Skocz do zawartości

krzywy191

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzywy191

  1. krzywy191 odpowiedział(a) na Depson temat w E36
    zona jezdzi na 235/40r17 i niema problemow z koleinami, a ze profil ponad 55 to bajka
  2. syf to zbiera filtr oleju
  3. http://images43.fotosik.pl/9/723efca6dfa78925m.jpg
  4. napewno zniknie
  5. http://forum.7er.pl/problem-ze-stukaniem-szklanki-zniknal-vt3720.htm
  6. zalejesz mineralnym i bedzie jeszcze bardziej klekotac, zalej 5w40 zobaczysz ze przestanie
  7. a widzisz, trzeb alac co zaleca producent a nie gazeta "motor" czy pan kazio
  8. krzywy191 odpowiedział(a) na uve200 temat w E38
    tak auto bedzie mega drogie w utrzymaniu i nawet na klocki trzeba brac kredyt
  9. szare mydlo a potem krem nivea i jak nowe
  10. wlasnie to dziwne, juz sprawdzalem ale koledzy maja wlasnie w tym miejscu seryjnie bezpieczniki 30A a w mojej 40A i tak jest napisane na obudowie, chodzi wlasnie o wentylator klimy, mam zalozony 40A i ten trzyma, 30A palil sie co 2-3 dni, a tak poza tematem to ciezko jest znalesc 40A bepiecznik
  11. krzywy191 odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    znam sytuacje gdzie strzelila sprezyna w mesku w124 dla goscia w szczeke, gosc odgryzl sobie jezyk i ma polamana szczeke, i to byl mechanik ze starzem, a te sciagacze co kupujesz w supermarkecie za 30zl to tylko,,,,, ah niebede konczyl,
  12. krzywy191 odpowiedział(a) na pinki020 temat w E30
    niekoniecznie to wina skrzyni, moze brakuje oslony silnika lub cos tam sie odchylilo czy odkrecilo, jedziesz, silnik garacy, powietrze na skrzynie itp
  13. potwierdzam, najlepiej to zrobic smarem silikonowych lub wazelina techniczną
  14. przelewasz wszystko konkretnie plakiem i powinno ustac
  15. ja mam w e36 na feldze et 20 235/40r17 na kazdym kole i nieobciera
  16. spoko ze podales jaka srednica
  17. krzywy191 odpowiedział(a) na pyskaty0000 temat w E36
    popatrz tez odme z tylu silnika ta co wchodzi do kolektora od spodu, jak spadnie tak sie wlasnie dzieje jak piszesz
  18. krzywy191 odpowiedział(a) na dmcneo temat w E36
    a zobacz czy zejdzie do min, moja pierwsza e36 po zalaniu na maxa brala olej do min na bagnecie i tak trzymala do nastepnej wymiany (dziwne) moze bagnet byl nieorginalny czy co
  19. krzywy191 odpowiedział(a) na Szajbaw temat w E38
    koszty bedą identyczne jak ze zwyklą 740 bo to jest zwykla 740 a nie alpina :duh:
  20. niechcem tutaj nikogo obrazic ale jak kupowales auto to trezba bylo pomyslec ze bedzie gorąco w srodku jak niemasz klimy, kompletna klima + montaz wydaje mi sie ze wyjdzie z 3tys zl, moze ktos to zrobil taniej niewiem, ale jak licze cene czesci, dorobiebnie paru przewodow, wentylator, pasek, osuszacz, nabicie..... naprawde duzo kasy
  21. niestety przy reklamowaniu amorkow zawsze praktycznie wymagaja nowych oslon, a jak zachniesz sie klocic to reklamacja zostanie rozpatrzona wiadomo z jakim wynikiem
  22. a czy przypadkiem zawory ssace niesa od strony kolektora ssacego a wydechowe od wydechowego :D
  23. krzywy191 odpowiedział(a) na pawelsamotyha temat w E32
    mam e36 i e38 oba w 94r i jezdza na 5w40 castrola i nic nie niewyplukalo!!!!!!! co za bzdury, a olej mineralny nieplucze silnika tak??? tylko jeszcze bardziej zabrudza silnik i jest wtedy szczelny, proponuje zalac smoly z pokostem a bedzie silnik chodzil rewelacyjnie cicho no i sie uszczelni
  24. krzywy191 odpowiedział(a) na cudaczek61 temat w E32
    juz chyba sam odpowiedziales sobie na to pytanie z osuszaczem, mozna porownac do 17 letniego filtra oleju

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.