Treść opublikowana przez Kriss33
-
Jakie opony? Instrukcja przemilcza ten temat...
jaką masz szerokośc felgi? ten rozmiar (245/45/17) zaleca BMW przy feldze o szerokości 8", a przy feldze 7,5 " - 225/50/17
-
Czy to normalne spalanie e60 530D?
530d nie przekroczyłem 12 l w miescie
-
problem z automatem e60 530d
JASNE! NIE JEDŹ TAM! Olewka klienta, kasa jak w ASO! Zaufaj mi, jedź do STANDO.
-
problem z automatem e60 530d
potwierdzam, poza tym zdecydowanie polecam STANDO
-
JAk to jest z tym kolektorem po lifcie w E60 530d??
Mi w ASO tez powiedzieli, że producent nie przewiduje wymiany kolektora ssącego... tak samo jak producent nie przewiduje wymiany oleju w automacie...Oczywiste jest ze BMW nie przyzna sie ze spieprzyło sprawe! Jeszcze pękające koła pasowe itd, też nie mowią o tym w ASO
-
[61] 530d za wolno czy mam schiza [film]
z Twojego filmiku widac ze masz do 160 km/h czas ok 19-20 sek, a z tego ponzej, ze 18 sekund, wiec pewnie masz tak samo, tymbardziej ze miales jakies zawahanie na poczatku ok. 3000 obrt/min. Skrzynia wydaje sie ze tak ma zmieniac http://www.youtube.com/watch?v=CYtROX7nDC4&feature=related
-
Brak informacji o DPF w service statu w ustawieniach idrive
Wg mnie E60 bez DPF spełnia normę Euro 3, z DPF Euro 4
-
usterki w 520d e61 2007r
jak przeczytasz forum to zadaj jakieś konkretne pytania
-
[e60] co wymienić od razu po zakupie?
przede wszystkim jaki to rocznik i miesiąc produkcji?
-
E60 525d brak mocy i kilka innych problemow
nie chce mieszać w temacie, ale dopiero zauwazylem, że HART masz auto z przebiegiem 426 tys km! jaki to silnik, napisz co sie z nim dzialo w czasie użytkowania
-
e60 530d potrzebny silnik (słupek)
równiez wspólczuje, sprawdzałes wczesniej w ogole kolektor?
-
Skrzynia biegów nie zmienia biegów
z tego co kojarze to min 20 tys zł nowa skrzynia....
-
2004 e 60 automat Filtr cząstek
czytaj ze zrozumieniem chlopaku,ja nie napisalem ze to jest przyczyna tylko to jest dziwne ze w uk nikt tego nie robi,no chyba ze polus po przeczytaniu polskiego forum ale angilscy mechanicy smieja sie z polskiego komiksu klapek!!! Bye za DPF w PL trzeba zaplacic 3 średnie pensje, ciekawe co by zrobili Anglicy i inni Niemcy gdyby mieli zaplacic za to 3 średnie pensje?
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
a czemu uwazasz ze masz do wymiany?
-
530d po liftingu , pytanie odnośnie awaryjności silnika
- 530d po liftingu , pytanie odnośnie awaryjności silnika
nie lepiej tylko taniej...- Skrzynia biegów nie zmienia biegów
sprawdz elastozłacze wału- 530D koło pasowe? [zdjęcia]
czy Corteco ~ 900 PLN jest OK? No wlasnie, kolega wyzej napisal nie kupuj zamiennikow, akurat nie drązylem tego tematu zbyt mocno, ale w serwsie w ktorym serwisuje swje auto powiedzieli ze nie ma sensu kupowac Corteco bo jest 150 zl tansze i tak nie dziala, więc moze cos w tym jest. To moze byc tak jak z tarczami , niby ATE robi dla BMW, ale Ci co przetestowali temat twierdzą , że to nie te same tarcze. POza tym , jak wymieniasz koło pasowe, to warto paski i rolki sprawdzic i wymienic jesli trzeba, a pewnie trzeba. Niestety koszty eksploatacji w przypadku 530d mogą być duuże, ale to zapewne wiedziałes przed zakupem... apropo wyczerpania budżetu, to radze podjac temat kolektora ssącego, albo nowy, albo wywal klapki, chyba ze zrobil to juz poprzedni wlasciciel.- E60 520d 177PS Co sądzicie o takim silniku ?????
mi tam opony nie szumią...i mocy absolutnie nie brakuje- 530d - problem z paskiem klinowym
a mozesz zdradzic jaka masz u nich znizke? rozumiem ze mowisz o zakupie części- 530d - problem z paskiem klinowym
jest dostepne bez problemu, oryginal + paski, moze rolki przy okazji, razem ok 2 tys zł- nowe bmw
przeczytałeś ten temat? viewtopic.php?f=73&t=112284- 530d Termostat EGR
wymieniłem oba termostaty i tez mam takie temperatury, na trasie 91-94 stopnie. P.S W Aso we Wrocławiu za wymianę obu termostatów chcieli 1450 zł!!! Oczywiście im podziękowałem- koło pasowe chyba padło... charging fault
wymieniłem koło pasowe, w ostatniej chwili, było pęknięte, oczywiście kolejna wada fabryczna- BMW Road Map Europe Professional 2009-2
juz dawno jest mapa 2011, ja mam 2010-2 na jednej płycie i jest OK - 530d po liftingu , pytanie odnośnie awaryjności silnika
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.