Treść opublikowana przez Apacer
-
Pytanie o urządzenie
mulf2 http://allegro.pl/listing/listing.php?string=mulf2&search_scope= posiada tylko usb, albo combox ale on drozszy. Kodowanie $6FL. Odblokowanie mp3 http://bmw-diag.pl/Thread-Odblokowanie-mp3-w-Professional-e61-w-CD Twoje radio/nawi to wersja biznesowa.
-
E46 320d niepokojący świst przy dodawaniu gazu (nagranie)
najlepiej mieć drugą osobe, napinacze, rolki, pasek osprzętu, łożyska.. węże turbo, intercooler, dolot, wydech..
-
E60 525i odpowietrzanie chłodnicy ?? M54
kolo 90C przy pracy powinno być, zobacz przez inpe czy w trasie podczas chlodzenia tyle jest. Jeśli się nie zgadza, poczytaj tematy o wymianie termostatu, objawy itp.
-
KD-3000
Tak, tam gdzie bezpieczniki są w schowku pasażera, środkowy to chyba był od pompy, zobacz na schematy wds. ja odcinanie robilem w innym miejscu.
-
E60 525i odpowietrzanie chłodnicy ?? M54
Nie pomaga odkręcenie dekielka zbiornika płynu chłodniczego na uruchomionym silniku, na kilkanaście minut?
-
KD-3000
Sorka ze nie odpisywałem. Car access system czyli moduł komputera pod nogami kierowcy, Pin 22 (chyba czarny kabel to był gruby), sygnał rozrusznika, podepnij tam blokade zapłonu. Przekaźnik pompy paliwa jest w schowku pasażera. Moduł świateł, podpinałem pod przeciwmgłowe, pin 6 i 44.
-
Pytanie o urządzenie
co masz za radio, z ekranem? Duzy/mały? mulfa dodasz, bedzie BT, usb, i po usb mp3.
-
Pytanie o urządzenie
Tuner TV w schowku. Do dodania usb potrzeba mulf2, polaczenie szeregowe z tym co masz (tcu czy inny) + kodowanie, a do mp3 zalezy od softu w nawigacji, kodowanie / aktualizacja.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
530d, każdego dnia 30+km, średnio po 150-180, 11,5-12 litrów.
-
DPF ZAMIENNIK
Ale Panie! Ja nie miałem DPF fabrycznie ! :D
-
[E60] problem z kilmatyzacją
Sprawdź nabicie klimy, 700 gram składnika, 10 gram oleju. Jak miałem 536 gram to mi klima grzała na +16C, dopiero chłodziła jak się wcisneło "max chłodzenie", od czasu nabicia poprawnie działa.
-
E61 530D wyłączenie LAMBDA wpływ na silnik
to samo zrobisz odpinając wtyczke :P, komputer weźmie z pamięci unwersalne parametry i pod nie przystosuje dawke paliwa i obroty turbo.
-
E61 530D wyłączenie LAMBDA wpływ na silnik
wiec moze lambda padła? Zwykle większe spalanie to właśnie objaw jej uszkodzenia, ale wymieniać sonde za 300 zł dla "sprawdzenia" tego niezbyt się opłaca.
-
E61 530D wyłączenie LAMBDA wpływ na silnik
Czujniki temperatury wywaliłeś? Lambda bada zawartość tlenu w spalinach i na ich podstawie dawkuje paliwo. DPF elektronicznie usunięty? Pojedź na chipa, edytuja mape silnika to powinno być lepiej.
-
E60 zmiana modułu bluetooth tcu na tcu 1.5 most ece
to kup mulf2, bedzie i usb i w pelni BT
-
bmw e60 530d nie przyspiesza
wywal egr i edytuj mape silnika, będą same + :D
-
Airplay-bezprzewodowe przesyłanie audio Iphone, Ipod, Ipad
BT ma większe zakłócenia :]
-
Lusterko zewnętrzne e60, problem z łuszczącą sie farbą
Tak powinno być :), ponieważ pod zaślepką od spodu nic nie ma.
-
Lusterko zewnętrzne e60, problem z łuszczącą sie farbą
trzeba ściągać lustro pod nim bedą mocowania.
-
BMW E60 głosny silnik e60 530D
problemem jest egr :P na zimnych silnikach zawsze tak jest.
-
Lusterko zewnętrzne e60, problem z łuszczącą sie farbą
Są tam 3 śruby, trzeba zdejmować całą tapicerke drzwi i słupka by się do nich dostać. Mocowanie jest zrobione z szajs metalu (stop cynku z alu coś takiego), dlatego koroduje a farba się łuszczy. Ja w moim zdejmowałem uchwyty, szlifowałem szlifierką i papierem, podkład, czarna farba w sprayu i po kłopocie. Najlepiej farbe z utwardzaczem, od kamieni nie będzie odprysków.
-
Lampy E60
Tylko że lampy były pokrywane lakierem. Ja sam zeszlifowałem i polerke zrobiłem, a na koniec woskiem do lamp, przeciw matowieniu.
-
AUDIO BMW E60
Warto wymieniać subiki w sedanie e60 na coś lepszego jakościowo? Czy może lepiej poskładać skrzynie z wyliczonym litrarzem?
-
Airplay-bezprzewodowe przesyłanie audio Iphone, Ipod, Ipad
Można też kupić osobno ten router wraz z inną kartą dźwiękową, instalacja optware i dźwięk lepszy i tańszy :)
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Lecą na fajnych facetów, a nie na buraków :8)