Treść opublikowana przez krzywy191
-
emblemat pojemnosci
oskwil masz racje, teraz cenimi minimalizm, wystarczy popatrzec jak 15 lat temu mercedes oznaczal modele, TURBODIESEL i inne wielkie tabliczki widnialy na masce
-
emblemat pojemnosci
jestem pewiem ze jak zajdziesz do sklepu czy nawet co CPNu tam gdzie sprzedaja takie smieszne najleiki czy emblematy to kazdy powie ze najlepiej sie sprzedaje znaczek TDI i niewazne ze nakleja sie go na forda opla itp aby TDI i aby sasiad widzial ze ON ma diesla, poraszka, juz niejeden sie pyta ile twoj pali ja ze 15 a oni ze ich diesel 6 i z usmiechem ze sa lepsi a ja ze wole przejechac 50km swoja bmką niz 100km twoim passatem, no i odchodzi urazony :-) wiesz skoro malo wydajesz na rope? mozna jesc i kielbase za 6zl ale jak to smakuje
-
emblemat pojemnosci
co za bzdury, kazdy co ma diesla afiszuje sie ze ma TDi :lol: a nakleiki sa wszedzie nawet w srodku, ha ha ha pozdro PADRE
-
półsyntetyk vs. syntetyk
powinien byc caly czas syntetyczny, absolutnie zaden producent niezaleca ani nieprzewiduje przechodzenie przy jakims tam przebiegu na olej gorszej jakosci, a zalaznie pelnegos syntetyku, przykladowo 5wXX napewno nic zlego niespowoduje a nawet poprawi "odglos" pracy popychaczy, jak kupilem dla zony e36 M43 jezdzila na semi a zalalem pelny i absolutnie 0 problemow a przebieg 230tys, a swojej e38 jak kupilem nawet niezapytalem jaki olej miala wczesniej, zalalem 5w40 castrola i taki ci polecam, prosze niekrytykowac tego co napisalem bo i tak niezmienie zdania, chcesz porozmawiac, wal na priv
-
jaki olej e34
powiem ci tak, wlej teraz obojetnie co!! aby 10w40 nawet lotosa, zmien po 1 tys km i zalej valvoline max life lub castrola, mobila niepolecam bo cos glosno BMWki pracują na tym
-
Jakich kosmetykow uzywaja nasze @kobiety@
moim zdaniem szare mydlo jest najlepsze, tylko koniecznie dobrze wytrzec i natluscic pozniej,
-
Jakich kosmetykow uzywaja nasze @kobiety@
w poprzednim volvo i audi uzywalem kremu nivea, powaznie, najpierw mycie szmatką z szarym mydlem a pozniej krem nivea, skorka mieciutka i pachnąca, duzo lepsza konserwacja niz jaka tam pianką z cpnu
-
!!! CO TRZEBA WYMIENIĆ W e38? !!!
jezeli auto tip top to jedyne co trzeba zmienic to wlasciciela :lol:
-
Wskaźnik paliwa nie działa???????
odlacza przewody od 2 plywakow, przekrec stacyjke, wskaznik wskaze albo nic albo pelny, poznije wylacz stacyjke, wyjmij kluczyk, podlacz przedowy, i sprawdz czy pomoglo, tylko rob w tej kolejnosci
-
wymiana wahaczy a probem z jazdą na wprost :/
podobno przy zle ustawionej zbierznosci mniej sciaga niz przy zlych kątach/wyprzedzeniu
-
Olej silnikowy
dziwne i nieprawda, ostatnio w pracy byl gosc co do e46 2.0d wlal 10w40 zamiast 5w40 i niechciala mu gasnąc kontrolka od cisnienia, a czy lepsza kultrua???? taka sama po rozgrzaniu, gdyby byla lepsza to by zalewali taki olej orginalnie
-
Olej silnikowy
a jaki zalewają jak wyjezdza auto z fabryki?
-
[E32] Spalanie v8 3l
trasa 9-10, miasto 12-14 e38 94r 3.0 V8 manual, na pb98 auto wiecej mi paliło
-
Olej silnikowy
nastepny przyklad co sie dzieje jak sluchasz pseudo fachowca albo robisz tak jak w gazetach piszą ze 150tys to polsyntetyk a jak tam 200 to mineralny, lej co zaleca fabryka i tyle a zaleca 0w40 5w40 lub 10w60 koala mam pytanie, dlaczego zmieniles na 10w40??
-
klimatyzacja ????
a nie no faktycznie po skonczeniu pracy mechanik opdkreca zegary od baterii, odlacza wszystkie przewody i ogolnie rozbiera w mak aparature, co ty bredziesz, wszystko sie da zrobic ale chodzi mi o zwykle sprawdzenie gdzie przy normalnym uzytkowaniu niema mozliwosci pomyslki, kurde to jakie ty masz wyksztalcenie jak 40 lat w klimatyzacji a gdzies jeszce napisales ze jestes elektrykiem z 30 letnim doswiadczeniem, ale moze faktycznie uciebie moga sie zdazyc takie pomylki ze zegar zle przykręcą do baterii,
-
Wymiana opon. 530d 1999r
bez wzgledu na naped nowe opony zawsze na tyl, dlaczego? slabe na tyle nowe z przodu to tak jak na zaciagnietym recznym w zakretach,
-
klimatyzacja ????
chlopaki to są w agencjach towarzyskich.... posluchaj, manometr od wysokiego i niskiego cienienia konczyc sie przewodami, dla ulatwienia czerwonym i niebieskich czyli odpowiednio wysokiego i nieskiego cienienia i one sa zakonczone zaworami wiec niegadaj glupot ze mozna to zle podlaczyc, a raczej niewieze aby ktos po skonczonej pracy odkrecal sam zegar od przewodow i innej aparatury http://www.viraxtools.pl/data/images/towar/372-large.jpg z prawej i z lewej strony wychodza przewpdy z odpowiedniej wielkosci koncowkami wiec nieda sie tego zle podlaczyc, niegadaj glupot bo juz niedam rady pisac, a o klimie troszke wiem i niepotrzebuje twoich szkolen
-
gniazdo zapalniczki ma brak pradu
tam są bezpieczniki???
-
Pytanie opony i felgi ????
dokladnie, kazdy myli profil % z mm
-
Patent na większą moc i mniejsze spalanie, co myślicie???
kto to kupil bardzo chwali, tyle wiem
-
Ukręciłem korek odpowietrzający chłodnicę
jak plastikowy, to nagrzewasz srubokret plaski, "wtapiasz" i odkrecasz
-
klimatyzacja ????
o ile sie niemyle to niemozliwe aby podlaczyc manometr od wysokiego cisnienia do niskiego, sa inne koncowki, wiem bo pracuje w norauto i wiem co jest na wyposazeniu warsztatu :duh: :duh: :duh: pomysl...co ma manometr do koncowek....widac jaki z ciebie fachowiec...widac ze nie warto jezdzic do firmy nourato :jawdrop: ja widze roznice, jak ty nie to widac jaki z ciebie fachowiec http://www.agdex.com/grafika/ch-134l-80mm.jpg http://www.agdex.com/grafika/ch-134h-80mm.jpg
-
Pytanie opony i felgi ????
oponki klasa, felgi mi sie niewidzą
-
95 zamiast 98
dokladnie do silnikow z wysokim stopniem sprezania
-
klimatyzacja ????
o ile sie niemyle to niemozliwe aby podlaczyc manometr od wysokiego cisnienia do niskiego, sa inne koncowki, wiem bo pracuje w norauto i wiem co jest na wyposazeniu warsztatu