Treść opublikowana przez piotrek1
-
Problem z dostaniem się do dmuchamwy(wentylatora)
Otwierasz maskę i w ścianie kabiny masz pokrywę na śruby tam masz wentylator
-
ETK Polska wersja
Klikasz na ten link a on go dodaje do pobierania w emule i oto wszystko.Jak szybko i ile zostało możesz podejrzec w zakładce transfer
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Ile masz kart w VMWare 1 czy 3 ? Jak 1 to spróbuj zmienić na 3 Mam jedną kartę
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Jeśli występuje przy instalacji na VMware to źle masz ustawione karty(kartę) sieciową - sprawdź adresy kart w VMware Easy Dis instaluje sie bez problemu,problem występuje tylko jak chcę zainstalować np.BASE V52.Ustawienia kart mam zawsze takie same. DHCP 192.168.68.1 192.168.68.254 Subnet 192.168.68.0 255.255.255.0 NAT - DISABLE VM8 - usunięte
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Napisz jaki błąd (z dostępem do FTP to klęska) v44 musi widzieć E46 (możesz spróbować zmienić protokół w ukrytym menu w DIS'ie - kilka postów wyżej opisane) W ostateczności możesz na v44 BASE wgrać v52 Program - testowałem chodzi Teraz mam wgrany v44 na program v54 wygląda na ok,ale z autem nie testowałem.Tu masz link z tym PDFem http://rapidshare.com/files/153729994/GT1_Native_Install_Thinkpad.pdf.html Znam zmianę protokołu,ale nie próbowałem, działałem na fister.No i sterownik na OBD II Miałem tego pdf'a Ale nie wiem o jaki błąd chodzi - napisz w tym PDF dokładnie na 4 stronie 2 obrazek,tuz przed uruchomieniem się DISA, mam ten sam błąd co się tam wyświetla
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Napisz jaki błąd (z dostępem do FTP to klęska) v44 musi widzieć E46 (możesz spróbować zmienić protokół w ukrytym menu w DIS'ie - kilka postów wyżej opisane) W ostateczności możesz na v44 BASE wgrać v52 Program - testowałem chodzi Teraz mam wgrany v44 na program v54 wygląda na ok,ale z autem nie testowałem.Tu masz link z tym PDFem http://rapidshare.com/files/153729994/GT1_Native_Install_Thinkpad.pdf.html Znam zmianę protokołu,ale nie próbowałem, działałem na fister.No i sterownik na OBD II
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Słuchajcie w tej chwil mam v44 ale potrzebuje mieć basę np v52 ,juz pobrałem ale wywala błąd dokładnie taki jak w dokumencie PDF GT1_Native_Install_Thinkpad na FTP. Nie znam angola na tyle aby sobie z tym poradzić,może ktoś wytłumaczyć o co biega i co zrobić.I czy możliwe jest że v44 nie chce obsłużyć E46 CABRIO 2001 rok, łączy się tylko ze skrzynia i silnikiem. Byłem w serwisie i z Basą v52 połączyli się wszędzie. Jeszcze jedno w API test wyskakuje mi czasami błąd na pozycji 11 - Funktion api error XxxC,al moje E39 się łączy bez problemu, ma ktoś pojęcie co to ? Proszę odpowiadajcie prosto, nie jestem mistrzem w tym, al idzie mi coraz lepiej :cool2:
-
ETK Polska wersja
Klikasz na Free user pod pierwszym zegarem czekasz wyznaczony czas i download .Jeżeli nie masz zmiennego IP kompa to będziesz pobierał bardzo długo. Pobierz program e-mule i z niego pobierz najnowsze ETK http://www.programs.pl/program,36.html Tu masz link do najnowszej wersji ed2k://fileBMW.ETK.v8.0.2008.MULTiLANGUAGE.ISO-TBE.rar3709048842D18F77EAC091D7C22822BD947E67ECF6/
-
problem z wymianą tulei pływających tylnego wahacza. ;/
Przeczytaj dokładnie temat - on nie wymienia jednak tych tulei w progu tylko tuleje wahliwą. Do autora tematu,jak masz zdolności w mechanice to dasz radę a jak nie to może być ciężko .A i podjedz do mechanika bo jemu też wytłumaczyłeś że chcesz wymieniać te duże tuleje z progu i dlatego taka cena.Wymiana wahliwych w e36 jest tańsza - myślę ze około 100 zł sztuka
-
problem z wymianą tulei pływających tylnego wahacza. ;/
