Treść opublikowana przez piotrek1
- Jeż
-
jak sprawdzic czesci po numerach na nich zawartych?
Forum ma problemy techniczne, dla tego tak się wolno ładuje. Tu masz stronę gdzie dowiesz się co to za części, jak i wszystkiego na temat twojego BMW wpisując 7 ostatnich znaków numeru nadwozia. http://bmwfans.info/parts/catalog/
-
INPA 5.02 dołożenie Error memory i identification-quick test
Spokojnie, na pewno to namierzysz :D trzeba ci tylko czasu. Mimo to dzięki za to
-
INPA 5.02 dołożenie Error memory i identification-quick test
W niemiecki jest podobnie, w około co drugim module. I co dokładnie powinien zrobić quick test - mi wyszukuje wszystkie moduły,na końcu wywala błąd z jakimś numerem.
-
Błąd SGM-SIM
To tak bardziej wygląda jak pod maską, ale nie wiem musisz poszukać. Według mnie jeżeli kupisz nowy w serwisie o tym samym numerze i pod twoje auto to nic nie musisz robic oprócz wymiany i skasowani błędu. Dziękuje za odpowiedź . Ten moduł jest odpowiedzialny za poduszki i coś jeszcze ?? Myślę że ogólnie za cały układ bezpieczeństwa czyli poduszki, napinacze pasów
-
Błąd SGM-SIM
To tak bardziej wygląda jak pod maską, ale nie wiem musisz poszukać. Według mnie jeżeli kupisz nowy w serwisie o tym samym numerze i pod twoje auto to nic nie musisz robic oprócz wymiany i skasowani błędu.
-
lcm ews przebieg licznik
Tak w jednym miejscu jest wyższy o około 30 km ( tak jest u mnie ), ale nie pamiętam gdzie. Chyba w LCM jest mniejszy
- Jeż
-
Błąd SGM-SIM
Na tym linku widać gdzie jest ten moduł - jest to nr 1 i opisany jako ECU od poduszek pow. http://bmwfans.info/parts/catalog/E61/Touring/Europe/525i-N52/LHD/N/2004/december/browse/audio_navigation_electronic_systems/electric_parts_airbag/ Tu do poczytania http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?p=16436617
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Cieszę się że pomogłem :D, opis instalacji powinien działać na większości wersji, ja instaluje tak od 03-2007 i zawsze działa P.s ja nigdy nie wyłączam do instalacji żadnych zapór :D
-
Automatyczne światła
No i jaką ty automatykę tu widzisz? one po prostu włączają się po przekręceniu kluczyka. Zupełnie nie przydatna funkcja. jA MAM wersję przed liftem i jak zapomnę wyłączyć świateł to jak wysiadam mam sygnał akustyczny ale auto zostaje na zapalonych ...pozycyjnych. Wg mnie ta opcja od strony technicznej nie robi nic innego jak wyłącza pozycyjne po wyjęciu kluczyka i reszty instalacji nie tyka, kto się ze mną zgadza ?? Tak, zgadza się tak to działa, ale dla mnie np. ta funkcja jest dużym ułatwieniem ponieważ mieszkam w DE i tu się nie jeżdzi na światłach, ale jadąc do PL nie raz już dostałem mandat za brak świateł ( skleroza ) teraz zostawiam włącznik na stałe włączony i kłopot się skończył.
- Automatyczne światła
-
Instalacja DIS na Vmware
Właśnie basa v44 :( ,nerwus a czy jak się zainstaluje base np. v52 i zmodyfikowany obraz z kodowaniem np.V55 to ruszy ? czy taki myk tylko na V44
-
Instalacja DIS na Vmware
Mam zrobione podobnie, z tym że żeby nie stracić możliwości kodowania można zrobić Snapshoot Dis v44 i wtedy doinstalować twoim sposobem V55 i zrobić też snapshoot. Tym sposobem można mieć V44 I V55 :) . Lub na Ecu jest opis jak można dołożyć kodowanie do Dis v55, warunek muszą być te same wersje językowe.
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Wszyscy co mają kłopoty z instalacją ETK zrobiłem filmy - mi działa bez problemowo zawsze http://rapidshare.com/files/237495085/instalacja_1.rar.html http://rapidshare.com/files/237495323/instalacja_2.rar.html http://rapidshare.com/files/237495504/Instalacja_3.rar.html http://rapidshare.com/files/237495670/Instalacja_4.rar.html http://rapidshare.com/files/237495899/instalacja_cennikia_-_ceny_w_Euro.rar.html http://rapidshare.com/files/237496141/Ustawienia_ETK.rar.html Cennik 05-2009 http://rapidshare.com/files/236464613/Ceny_05-2009.rar.html Jave mam z tąd http://www.java.com/pl/download/ Moja wersja to 03 - 2009 Każdy plik można pobrać tylko 10 razy ponieważ nie mam konta Premium, także ci co mają juz działający ETK proszę by zostawili to kolega z kłopotami przy instalacji
-
INPA 5.02 dołożenie Error memory i identification-quick test
Wielkie dzięki za DE, sprawdzone na sucho i działa jutro test w aucie
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Wieczorem nagram film jak ja to robię i tu wstawię
-
GT1 DIS vs. INPA
Jest tak jak wyżej napisał kolega - to co na aukcjach można odbierać róznie. Ja diagnozuje tym i tym i według mnie Gt1 lepszy - ma dokładniejszy opis, robi sie testy modułów, do tego podaje schematy itp. co nie znaczy że Inpa jest do D... . Zresztą żeby działał Gt1 musi być zainstalowana INPA.
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Jakiej przeglądarki używasz ? Ta wersja co znalazłeś też powinna być ok. Ale z czym masz dokładnie problem przy instalacji ETK ?
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Linki działają, musisz pobrać plik torrent i otworzyć do np. tym programem http://www.programosy.pl/program,utorrent.html
-
BMW ETK - skąd wziąć?
A tu ceny 05 - 2009. http://rapidshare.com/files/236464613/Ceny_05-2009.rar.html Otwieramy ETK ADMIN wchodzimy w DANE - ZAŁADUJ CENY wybieramy plik z cenami i OK.
-
BMW ETK - skąd wziąć?
Mi działają wszystkie bez żadnego problemu i nigdy go nie miałem. Jeżeli ktoś ma problem z instalacją to ściągnijcie wersje 2005 z tąd http://thepiratebay.org/torrent/3515633/BMW.ETK.2005_CD1 http://thepiratebay.org/torrent/3515635/BMW.ETK.2005.CD2 i zróbcie nakładkę do najnowszej. Musi pójść - instalacja jest śmiesznie prosta, a nie jestem mistrzem w informatyce. Instaluje na XP może Vista robi problemy, w końcu to masakra a nie system :D
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
Jest zjedz zieloną strzałką niżej naciskam zieloną strzałkę po prawej ale nie zapisuje ustawień, myślałem że jest jakiś osobny przycisk :evil: Nie strzałką po prawej, tylko strzałka na dół z opcji CKM tam całkiem na dole jest opcja SET WEHICLE
-
320d DDE - błąd: 1B; "Instrument Cluster" - błąd:
Najlepiej będzie jak zainstalujesz sobie program INPA z tąd http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=108441 tam pokaże ci błędy jak się należy, bo te z CS to pewnie nikomu nic nie mówią
-
Instalacja drukowania do plików PDF w DISv44
dzięki jutro testy