Treść opublikowana przez krzywy191
-
Pływa na koleinach jak głupia
zona jezdzi na 235/40r17 i niema problemow z koleinami, a ze profil ponad 55 to bajka
-
Po regeneracji rozrządu dalej "bocian"??
syf to zbiera filtr oleju
-
Po regeneracji rozrządu dalej "bocian"??
http://images43.fotosik.pl/9/723efca6dfa78925m.jpg
-
Po regeneracji rozrządu dalej "bocian"??
napewno zniknie
-
Po regeneracji rozrządu dalej "bocian"??
http://forum.7er.pl/problem-ze-stukaniem-szklanki-zniknal-vt3720.htm
-
Po regeneracji rozrządu dalej "bocian"??
zalejesz mineralnym i bedzie jeszcze bardziej klekotac, zalej 5w40 zobaczysz ze przestanie
-
Zaczelo klekotac pod macha na zimnym motorze!!!
a widzisz, trzeb alac co zaleca producent a nie gazeta "motor" czy pan kazio
-
opinie o e38
tak auto bedzie mega drogie w utrzymaniu i nawet na klocki trzeba brac kredyt
-
pomocy jakim srodkiem najlpiej doczycic skure
szare mydlo a potem krem nivea i jak nowe
-
[E36] podlaczenie wzmacniacza
gdzie aku?
-
Elektryka-bezpiecznik sie grzeje
wlasnie to dziwne, juz sprawdzalem ale koledzy maja wlasnie w tym miejscu seryjnie bezpieczniki 30A a w mojej 40A i tak jest napisane na obudowie, chodzi wlasnie o wentylator klimy, mam zalozony 40A i ten trzyma, 30A palil sie co 2-3 dni, a tak poza tematem to ciezko jest znalesc 40A bepiecznik
-
Wymiana amorów - przód
znam sytuacje gdzie strzelila sprezyna w mesku w124 dla goscia w szczeke, gosc odgryzl sobie jezyk i ma polamana szczeke, i to byl mechanik ze starzem, a te sciagacze co kupujesz w supermarkecie za 30zl to tylko,,,,, ah niebede konczyl,
-
grzejąca sie skrzynia
niekoniecznie to wina skrzyni, moze brakuje oslony silnika lub cos tam sie odchylilo czy odkrecilo, jedziesz, silnik garacy, powietrze na skrzynie itp
-
czym przesmarować prowadnice szyb???
potwierdzam, najlepiej to zrobic smarem silikonowych lub wazelina techniczną
-
trzeszczenie deski rozdzielczej.
przelewasz wszystko konkretnie plakiem i powinno ustac
-
Opony - szerokość
ja mam w e36 na feldze et 20 235/40r17 na kazdym kole i nieobciera
-
Opony - szerokość
spoko ze podales jaka srednica
-
Pomocy!!
popatrz tez odme z tylu silnika ta co wchodzi do kolektora od spodu, jak spadnie tak sie wlasnie dzieje jak piszesz
-
Awaria!!!!! Bierze olej :(
a zobacz czy zejdzie do min, moja pierwsza e36 po zalaniu na maxa brala olej do min na bagnecie i tak trzymala do nastepnej wymiany (dziwne) moze bagnet byl nieorginalny czy co
-
740 E38 ALPINA
koszty bedą identyczne jak ze zwyklą 740 bo to jest zwykla 740 a nie alpina :duh:
-
3XX montaż klimatyzacji E36
niechcem tutaj nikogo obrazic ale jak kupowales auto to trezba bylo pomyslec ze bedzie gorąco w srodku jak niemasz klimy, kompletna klima + montaz wydaje mi sie ze wyjdzie z 3tys zl, moze ktos to zrobil taniej niewiem, ale jak licze cene czesci, dorobiebnie paru przewodow, wentylator, pasek, osuszacz, nabicie..... naprawde duzo kasy
-
Wymieniać osłony i odboje przy wymianie amortyzatorów?
niestety przy reklamowaniu amorkow zawsze praktycznie wymagaja nowych oslon, a jak zachniesz sie klocic to reklamacja zostanie rozpatrzona wiadomo z jakim wynikiem
-
Popychacz a niedomykanie zaworu? NAPRAWDĘ PILNE!
a czy przypadkiem zawory ssace niesa od strony kolektora ssacego a wydechowe od wydechowego :D
-
Jaki olej BMW 730 E-32 ?
mam e36 i e38 oba w 94r i jezdza na 5w40 castrola i nic nie niewyplukalo!!!!!!! co za bzdury, a olej mineralny nieplucze silnika tak??? tylko jeszcze bardziej zabrudza silnik i jest wtedy szczelny, proponuje zalac smoly z pokostem a bedzie silnik chodzil rewelacyjnie cicho no i sie uszczelni
-
klima nowy gaz
juz chyba sam odpowiedziales sobie na to pytanie z osuszaczem, mozna porownac do 17 letniego filtra oleju