Ja wymieniałem u siebie w E39 i użyłem takich tulejek dopasowałem i poszło.Co do bębnów to musisz zobaczyć czy będzie lepiej ściagając czy nie
-
problem z wymianą tulei pływających tylnego wahacza. ;/
No bo to są tuleje wahliwe nr 2 http://bmwfans.info/original/E36/Lim/316i-M40/ECE/L/M/1991/02/mg-33/ill-33_1004/#10 Do wymiany tej tulei wystarczy odkręcić śrubę nr 9 unieść wahacz ,najlepiej zdjąć tarczę hamulcowa i wyprasować stara tuleję np czyms takim http://www.allegro.pl/item443969909_sciagacz_tulejek_gumowo_metalowych_bmw_e36_opel.html#gallery
-
problem z wymianą tulei pływających tylnego wahacza. ;/
To są całkowicie inne tuleje
-
problem z wymianą tulei pływających tylnego wahacza. ;/
Tak może to być przyczyną Tu masz link i opis co i jak http://www.bimmerdiy.com/diy/e36rtab/ Przyczyną pływania auta może być równiez nr 2 z linku który ci podałem
-
problem z wymianą tulei pływających tylnego wahacza. ;/
Tuleja pływająca to nr 2 na tym rysunku i do wymiany tej tulei nie potrzeba odkręcać śrub od nadwozia. http://bmwfans.info/original/E36/Lim/316i-M40/ECE/L/M/1991/02/mg-33/ill-33_1004/#10 Z tego co piszesz to chcesz wymienić tuleje nr 4.Te śruby są mocno dokręcone ,ja wymieniałem je szwagrowi i użyłem klucza pneumatycznego.
-
amotyzatory tył + przód 528
Jak dla mnie to kup Sachsa i przy okazji wymień łożyska górne i osłony z odbojnikami.BMW montuje na pierwszy montaż do e39 amory Sachs. Np.te http://www.allegro.pl/item449334513_sachs_amortyzatory_gazowe_przednie_bmw_e39.html tył http://www.allegro.pl/item448037828_amortyzatory_sachs_bmw_e39_advantage_tyl.html łożyska kup firmy febi lub Lamforder
-
Reset klocków E60
ehh tam, to nieprawda.... Na tylnej osi po prawej stronie znajduje sie czujnik klockow hamulcowych. Ten oto czujnik wymienia sie razem z nowymi klockami. Kontakt czujnika zciera sie razem z klockiem hamulcowym az do mometu kiedy bedzie min. powierzchni... Wiec nowych klockow ze starym czujnikiem nie da i nie dalo sie nigdy skasowac... Z Oczywiście 100% racji.
-
Reset klocków E60
Ach te serwisy :lol:
-
Reset klocków E60
Ja ostatnio wymieniałem klocki w E65 i był już komunikat.Klocki wymieniłem komunikat skasowałem bez problemu bez użycia kompa.
-
Zielone kontrolki na liczniku co to jest?
- Zielone kontrolki na liczniku co to jest?
Pan google twój przyjaciel :P http://www.maxbimmer.pl/artykuly/kasowanie-inspekcji-bmw.shtml- CarSoft nie straszny XD -w odpowiedzi na liczne pytania z PW
czy mógł byś to jakoś jaśniej objaśnić, jak to przerobić trochę się pogubiłem a chciał bym inpe zapodać. dzięki greg Jeżeli chce Inpe to nic nie musisz przerabiać.Kup sobie poprostu ten zestaw http://www.allegro.pl/item454678640_interfejs_bmw_inpa_5_04_ea80_ediabas_usb_nowosc.html Działa on pod USB i masz w pełni działająca INPE z możliwością kodowania. Lub zalicytuj to ,ale potrzebny jest RS232 i będzie to działać nawet z GT1 :D http://cgi.ebay.de/BMW-INPA-EDIABAS-DIAGNOSE-INTERFACE_W0QQitemZ180296714323QQcmdZViewItem?hash=item180296714323&_trkparms=72%3A1229|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14- INPA
Dzięki,na ciebie można zawsze liczyć :cool2:- INPA
Czy idzie to tez ustawić w wersji przed liftem ? ma ktoś może rozpiskę Carkey co w danym modelu można zrobić .- ETK Polska wersja
Na osiołku je 08-2008 ,ale dzieki- Kasowanie inspekcji
Podobnie wczoraj kasowałem koledze.Wciskasz start bez hamulca ( zapłon ) tak żeby auto nie odpaliło.Trzymasz przycisk dziennego kasowania przebiegu tak długo aż pokaże się menu na lewym liczniku ,następnie wybierasz co chcesz skasować przytrzymujesz przycisk kasowania dziennego przebiegu trochę dłużej i wybrana funkcja przeskakuje na prawy licznik,naciskasz raz i pyta o reset i potwierdzasz że tak - Zielone kontrolki na liczniku co to jest?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.