Treść opublikowana przez piotrek1
-
INPA
Napisz do nerwusa - można go polecić http://www.bmw-klub.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3214
-
INPA
Poczytaj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65259&highlight=inpa To co ściągnołeś to GT1. Do skasowania poduszek wystarczy ci INPA dostępna w tym wątku.
-
[E39] Fotostory z wymiany "jeża"
Tak, na pewno występuje u ciebie też. Musi tam być gdzie pokazują fotki
-
[e39] przed liftem, wymiana na lampy tylnie po lifcie
Proszę http://www.bmwtips.com/tipsntricks/tips_pages/2001%20rear%20lamp%20conversion%20completed%201.htm
-
INPA
Muszę cię zmartwić, ale na 90% interfejsy od viakena nie wykrywają ignition. One nadają sie tylko do Carsofta.
-
Aktywacja AUX
Tutaj popatrz i daj znać ja zrobisz - sam o tym myslę http://www.auto-treff.com/bmw/vb/showthread/t-97606.html
-
carsoft... prośba o "rozkodowanie"
No właśnie... tylko który jezyk wziąść pod uwagę :mrgreen: :duh: Byłem jeszcze na jednym kompie w jednym z serwisów, wychodzi ze wału... Wymieniam i zobaczymy, jeli to on to nie polecam czujników swaga czy jak to sie pisze, wytrzymał 10 miesięcy Pozdrawiam No jak jaki, przecież ty masz po niemiecku nockenwellen sensor. Najlepiej to ściągnij sobie program INPA http://www.torrentz.com/b2fc8d3095b2925411925f47a452c1ba972a7404 zainstaluj i zdiagnozuj jest 100% lepszy od CS Temat o inpie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74640&postdays=0&postorder=asc&highlight=inpa&start=0
-
carsoft... prośba o "rozkodowanie"
Carsofty występuje w dwóch językach , niemiecki i angielski. Jak nie masz pewności podjedz do kogoś kto ma INPE lub GT1 to załatwi na bank sprawę. Ja zaufałbym opisowi nie numerowi
-
carsoft... prośba o "rozkodowanie"
Wał korbowy to jest po niemiecku - KURBELWELE Wałek rozrządu to po niemiecku - NOCKENWELLE Po angielsku Wał korbowy - CRANKSHAFT Wałek rozrządu - CAMSHAFT W carsofcie wyskoczył ci NOCKENWELE, dla mnie sprawa prosta Przebieg jest w KM ( tak jak na liczniku )
-
carsoft... prośba o "rozkodowanie"
Zgadza się :mrgreen:
-
carsoft... prośba o "rozkodowanie"
nockenwellen sensor - czujnik wałka rozrządu luftmassen sensor - przepływomierz powietrza Skasuj błędy i zobacz czy powrócą, jeśli tak to wymiana
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Mogę prośić o dobry plik HWVer.dll .
-
Pilnie potrzebny program INPA do połaczenia z interfeisem?
W tym temacie jest wiele linków do inpy http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74640&highlight=
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Zgaś diody i wtedy spróbuj.
-
Zanikający dzwięk
Przeczyszczenie nic nie dało, może być że zimne luty, ale częściej w tych radiach padają końcówki mocy ( niby nie wymienialne ). Ale mniejsza z tym i tak nosiłem się z wymianą na BMW 54 aby móc założyć monitor 16:9 z CD , a do tego potrzebne jest BM54
-
Zanikający dzwięk
U mnie już działa, wymieniłem radio na BM54 i jest już ok. Robiłem różne triki żeby na starym radiu dzwięki zanikł stukałem w radio ruszałem kostką wyciągałem je czyściłem i w tym momencie dzwięk nigdy nie przerwał, ale najlepsze jest to że np. po godzinie wsiadam do auta i muza nie gra :mad2: . Wkurzyłem się i na pokładzie BM54
-
silnik M52
M52B20 leje półsyntetyk i jak na razie miód - malina.
-
poprawienie mocy silnika 728
TU - podwójny vanos
-
INPA
Wielkie dzięki jutro sprawdzę no i pewnie nie obejdzie się bez opornika ,chyba że uda się kupić taniej używkę. Mówisz że opornik 2kΩ powinien załatwić sprzwę Jeżeli to jest przyczyną to opornik załatwi sprawę. Jest tam taki pojedynczy cienki kabelek prowadzący do klemy. Na nim należy założyć opornik. PS: Mam nadzieje, że tylko tam ludzie wstawiają oporniki, a nie w poduszkach kierowcy czy pasażera. Jakby auto należało do mnie to bym kupił kabel,ale kumpel to sknera :) na szczęście poduszki ma całe. Ja też bym chciał aby tylko tam montowali oporniki. Napisałeś że 2 kiloomy będzie ok - czy to pewne ? Jeszcze raz dzięki
-
INPA
Wielkie dzięki jutro sprawdzę no i pewnie nie obejdzie się bez opornika ,chyba że uda się kupić taniej używkę. Mówisz że opornik 2kΩ powinien załatwić sprzwę
-
INPA
A nie miałeś przypadkiem strzelonej klemy przy akumulatorze? Kurcze nie wiem, auto normalnie odpala. Samochód jest kumpla i ostatnio miał mały wypadek ( przywalił kołem w krawężnik i wygiął wahacz i poobijał trochę przód ). Czy ta klema może powodować błąd airbagu ? Tam jest ładunek, który przy uderzeniu odstrzeliwuje kleme +. Zestaw naprawczy jest dość drogi więc po wystrzale ludzie zwykle wpychają klemę, a raczej przewód na miejsce i tak jeżdżą. Zwykle wstawiają też opornik na kablu z tego co pamiętam około 2kΩ aby oszukać komputer (taką mniej więcej rezystancję daje ten nabój). Wtedy po skasowaniu błędu nie będzie się on już pojawiał. Pozdrawiam. OK,ale po wystrzale tego ładunku, odcinany jest prąd a więc auto nie powinno odpalać tak ?. Ten zestaw naprawczy do E38 kosztuje prawie 300 jurków :duh:
-
INPA
A nie miałeś przypadkiem strzelonej klemy przy akumulatorze? Kurcze nie wiem, auto normalnie odpala. Samochód jest kumpla i ostatnio miał mały wypadek ( przywalił kołem w krawężnik i wygiął wahacz i poobijał trochę przód ). Czy ta klema może powodować błąd airbagu ?
-
INPA
Czy mógłby mi ktoś pomóc w interpretacji tego błędu, dodam że świeci się airbag i idzie go skasować ,ale po 2 sekundach kontrolka airbagu znów świeci %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img187.imageshack.us/img187/6549/beztytuueb0.png
-
witam.chcę nabyc i mam parę pytań.
niestety nie jest i servotronic i active steering - servotronic zdaje sie zmienia tylko sile wspomagania a active zmienia przelozenia Zgadza się, Servotronic = obracanie kiery jednym paluszkiem bez uzyć siły na parkingu.Active stering - zmiana przełożenia ( parking ,trasa )
-
Brak nenu navigacji w bort monitorze i zero reakcji czytnika
Zgadza się Cdkeya windows nie widzi na płycie, ale on tam jest.