Skocz do zawartości

Kriss33

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss33

  1. okno trzecie: z fotoradarami na wszystkie kraje znajdujące się na DVD 3 jest offline, czemu?
  2. co to za plik ten MDS , nie nagrywac go w ogóle? ( płyta nr 3)
  3. spalanie w trasie w stosunku do E60 530d wyszło Ci dość duże (wiadomo większa masa i moc o 100 kM), ale ciekaw jestem ile w mieście i jakie to miasto
  4. Kriss33 odpowiedział(a) na Miatamad temat w F10, F11
    zalezy na co patrzysz, jeśli już to wielkiej przewagi nie ma w przyspieszeniu 80-120, a to jest najczęściej wykorzystywane w czasie jazdy 80 to 120 in KD : 5.4 s. 5.8 s. 90 to 130 in KD : 7 s. 8 s.
  5. To wszystko okaze się za chwile nieaktulane, bo teraz wchodzą benzyny twin turbo i takie będziemy zestawiać z dieslami (turbo i twin turbo). Na razie pojawił się kolega z 525d (twin turbo) , czekamy na 528i (twin turbo) i takie zestawianie będzie ciekawe.
  6. http://www.bmw.de/de/de/index.html
  7. może i nie ma, mi wystarcza ze jest to ok 4 s, nie potrzebuje żadnych profesjonalnych pomiarów
  8. stoperem z komorki
  9. oczywiście :8)
  10. ja kiedyś sobie zmierzyłem 60-100 - 3,8 s, 80-120 - 4,2. E60 530d 218 kM, automat
  11. a nie wiesz czy są lub będą zaraz 530d z nowymi silnikami 258 kM? rozumiem, że 245 kM od września są wycofane?
  12. ciekawe kiedy będą w salonach do jazdy próbnej
  13. z ksiązki wynika ze byl serwis w sierpniu 2010 ( wg mnie jest tam przebieg 32 tys km) następny 3 miesiące poźniej przebieg 62 tys , czyli 30 tyś km więcej niz poprzedni, co ma sens, ale z tego tez wynika ze ktoś przed te 3 m-ce zrobił 30 tys km!a przez całe 3 lata 81 tys km... niczego nie sugeruje, ale na pewno trzeba to dokładnie sprawdzić co do auta dla mnie ręczna skrzynia odpada, dalej nie patrze...
  14. 530dA - przy 100 km/h przejechałem tylko na tempomacie autostradą A4 ponad 40 km i spalanie z komputera 4,8 ! wg pomiarów ze zbiornika pokazuje dość dokładnie. przy 150-160 km/h przejechałem na tempomacie ( ale przyspieszenia i hamowanie były) autostradą A4 ponad 400 km i spalanie z komputera 6,5 Przy średniej prędkości 160 km/h więc jazda szarpana spalanie 8,3 na autostradzie ( zdecydowanie nie na tempomacie)
  15. na autostradzie z prędkoćiami 140-150 spalanie u mnie do 6,5 l/100
  16. w zimie nie przekroczyłem po mieście 12l, na pewno przy normalnej jeździe po mieście spalanie 14l jest zdecydowanie za duze, tak samo trasa 9,5l, nie osiągnalęm wiecej niż 8,3 przy na prawde szybkiej jeździe
  17. a jakie Goodyery odradzasz? czy firma Ci podpadła, bo każda ma lepsze i gorsze modele,tak jak z autami
  18. Kriss33 odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    nie ma możliwości stwierdzenia zdalnie co się dzieje, musi to ktoś obejrzeć
  19. Kriss33 odpowiedział(a) na Miatamad temat w F10, F11
    możesz zdradzić powód sprzedaży F10? znudziło Ci się , czy może za słaby się okazał silnik?
  20. prawidłowy rozmiar to 225/50/17 polecam Goodyear UG Performance 2 , przejeździłem zimę, są super, bardzo krótka droga hamowania i bardzo dobra przyczepność
  21. Kriss33 odpowiedział(a) na franczesko89 temat w E60, E61
    ciekawe jak będzie z nowymi silnikami (które weszły we wrześniu), turbo i podwójne turbo benzyny, wtedy porównywanie do diesli będzie zupełnie inne...
  22. prawdziwe dane podałes http://www.autokrata.pl/artykul/nowy-diesel-w-bmw-6-11427
  23. w nowoczesnych dieslach w nowych auatach ( wielu producentów( pomiędzy wymianami oleju trzba dolewać nawet 2 litry!!! to zjawisko jest niestety powszechne i na pewno nie świadczy o tym , ze silnik do remontu

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.