Witam sorry jestem nowy i ciezko znalezc odpowiedni dzial ,sprawa polega na tym ze dzis podskoczylo jedno z korytak i zawdzilem podwoziem wydaje mi sie ze jeden z plastikow odpadl i jest od mojego samochodu pewny nie jestem bo paru osoba juz tam odbilo tak oto zdjecie moje pytanie co to jest czy na pewno od mojego samochodu i czy szybko musze sie udac zeby to zalozyli z powrotem mam bmw e46 compact http://zapodaj.net/b57770401c55e.jpg.html http://zapodaj.net/9fbd840e57079.jpg.html