Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
Przerywa silnik
co nieco znam się na mechanice i elektryce, zajrzę do skrzynki bezpieczników i przekaźników. Tylko powiedzcie mi gdzie znajdę ten przekaźnik od zapłonu? on jest przy komputerze (w tej kieszeni), czy przy skrzynce z bezpiecznikami? klemy na akumulatorze są ok, a co do masy też nią pokręcę ale wydaje mi się że masa do silnika jest ok bo w końcu rozrusznik kręci elegancko.
-
Przerywa silnik
na komputerze nie pokazuje błędów, już byłem.
-
Przerywa silnik
napewno elektryka, bo niby co? szarpał i tyle czy to ważne ile razy i w jakim czasie?
-
Przerywa silnik
Z prądem nie mam problemów, ale zajrzę.
-
Przerywa silnik
BMW e36 320 M52 97r. Co jakiś czas niezależnie od warunków atmosferycznych :D, czy też od wpadnięcia w dołek, moim zdaniem niemającym z niczym wspólnego przerywa mi silnik. Miałem ten problem w zimę ale przeszło. Auto podczas przerywania zachowuje się tak: jadę i na ułamek sekundy gaśnie samochód tak jak bym włączył zapłon i szybko go włączył. Jak następuje przerwanie na desce pokazują się kontrolki od inspekcji, światła i radio włączają się odnowa. Potrafi przerwać raz na jakiś czas raz się zdarzyło że przerwało z 6 razy w ciągu 2 sekund. Co to może być? pomocy.
-
Coś z prądem nie teges
:duh: Masz za słaby akumulator.
-
150PLN za robotę czy to duzo???
Widzisz, ty nie miałeś kluczy i dlatego tego nie zrobiłeś, a ta cena 150 zł składa się za robociznę i inwestycje na narzędzia. Więc nie myśl że 150 idzie do kieszeni mechanika.
-
ile pali 540??? gazu lub pb chcę taką kupić
Popieram Taurus'a Silnik musi być w dobrym stanie i wiedzieć co nieco o instalacji LPG. Jeżeli gaz będzie bardzo dobrze wysterowany to odczucie różnicy na benzynie i gazie jest nikłe.
-
mała prośba odnośnie realOem
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA91&mospid=47437&btnr=31_0242&hg=31&fg=05 tego szukałeś?? a sorry zapomniałem: element 19.
-
Dziwny Problem . Po remoncie
A tak ogólnie to zdejmuje się głowice patrzysz na uszczelkę i stawiasz diagnozę czy jest ona wydmuchana. Jak nie to i tak i tak trzeba zawieźć głowice do splanowania i taka firma powinna mieć możliwość sprawdzenia szczelności na zaworach i czy głowica pod wpływem temperatury się nie rozszczelnia. (silnik jeździ na LPG więc zawory mogły się powypalać) Jak to jest ok to robisz remont generalny, nowe tłoki, pierścienie itd. Skoro stało się to przy redukcji to może padły pierścienie :/
-
Nie działający wskaźnik paliwa
są dwie opcje, albo licznik możesz go sprawdzić poprzez test zegarów, znajdziesz coś na ten temat na forum. Drugą opcją jest to że pływak z zbiorniku zatonął, musisz go wyjąc i sprawdzić czy wszystko jest z nim ok.
-
Kierownica Czy Będzie Pasować ??
Kierownica będzie pasować i schowek racze też.
-
Osłona pod silnik !!!
Słuchaj, w jeżeli mowa o e36 to w m-technic to tu niema żadnej osłony silnika, ale w zwykłym pakiecie jest. Coś źle się dowiedziałeś. Nie mówię tu o M3 bo nie wiem.
-
Kolektor dolotowy z M50 do M52.
zakładaj, przyrost mocy gwarantowany, nawet 30% i będzie mniej palił. :mad2: p.s. Jak można udoskonalić nowszy model silnika M52 przez podzespoły z M50?
-
lampa od anglika
Ja przerobiłem, bez problemu da się to zrobić. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74917&highlight=
-
Panel pod klimą
Poszukaj instrukcji obsługo e36, tam jest wszystko opisane. Teraz na wyświetlaczu pokazuje ci temperaturę za zewnątrz. Z tego można wywnioskować że masz uszkodzony czujnik temp na zewnątrz. Jest on umieszczony we wlocie powietrza do chłodzenia hamulcy po stronie kierowcy.
-
Strasznie wozi na koleinach
Witam, szukałem ale mało co znalazłem. Mam sprężyny, amorki i przednie simerblocki od M3. Koła to 225/45/17 Przód jest sztywny nie ma do czego sie przyczepić. Tył też prawie w porządku, ale... Zastanawiam się czy http://bmwfans.info/original/E36/Lim/320i-M52/ECE/L/M/1997/08/mg-33/ill-33_1004/#11 Tuleja nr 4 nie ma zbyt dużego luzu poprzecznego. Czy to będzie to do wymiany czy co innego, pomocy.
-
Sworznie wahacza
:mad2: tak ma być, jak przejedziesz 3000 KM to będą chodzić luźniej.
-
Straszne historie przy wymianie sprzęgła:/ 328 coupe
ciekawe ile ten magik wziął za tę wymianę sprzęgła kasy? ewidentnie to jest wina odwrotnie założonego sprzęgła. a co do tego że sprzęgło inne to wątpię, sprzęgło zepsuło się przy złym montażu. Aha i co z tą dziurą w skrzyni?
-
Dziwne zjawisko w 525d
przeczytajcie to. czemu cała rozmowa obraca się w kręgu zepsutej pompy. Kolego jedź na diagnostykę.
-
Nie płynnie przyspiesza.
obstawiam przepływomierz, ale jedź i podłącz pod komputer i powiedz co pokazało.
-
Swap M52 do E30 (M40, 1,8)
czy w e34 nie było przypadkiem M50?
-
3.0 diesel z przebiegiem 400 000 km warto ?
Jeżeli stan jest ok tzn, że nie jest to żaden gniot, nie ma wycieków oleju na silniku to bierz. Ten samochód jest taki sam jak większość tych z allegro 10 letnich dieseli co mają 190 tys km. pozdrawiam.
-
Co to za część?
http://bmwfans.info/
-
Demontaz
Sam naprawiam BMW E-36 http://rapidshare.com/files/17450988/Sam_naprawiam_BMW_E-36.part1.rar.html http://rapidshare.com/files/17584727/Sam_naprawiam_BMW_E-36.part2.rar.html zajrzyj tutaj: zderzak przód str 211 zderzak tył str 213 lusterka str 238