Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
[E60] 530d jak wyjac rozrusznik
,,Robiłem to osobiście i nie słuchaj pierdół że trzeba od dołu wyjmować. ,, To że ktoś piszę że można od dołu to nie znaczy że to są pierdoły Ty zrobiłeś od góry inny robił to od dołu i jest ok poco od razu taki tekst
-
[318i] Cieknąca chłodnica wody
Dokładnie szkoda zachodu z klejeniem a poza tym jechać i się stresować stanie ? a może dojadę? bez sensu :wink:
-
[318i] M43TUB19 JAk zdemontować napinacz paska?????
Kolega twierdzi że obrobiła się ta śruba od naciągania napinacza w innym przypadku zdemontował by go bez zakładania tego tematu :mrgreen: może spróbować przeciąć plastikową rolkę zawsze to by odsłoniło śrubę mocującą i tak szrot :?
-
korytko zawadziło o podwozie cos odpadło
To jest gumowa kostka pod którą podstawiasz lewarek zobacz czy masz wszystkie 4 w progach :)
-
Z3 M43 głowica?
Tak w skrócie odmę ktoś zaślepił miał w tym jakiś cel - to było przyczyną wywalenia oleju przez uszczelke Po zlikwidowaniu tych zaślepek silnik odpaliłeś i po odkręceniu korka pojawia sie nie równa praca ok tak ma być Piszesz że test uszczelki głowicy wyszedł ok czyli ok Chłodnice podobno ci rozerwało przez nie sprawny termostat już termostat wymieniłeś czyli ok W tych silnikach jest normą wysokie ciśnienie w układzie chłodzenia Załączanie wetylatora powinno byc w granicach 100-110 Czyli myślę że nic strasznego nie powinno sie dziać z tym m43 warunek ta odma i przewód to trzeba raczej nowe :) Jeżeli o czymś zapomniałem to niech koledzy poprawią-dopowiedzą :D ps. Odnośnie tej wg ciebie lampy alladyna jeżeli masz stan oleju a występuje ten objaw to do wymiany masz czujnik w misce olejowej częsty objaw przy odpowietrzaniu nie gniecie się węży :nienie:
-
koszt naprawy sprzegla e46 320 dwumas???
Wymienić na nowe i mieć spokój kilka lat regeneracją wiele nie zaoszczędzisz kasy i dalej będzie stare a zestaw nowy w 2000 tyś się zamknie no jeszcze ze 300zl za wymianę chyba że sam wymienisz czas pracy 2h :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Fakt jest taki pewnie kasy w to coś utopił wiadomo dzisiaj nic darmo nie ma ale żeby w taki badziew to aż szkoda patrzec
-
Migajaca Kontrolka + dziwny dzwięk
Zdejmij pasek i sprawdz czy pojawi się ten dzwięk może alternator umiera :?
-
podczas hamowania miga czerwo kontrolka oleju 1.8n42 benz
Jak ostro spada z obrotów to zapala sie ponieważ jest mniejsze ciśnienie oleju zrób żeby równo silnik pracował i pewnie już nie będzie migać
-
Hak holowniczy - montaż haka.
Podczas montażu haka wyjmowane są dwa odboje po zdemontowaniu haka musisz wstawić te dwa odboje tak jest np. w sedanie ps. ja mówię nap. o haku nie oryginalnym szczerze powiem nie wiem jak jest z hakami oryginalnymi :wink:
-
[E46 320d M47] Co to za rolka?
Napinacz paska klimatyzacji tak w skrócie :wink:
-
Black BMW E46 by Crazy :)
Siema witam sąsiada z tym samym autem :D
-
e39 520i odpalanie na zimnym i objaw "chrobotania"
Może to być objawy rozrusznika tak jak podejrzewasz z tym że sprawdzenie wiąże się z jego wyjęciem
-
Stukanie z tyłu z lewej strony
A to jaki model bo kolega wspomina o bębnie ?
-
Felgi z E39 do E46 PILNE!!!
Nie wystaje mam jako zimówki ale stalowe
-
Felgi z E39 do E46 PILNE!!!
Tak jak kolega marcin5001 napisał tylko pierścienie 72,6-74,1
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ale kur....a przecież każdy z nas ma lub będzie miał dzieci to szok co takie skur...ny mogą narobić jak zabiją mnie to h... ale dziecko :mad2:
-
[318] Zakup sprzęgła
No tak ja napisałem ci o kpl ty mówisz o tarczy docisku i łożysku to zgoda ale jak doliczysz dwumase to... tu masz aukcje przykładową http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-bmw-e36-e46-z3-316-318-1-6-1-8-1-9-i4865381321.html
-
[318] Zakup sprzęgła
Zakładałem ostatnio luka 1800 zł z dwumasą wymiana w własnym zakresie na warsztacie od 250-500 robocizna
-
[E60] 530d jak wyjac rozrusznik
Jak masz małe dłonie to tylko nasadka z kilkoma przedłużkami i wyjmiesz lub lekko opuscisz skrzynię i dasz radę czas operacji 45min :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Albo może i tej marce coś przypisać :duh:
-
Jakie koszty rejestracji auta z DE
a skąd oni te ceny biorą, mają jakieś swoje wyliczenia, czy z jakiegoś ogólnodostępnego wyliczenia? coś mi się zdaje że z eurotaxu
-
Jakie koszty rejestracji auta z DE
te 18 % cena średnia rynkowa
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Szacun dla ojca jednego z tych matołów facet bezradny ale zgłosił się z nagraniem na policję :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
10-12-2014 o godz 17,10 będzie o tych bez mózgach w uwadze :D filmik już nabiera mocy :cool2: