-
[e61] 530d mocno falują obroty i słychać rzężenie.
Wybacz, znalazłem w poście na forum jak ktoś pisał, że automat nie ma koła zamachowego. Wezmę to pod uwage - jeszcze raz dzięki.
-
[e61] 530d mocno falują obroty i słychać rzężenie.
@Baruc - dzięki za odpowiedź. Ale w automacie (nie napisałem wcześniej) jest chyba tylko konwerter - nie ma koła zamachowego? Chyba że się mylę?
-
[e61] 530d mocno falują obroty i słychać rzężenie.
Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś miał taki ekstremalny przypadek... czy za takie falowanie + te dźwięki przy spadku obrotów może odpowiadać sama mechatronika skrzyni?
-
[e61] 530d mocno falują obroty i słychać rzężenie.
Witam serdecznie wszystkich, Chciałbym się doradzić w sprawie bmw E61 530d (2004) AUTOMAT. Wiem, że już były takie tematy na forum ale u mnie to falowanie obrotów jest bardzo duże i jeszcze słychać jakieś dźwięki - przy stałej prędkości wskazówka od obrotów potrafi mocno spaść w dół, przy tym coś zarzęzi i potem wraca do góry... Co może być powodem? Widziałem już podobne tematy na forum ale odchylenia były małe a u mnie potrafi spaść o pół tysiąca obrotów. Najbardziej prawdopodobny będzie konwerter do wymiany? Da się to jakoś zweryfikować? Filmik z falowaniem: Z góry dziękuję za każdą pomoc.
-
Pytanie o urządzenie
@Apacer czy to na pewno wersja bussinesowa skoro nie ma navi? @piotrek555 dzięki za rozpisanie tego - wydaje mi się, że rzeczywiście bez sensu to robić bo koszty będą znaczne. Nie wiem czy nie lepszy byłbym ten Dension Gateway 500.
-
Pytanie o urządzenie
Ekran chyba mały. Pokazuje zdjęcie - będzie najłatwiej wytłumaczyć. http://www.kuba.xeko.pl/bmw3.jpg Żeby dodać tego mulf'a to takie coś wystarczy + kodowanie ? --> http://allegro.pl/bluetooth-mulf-bmw-e87-e90-e91-e92-e93-e60-e61-e63-i4276409806.html Proszę o opdowiedź.
-
Pytanie o urządzenie
To byłoby świetne rozwiązanie z tym, że trochę drogie. Jest jakaś inna alternatywa? Jakiś tańszy adapter/moduł?
-
Pytanie o urządzenie
Dziękuje za odpowiedź. Będę drążył temat bo jest trochę zielony w tym temacie. Moje radio nie obsługuje Navi więc MP3 w tym wypdku się chyba nie da zrobić? Czy ten Tuner TV można jakoś wykorzystać? Bo w interfejsie nie widzę opcji TV itp.
-
Pytanie o urządzenie
Jestem tutaj nowy dlatego witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Od niedawna mam BMW e61 530d 3,0 l 160KW - rocznik 2004r. Mam dwa pytania. Pierwsze odnośnie urządzenia, które znalazłem w schowku w swoim aucie. Pisze na nim SAT BMW E46. Prosiłbym o wytłumaczenie do czego to jest i czy to jest włożone fabrycznie czy ktoś dodatkowo to dołożył? Poniżej zdjęcia --> http://www.kuba.xeko.pl/bmw1.jpg http://www.kuba.xeko.pl/bmw2.jpg Pytanie drugie wiąże się chyba z pierwszym. Mam w tym BMW radio chyba najbardziej podstawowe bo oferuje tylko radio + odtwarzacz audio. Nie ma zmieniarki, mp3 ani żadnego USB dlatego chciałbym się doradzić czy istnieje możliwość doposażenia tego samochodu w coś dzięki czemu miałbym możliwość odtwarzania np. mp3 z płyty albo usb. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Falowanie obrotów BMW 523i 2005
Mam podobnie... i to nie tak minimalnie u mnie się podnosi bo czasem te wahania są dosyć duże - też chciałbym się dowiedzieć czy to może być coś poważnego (wtryski?).