Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
318i Klekot i stukanie na zimnym oraz ciepłym silniku FILM
Jaki kolega ma olej zalany?
-
wysokie spalanie 318i
Spalanie masz raczej w normie nie licz na mniej :lol:no i takie kapcie ciesz się mało pali :cool2:
-
Zakup 318nastki
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na sylwuś1685050046 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdo lpg tak całkiem dobre nie licz na dynamikę trochę nie regulaminowo popraw :lol:
-
Glosna praca, skoki falowanie obrotow
Podepnij kompa sprawdz przepływomierz :wink:
-
BMW 3 318i E46,uszkodzona sonda lambda (świecący check)
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na Zerdrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTam żarówek nie ma poza tym już mówiłem że sonda samochodu nie przekreśla pomyśl o pozostałych rzeczach
-
BMW 3 318i E46,uszkodzona sonda lambda (świecący check)
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na Zerdrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli przyczyną jest lambda to nie problem nie przekreśla to auta oby tylko była sonda kilka wad właściciel wymienił jak zwykle tylko nabić klimę lakier jak nowy :duh: takie tam bajki za tą kasę ten model ma być wychuchany
-
BMW e46 2.0d 1998r urwana kostka przy prawym kole w zderzaku
spalanie/temperaturę/dystans do przejechania na paliwie jakie masz w zbiorniku /średnia prędkość/ fajna sprawa polecam :cool2:
-
montaż manetki BC+aktywacja
Tak jeżeli założysz manetkę wpinasz się z kompem i wszystko aktywujesz spalanie temperatura średnia prędkość dystans do przejechania na posiadanym paliwie :lol:
-
Awarie silnika po zainstalowaniu LPG
W przeciągu 4 lat nic poza wydechem końcowym został zżarty w mgnieniu oka
-
BMW e46 2.0d 1998r urwana kostka przy prawym kole w zderzaku
Ten z prawej w mojej odpowiada za grzanie lusterek
-
E46 licznik nie wskazuje poziomu paliwa
W pierwszej kolejności zrób test licznika zobaczysz czy podczas testu wskazówka działa
-
320i Blokada kierownicy. Brak klaksonu.
Jak zdejmiesz obudowy kolumny ukaże ci się stacyjka w całej okazałości a narzędzi aż tak wymyślne nie są potrzebne dasz radę w serwisie puszczą cię w skarpetkach a kierownicy nie szukaj coś ci nie łączy w twojej poczyść wszystko
-
Bmw wyciągniecie mocy
OK ok nie zalecane tylko dopuszczalne i oczywiście że na seryjnych programach a już na pewno nie u Cześka w stodole no i napisałem koledze że 200 to już stop nic nowego nie wniosłeś poza łapaniem za słówka
-
Proszę sprawdzić dokumenty.Obcokrajowiec.
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na strutynski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne1-Skocz do wydziału spytaj czy zaakceptują duplikat może przejdzie 2-Duplikat nie może być napisany tak z powietrza musi gdzieś być oryginał a jeżeli zginął to ma być kopia ta firma ma mieć kopię i koniec. 3-Sprawdz może masz na odwrocie wpis notarialny zgodności z oryginałem 4-Różne dokumenty giną i da się to wyprostować 5- Nie możesz pominąć FV pomiędzy panem z dowodu a Tobą jest to na biegu do sprawdzenia :nienie: Tyle na temat bież się za załatwianie powodzenia
-
BMW e30 rejestracja nowego silnika
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na Glahue30 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnePapier na silnik jest nie potrzebny część zamienna
-
320i Blokada kierownicy. Brak klaksonu.
oczywiście to są dwie różne sprawy powodzenia :cool2:
-
320i Blokada kierownicy. Brak klaksonu.
jeżeli przekręcasz kluczyk i masz na desce wszystkie kontrolki to klakson nie ma nic wspólnego ze stacyjką zdejmuj kierownicę wpatruj się w taśmę a wcześniej pyknij na krótko trąbkę z prostownika w ten sposób wyeliminujesz uszkodzaony sygnał
-
320i Blokada kierownicy. Brak klaksonu.
Nie ma prawa blokować się z kluczykiem w stacyjce nawet jak masz na poz 0 a o 1 to już nie wspominam do puki nie wyjmiesz kluczyka blotada tak jak by nie istniała
-
Bmw wyciągniecie mocy
Raczej pozostał bym już przy tej wartości zalecane max 30% dalej może być bummmm :nienie: ale ty decydujesz jeszcze się troszkę da :lol:
-
Kontrolka oleju dziwna sytuacja
100% czujnik pod warunkiem że masz kontakt na wtyku i stan oleju jeżeli cię to dręczy możesz to wyłączyć wpinając się z kompem ale wtedy już twoja czujność musi być zawsze na 1 miejscu i to ty masz kontrolować poziom oleju . żadna inspekcja tu się nie ma nic do tej kontrolki :8)
-
[E46] 318i duze cisnienie plynu chlodzacego twarde weze
To z czego ta uszczelka :duh: zapraszam do siebie za 2700 zrobię ci kapitalny od korka spustu oleju po ostatnią śrubkę w klawiaturze
-
Spory ubytek oleju 318CI
Kolego tak na zdrowy rozum na 800 km od max do minimum spadek stanu to podejrzewam że człowiek nawet nie widomy ustalił by miejsce zalane olejem już nie mówię o 100% diagnozie ale chociaż prawa lewa strona a może przód lub tył . Kur.....a co to za mechanik kiego chu..a szuka dziury w całym przy takim wycieku to auto już powinno się spalić :mad2: kup odpowiedni płyn umyj ten silnik wokół spłucz wodą tylko nie szalej staraj się mocno nie pozalewać elektryki ogólnie w tym modelu masz dostęp ok pogoń auto 100 km i będziesz miał odpowiedz . Częste miejsca podstawa filtra z prawej stojąc przodem olej potrafi wyciekać i przepływa na lewą stronę następnie aż do miejsca łączenia skrzyni z silnikiem następnie uszczelka pod miską bardzo łatwo to sprawdzić no i z pod klawiatury tam widać wszystko o przodzie i tyle silnika nie piszę ponieważ to już chyba ten mechanik sprawdził więcej miejsc narażonych na wycieki raczej ja nigdy nie stwierdziłem . Jeżeli bunia oleju nie spala znajdziesz miejsce wycieku powodzenia :cool2:
-
Lakierowanie całego sedana
No jak musisz to trudno jeżeli pierwszy raz to machnij jakiegoś ursusa szkoda buni a informacje tego typu co,jak,ile i dla czego masz wszystko na youtubie powodzenia :duh:
-
Lakierowanie całego sedana
Kolego jak się nie znasz na tym to po co ci proporcje itd. jedz na lakiernie i tam wszystko zrobią przecież logiczne że nie skasują cię za 5l. lakieru tylko za tyle ile wykorzystają
-
BMW e46 318i problem z klimatyzacją
To samo się dzieje w mojej to nie przerywanie to obciążenie załączanej klimy ale to tak nie powinno być ponieważ mam drugą identyczną i tam wszystko odbywa się bardzo płynnie może ktoś wie jak z tym się uporać