Treść opublikowana przez TC
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
tylko różnica jest taka że Ty piszesz nie o wyprzedzaniu , normalnym wyprzedzaniu tylko o ściganiu się w ruchu drogowym .... i widzę że jesteś jednym z tych którzy jak się ich wyprzedza to wciskają gaz ... :duh:
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
- 320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
powtarzam Ci, dlatego że głośno chodzi i to nie jest dźwięk od tłumika !!! u siebie też mam sportowy tłumik z tyłu i wywalone katy w środku ( polecam operacje ) i tak chodził zanim wymieniłem poduchy!!! u mnie też były ok ! ale po ściągnięciu były ok . 1cm niższe , a oprócz tego jedna była całkowicie zerwana i nie jest nikt w stanie tego stwierdzić zanim ich nie wyciągniesz !!!- 330D zatarty silnik
próbował ktoś tego środka MOTORCLEAN ???- 320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
... po czym wnioskujesz?? :8) No dają radę :wink: pozdr bo głośno chodzi!!!!!! koła pasowego też nie wymieniałeś , prawda ? :lol: nagram Ci swój.....- 320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
heh teraz od razu słychać że poduchy pod silnikiem nie wymienione..... :D ale fele ładne :cool2:- Komentarze do "diesel czy benzyna"
Zx10r mial 184 konie chyba :twisted: seryjnie ma 184 KM :twisted:- Komentarze do "diesel czy benzyna"
kogo Ty leczysz na drodze ????? proszę Cię nowsze 3 litrowe diesle nie mają co z Tobą robić ...... 200 KM myślisz że to nie wiadomo ile ??? tyle to ja mam w motorze :twisted: i dopiero żeby tym jeździć trzeba mieć jaja.....- Komentarze do "diesel czy benzyna"
znam mechanizm powstawanie tego zjawiska więc nie musisz tłumaczyć ..... i nie takie było moje pytanie !!!!!!!!!- 320d światła do jazdy dziennej
chyba tylko na wybrane kraje....- 320d spadek mocy po wymianie na NOWE turbo!!!
a u Ciebie turbo jest sterowane podciśnieniem czy elektronicznie?- E46 jakie amortyzatory i sprężyny
możesz rozwinąć ew. poprzeć własnymi spostrzeżeniami ?- 320d wystrzeliło płyn chłodniczy
może pompa się ukręciła tzn. ona w środku jest plastikowa ostatnio jak wymieniałem u znajomych to po wyciągnięciu wirnik był ukręcony!!!! sprawdź czy przy otwartym zbiorniczku leci płyn tym małym wężykiem w zbiorniczku....- 320d M47 adaptacja przepływomierza - instrukcja
ja mam numer softu 77 94 710 i data zmiany 30.07.04.... czyli są jeszcze nowsze softy??? a może ktoś podpowie czy da radę sprawdzić czy auto miało robiony chiptuning?????- 320d kolektor ssący
heh po to jest właśnie klucz dynamometryczny...- 320d 150km czy mam DPF ?
podejrzewam że przy okazji chpituningu też zdławią Ci EGR! dużo roboty nie ma wystarczy DIS i trochę pojęcia .... a za 400 zł to kup interface od Nerwusa i sam sobie zrobisz...- OBC w E34 i nie tylko
jak chcecie to mam OBC IV z 7er oddam za grosze...- Komentarze do "diesel czy benzyna"
no właśnie pytanie : jak ten gość go zgasił???????- 320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
to chyba normalne opóźnienie turbiny ....- 320d 136km wymiana koła pasowego
NIC nie blokujesz poproś kogoś niech wsiądzie do auta wbije 5 i trzyma wciśnięty hamulec !!!! wymieniałem pod garażem może z montażem żaluzji i innych pierdół 30 min ! Odkręcasz jak normalną śrubę !!!!- 320D - drązek zmiany biegu
Jaka sprężynka :shock: koledze pomyliło się chyba z tą sprężynką która odpowiada za wracanie drążka w pozycję neutralną ...- 320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
dokładnie !!! regeneracja w dobrej firmie 1200 zł + gwarancja na rok!!!! Polecam turbo - tec- 320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
ehhh dl nich zawsze lepiej wymienić coś droższego ..... szkoda że tak daleko mieszkacie..... chętnie bym pomógł ... :wink:- 320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
a nie mogą przejechać się autem z podłączonym komputerem????- 320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
a kto wam tak powiedział że turbina ???? sprawdzaliście jak zachowuje się cięgno przy turbinie przy przegazówce ? może zapieczona zmienna geometria ..... ja wymieniłbym zaworek przy turbo na nowy .... powinniście kogoś znaleźć z INPą i sprawdzić jak to wygląda podczas jazdy na live data.... - 320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.