuje na co auto stać. Moje odczucia przyspieszenia w 528i są bardzo dobre, 525d gorsze. 525d na postoju duuużo cichsze od E60 530d. W czasie jazdy 525d wrażenie odsłuchowe wypadły słabo, zbyt uciążliwe, tutaj czułem, że to 4 cylindry, a nie 6. Bardzo podobała mi się praca skrzyni automatycznej i regulacja zawieszenia w obu autach. Zdecydowanie czułem róznicę w różnych trybach zawieszenia. Najbardziej mi pasowało ustawienie sport. Napęd na 4 koła póki co mnie nie interesuje, ale różnice jakie odczułem to przy gwałtownym ruszaniu (na suchym) nawet nie włączyło się ESP, a przy napędzie na tył na pewno się włącza. Spalanie w benzynie ponad 14 l/100, w dieslu 9,7. Ta sama trasa , takie same prędkości. To tylko podaje dla pokazania obrazu, w obu przypadkach to było spalanie tylko z tej jazdy. Na pewno moje 530 d nie spaliło by więcej niz 525d , a raczej mniej ok. litr. Duży ekraz navi robi wrażenie, audio Hi-Fi - 10 głośników niestety słaby dźwięk.Reasumując czekam na jazde 530d - 258 kM, bo te mnie nie zachwyliły na tyle, żebym chciał się przesiąść z tego co mam teraz.
-
F11 535xd M-Sport
wiem, że żartowałeś :) jak ktoś kupuje BMW to nie po to zeby jeździc o kropelce :)
-
Clarkson o 535d i 1M :)
w 740d nie słychac ze to diesel...bardzo cicho jest
-
F11 535xd M-Sport
średnie spalanie, które podaje producent jest do zapewne osiągnięcia, ale warunki w jakich wykonuje się pomiary raczej nie są do osiągnięcia :) http://www.danetechniczne.com.pl/2011/03/jak-mierza-zuzycie-paliwa-producenci-samochodow-jakie-podaja-wartosci-zuzycia-paliwa-dla-nowych-samochodow-w-katalogach-i-ile-faktycznie-te-auta-spalaja-podczas-eksploatacji/
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
Macie dane jaki czas ma od 0 do 200 km/h 525d i 528i , chciałbym to porównać do 530d (258 kM), ale nie znalazłem nigdzie tych danych, wiem że E60 530d (218 kM) ma 30 s. Dla mnie ważne jest przyspieszenie w czasie jazdy i ten parametr jest jednym z najistotniejszych przy wyborze silnika.
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
piszcie jakie macie skrzynie, manual czy automat, to wpływa na spalanie, zawsze było tak, że automat spała więcej, a teraz np 530d 258 kM w automacie wg BMW zużywa mniej niz manual
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
domyślam się ze wybierasz adres ktory juz miales zapisany? wyszukaj na nowo i bedzie ok, mogą byc inaczej zapisane adresy w nowej mapie, mi niektore zapisane działają , inne musze od nowa wyszukać
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
jeden czytnik to nawigacja biznes, więc nie będzie pasować
-
system start/stop
No tak ale tu chodzi o manual,nie dotyczy automatycznej skrzyni,czy się mylę ? oczywiście automat, nikt nie odpowiedział czy tak u Was działa
-
system start/stop
W magazynie Top Gear napisali, że w M5 po zatrzymaniu i trzymaniu hamulca silnik gaśnie, ale gdy tuż po zatrzymaniu puszczasz hamulec system zakłada , że poruszasz się powoli i nie wyłącza silnika. Czy w innych F10 tak nie ma?
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
a no tak, Xdrive miał od razu 258 kM, a RWD od września mają 258 kM
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
czy 530d to już nowy 258 kM czy jeszcze 245 kM? ja bym wybrał 530d choć nie jeżdziłem tymi 525d, 528i, ale co R6 to R6
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
na pierwszej stronie tego wątku masz 2 wersje mapy, jedna z fotoradarami
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Nie chce zakładać nowego tematu, a mam pytanie jak dokładnie uruchamiać fotoradary. (Navigation) - (Information) - (On Location) - (Car) - (SpeedCam), a potem wybieram zapisany lub nowy adres i wszystko działa Ok. Tylko, że po zmianie adresu na nowy uruchomienie radarów trzeba powtórzyć od początku? A jak wybrać kilka POI np. radary,, stacje benzynowe i sklepy?
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
ile Wam palą F 10 w mieście?
-
Nowe M5
http://www.autokrata.pl/artykul/bmw-m5-szybsze-niz-obiecuje-producent-12149/0/3#photo-gallery-box
-
Nowe f10 525d czy roczne f01 730d?
na pewno w %
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
a jeździsz tak jak podają w danych technicznych? oczywiste jest, że spalanie zalezy od stylu jazdy i osiąganych prędkości, kto jeździ BMW na trasie max 120...
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
ściągnałem poniższe pliki i jest 2,6 GB a nie 2,91, coś nie tak okno trzecie: z fotoradarami na wszystkie kraje znajdujące się na DVD 3, http://rapidshare.com/files/77321524/BM ... part01.rar http://rapidshare.com/files/1713559033/ ... part02.rar http://rapidshare.com/files/2906224444/ ... part03.rar http://rapidshare.com/files/4165209172/ ... part04.rar http://rapidshare.com/files/144618421/B ... part05.rar http://rapidshare.com/files/3702934325/ ... part06.rar http://rapidshare.com/files/2648422171/ ... part07.rar http://rapidshare.com/files/3313306972/ ... part08.rar