Treść opublikowana przez Kriss33
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
ok, dzięki
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
okno trzecie: z fotoradarami na wszystkie kraje znajdujące się na DVD 3 jest offline, czemu?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
co to za plik ten MDS , nie nagrywac go w ogóle? ( płyta nr 3)
-
F11 535xd M-Sport
spalanie w trasie w stosunku do E60 530d wyszło Ci dość duże (wiadomo większa masa i moc o 100 kM), ale ciekaw jestem ile w mieście i jakie to miasto
-
Kolejne F10 czy X5?
zalezy na co patrzysz, jeśli już to wielkiej przewagi nie ma w przyspieszeniu 80-120, a to jest najczęściej wykorzystywane w czasie jazdy 80 to 120 in KD : 5.4 s. 5.8 s. 90 to 130 in KD : 7 s. 8 s.
-
diesel czy benzyna
To wszystko okaze się za chwile nieaktulane, bo teraz wchodzą benzyny twin turbo i takie będziemy zestawiać z dieslami (turbo i twin turbo). Na razie pojawił się kolega z 525d (twin turbo) , czekamy na 528i (twin turbo) i takie zestawianie będzie ciekawe.
-
Nowa F30 już w piątek
http://www.bmw.de/de/de/index.html
-
diesel czy benzyna
może i nie ma, mi wystarcza ze jest to ok 4 s, nie potrzebuje żadnych profesjonalnych pomiarów
-
diesel czy benzyna
stoperem z komorki
-
diesel czy benzyna
oczywiście :8)
-
diesel czy benzyna
ja kiedyś sobie zmierzyłem 60-100 - 3,8 s, 80-120 - 4,2. E60 530d 218 kM, automat
-
Jakie jest spalanie na tempomacie 520i, 530D z lat 2003-05
jaką podjąłeś?
-
Czy można założyć nightvision i HUD?
a nie wiesz czy są lub będą zaraz 530d z nowymi silnikami 258 kM? rozumiem, że 245 kM od września są wycofane?
-
Czy można założyć nightvision i HUD?
ciekawe kiedy będą w salonach do jazdy próbnej
-
Zakup Używanej E60 co sądzicie?
z ksiązki wynika ze byl serwis w sierpniu 2010 ( wg mnie jest tam przebieg 32 tys km) następny 3 miesiące poźniej przebieg 62 tys , czyli 30 tyś km więcej niz poprzedni, co ma sens, ale z tego tez wynika ze ktoś przed te 3 m-ce zrobił 30 tys km!a przez całe 3 lata 81 tys km... niczego nie sugeruje, ale na pewno trzeba to dokładnie sprawdzić co do auta dla mnie ręczna skrzynia odpada, dalej nie patrze...
-
Jakie jest spalanie na tempomacie 520i, 530D z lat 2003-05
530dA - przy 100 km/h przejechałem tylko na tempomacie autostradą A4 ponad 40 km i spalanie z komputera 4,8 ! wg pomiarów ze zbiornika pokazuje dość dokładnie. przy 150-160 km/h przejechałem na tempomacie ( ale przyspieszenia i hamowanie były) autostradą A4 ponad 400 km i spalanie z komputera 6,5 Przy średniej prędkości 160 km/h więc jazda szarpana spalanie 8,3 na autostradzie ( zdecydowanie nie na tempomacie)
-
[e60] 525d z 2006r kombi różne pytania...
na autostradzie z prędkoćiami 140-150 spalanie u mnie do 6,5 l/100
-
[e60] 525d z 2006r kombi różne pytania...
w zimie nie przekroczyłem po mieście 12l, na pewno przy normalnej jeździe po mieście spalanie 14l jest zdecydowanie za duze, tak samo trasa 9,5l, nie osiągnalęm wiecej niż 8,3 przy na prawde szybkiej jeździe
-
prosze o pomoc w wyborze opon
a jakie Goodyery odradzasz? czy firma Ci podpadła, bo każda ma lepsze i gorsze modele,tak jak z autami
-
Automat skrzynia
nie ma możliwości stwierdzenia zdalnie co się dzieje, musi to ktoś obejrzeć
-
Kolejne F10 czy X5?
możesz zdradzić powód sprzedaży F10? znudziło Ci się , czy może za słaby się okazał silnik?
-
prosze o pomoc w wyborze opon
prawidłowy rozmiar to 225/50/17 polecam Goodyear UG Performance 2 , przejeździłem zimę, są super, bardzo krótka droga hamowania i bardzo dobra przyczepność
-
Wasze Opinie o Bmw E60
ciekawe jak będzie z nowymi silnikami (które weszły we wrześniu), turbo i podwójne turbo benzyny, wtedy porównywanie do diesli będzie zupełnie inne...
-
F11 535xd M-Sport
prawdziwe dane podałes http://www.autokrata.pl/artykul/nowy-diesel-w-bmw-6-11427
-
530D Turbo , robił ktoś już ?
w nowoczesnych dieslach w nowych auatach ( wielu producentów( pomiędzy wymianami oleju trzba dolewać nawet 2 litry!!! to zjawisko jest niestety powszechne i na pewno nie świadczy o tym , ze silnik do remontu