Treść opublikowana przez piotrek1
-
520d koło dwumasowe - HELP
Witam bodzio z 5er spowrotem :) . Dziwna sprawa z tym stukaniem że zaczęło sie dopiero po wymianie, może ci czegoś nie dokręcił. Mechaniorowi najprościej wytłumaczyć że to dwumasa. Czy masz jeszcze jakieś objawy np. szarpanie pedałem sprzęgła przy ruszaniu ?
-
Kiedy dokładnie E60 przeszedł lifting?
Wydaje mi się że lift był w marcu 2007 .Tu sobie popatrz http://www.e60.net/information/options/engines/
-
Urwana linka od otwierania maski.. i co teraz...? Pomocy...
Zgadzam się - linka w 90% pęka przy uchwycie do otwierania w kabinie. A wyciąganie nerek od przodu = ich uszkodzenie
-
pas przedni, chlodnica klimy i wentylator klimy???
Pas przedni pasuje, chłodnica nie ( do diesli inna ) wentylator nie ( do diesla inny,różni się wtyczką ) Poprawiłem - różnica to tylko wtyczka zależnie od rocznika - sprawdziłem dokładnie
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
W tym temacie jest V44 pobierz ten - jest łatwy w instalacji nie to co V39
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
W tym temacie jest V44 pobierz ten - jest łatwy w instalacji nie to co V39
-
Jakie polecacie radio z fabrycznych do e39???
Jeżeli już to tylko to od Alpine http://www.allegro.pl/item544984812_bmw_e39_x5_oryginal_business_cd_alpine_idealne.html#gallery
-
[NAVI] Jak wyjac navi 16:9 w E46
Musisz wyjąć kratkę wentylacji i powinno wyjść - jeżeli masz 16:9 jeżeli 4:3 to musisz jeszcze zdjąć pokrętło głośności i tam przesunąć taka mała blaszkę
-
INPA
Wydaje mi sie że chodzi o numer 17 na tym rysunku http://bmwfans.info/original/E34/Lim/520i-M50/ECE/L/M/1993/02/mg-64/ill-64_0121/#21 Lub ten szkic nr 7 i 10 http://bmwfans.info/original/E34/Lim/520i-M50/ECE/L/M/1993/02/mg-64/ill-64_0599/#9 nie mam niestety pewności
-
Demontaż centralnej kratki nawiewu
Kratkę jest wyciągnąć bardzo ciężko, ja przy wyjmowaniu połamałem i musiałem kupić nową.Według mnie nie jest to wina kratki ale właśnie elektrozaworków.Kratka ma tylko jedna linkę która idzie od regulacji ciepło zimno i idzie ona do dżwigni ,którą możesz zobaczyć demontując schowek i małą osłonę.Jeżeli by to była wina kratki regulacja nie działała by na obie strony,Przyjrzyj się zaworkom . Żeby wyjąć kratkę trzeba pod nią wcisnąć coś cienkiego ,są tam ząbki i wtedy pociągnąć - mi się nie udało
-
Problem z audio 730d
Dużo BMW tak ma ,mój szwagier miał takie objawy, nie pomogło nic - dopiero wymiana modułu radia załatwiła sprawę.Moduł masz w bagażniku po lewej stronie koło zmieniarki.Spróbuj jeszcze odczepić od niego kable i przeczyścić - może u ciebie pomoże.
-
Co ile wymieniac olej M52
Nie wiem, ja wymieniam mniej więcej raz na rok.20 miesięcy to prawie dwa lata - myślę że wymiana nie zaszkodziła :)
-
Co ile wymieniac olej M52
Też mam M52 i u mnie według TISu olej wymienia się w zakresie między 8 a 24 tysiące km :shock: .Ja robię wymianę co 12 tyś. nawet jak świecą jeszcze 2 cegiełki.Zdarza się też że jedna cegiełka gaśnie po 1500 km, a druga po 5 tys.Jest to zależne od stylu jazdy i pewnie też jakości oleju lub innych czynników.Słyszałem że komp tez liczy ile zużywasz paliwa i też na tej podstawie coś wylicza - ile w tym prawdy nie mam pojęcia
-
schemat okablowania el. lusterek potrzebny na gwałt :)
A możliwe, możliwe :) ale nie przypominam sobie żebym to instalował :?
-
schemat okablowania el. lusterek potrzebny na gwałt :)
Mi dziłają ,musisz korzystać z przeglądarki Internet Explorel na mozilli i operze nie działa. Zainstaluj Jave moze nie masz - wtedy też nie ruszy http://java.com/pl/download/index.jsp
-
2.8i prosze o rozszyfrowanie kodu bledu
Nr 1 - tak jak wyżej 2 - przełącznik świateł hamowania 3 - błąd lewej poduszki bocznej ,powietrznej, 4 - przełącznik pasów bezpieczeństwa - pasażer 5 - nie wiem Opisu do CS raczej nie znajdziesz - trzeba interpretować samemu
-
schemat okablowania el. lusterek potrzebny na gwałt :)
Łap :D http://wds.qclt.com/ działa tylko na Internet explorel i są to schematy serwisowe Bmw online.
-
BMW E46 - wymiana oleju w skrzyni, tylnim moście ?
Wpisz tu VIN i wszystkiego sie dowiesz http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
U mnie jest tak samo,że wyskakuje mi na początku błąd o słabym napięciu aku,chodziaż ono jest dobre.Mam nowy aku.Jakby ktoś odnalazł tą procedurę meldowania aku,poproszę o info
-
Błąd spalone światła pozycji !!! Proszę o pomoc!!!
Błąd będzie zawsze po włożeniu diody,moduł świateł sprawdza oporność i na tej podstawie wywala błąd.Kiedyś słyszałem że komputerowo można wyłączyć sprawdzanie żarówek przez moduł LCM
-
czujnik kolcków hamulcowych
Powinna zgasnąć sama
-
instrukcja do mk3 pl
Masz tu pa angielsku, na dole strony http://www.bimmernav.com/software.htm
-
auto gasnie podczas jazdy :( pomocy:(
Kolega miał podobny przypadek,ale w e39 z tym że jemu tez czasami cięzko odpalała - winę miał czujnik położenia wału
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Nie no to ze nie jest to naprawa to można się zorjętować ..... Ale za to jest jakieś rozwiązanie , bo skoro nikt nie wymienia końcówek mocy to przynajmniej można je jakoś ominąć .Co chyba jest lepszym pomysłem niż naprawa/kupno Pytanie zostaje jedynie czy jeśli wyprowadzi się ten sygnał wystarczy dobrać zmacniacz i będzie hulać :) Powinno hulać ,aby nie za mocny wzmacniacz.Mojego szwagra tez spotkała awaria BM24 ( zanikał bez powodu dzwięk ) wkurzył sie i kupił bm 54 do tego zmiana kostek i wyszło 1400 zł
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Na tym forum ,nie jest pokazana naprawa tylko niemiaszki wyprowadzają sygnał sprzed końcówek mocy na dodatkowy wzmacniacz i kable RCA ( po prostu wyprowadzają kable chinc ) tak jak pisze kolega wyżej ziomek miał i tak za mocny wzmacniacz na ten zabieg Co do róznicy BM54 A BM24 podstawowa taka że jedno ma okrągłe piny a drugie płaskie,kolejna taka że jakby ktoś chciał mieć w kabinie monitor 16:9 z CD to musi mieć radio BM 54