Treść opublikowana przez Azaj
-
Bmw 750 do 10000zł.
Te modele nie stanieją. Za te 3,4 lata będziesz miał do wyboru egzemplarze jeszcze bardziej zajeżdżone niż te obecnie (w Twoim kryterium cenowym) lub prawie kolekcjonerskie droższe niż obecnie, gdyż po prostu tych zadbanych będzie jeszcze mniej.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Powiem tak: wsiądź do BMW, następnie do Omegi, a potem jeszcze raz do BMW. Zupełnie inna jakość materiałów, wykończenie itp. Np. moja ma 16 lat, a nic w środku nie trzeszczy, puka. Na dodatek, przy ewentualnej odsprzedaży z Beemką będziesz miał o wiele mniejszy kłopot niż z antyczną Omegą. Zamiast V6 nie lepiej polować na M52B25 w BMW? Ta sama pojemność, ta sama moc, a prostsza konstrukcja.
-
TYPOWE USTERKI I NAPRAWY TRAPIĄCE NASZE E-39
Klasyka E39 - podnośniki szyb elektrycznych :)
-
Co to za emblemat/logo ''///pos'' ?
Wielkopolskie - Ostrzeszów :mrgreen:
-
Bmw e39 535iA 1996/Bmw e39 535i 2000 nowa galeria
Sekret handlu: 80% ludzi kupuje oczami. W każdej branży. Jeśli tylko produkt jest dobrze wyeksponowany, ułożony, oświetlony (czy też odpicowany plakiem) to na samą myśl, że "może to cudo mieć" klient będzie kupował. Współczuję znajomemu.
-
Dolnośląskie
Ma ktoś dobrego elektryka do BMW E39? Doposażyć w 4-głośniki i instalację do grzania foteli muszę. Z bólem stwierdzam, że Latas Service na Zakrzowskiej się sku.rwiło. Podejście do czasu klienta i terminowości to żenada. Dwa razy jechałem tam, na zrobienie powyższego tematu plus wymiana na skórę. Raz pomimo umówionego dzień wcześniej terminu zastałem zamknięte drzwi, telefony nie odbierają (1,5-tygodnia taka sytuacja, razem z innymi klientami pod drzwiami się spotykaliśmy), dzisiaj dostałem info 5 minut przed terminem, że nie da rady i mam czekać na telefon :lol: Po 40-sto minutowym czekaniu stwierdziłem, że mam pracę i co robić, a nie czekać, aż łaskawie ktoś się odezwie. Sytuacja z przekładaniem, odkładaniem, dowiadywaniem się, że "nie dziś" pod samymi drzwiami powtarzająca się cyklicznie przy różnych robotach.
-
e39 540i Touring GDAŃSK WBADJ51090BH20024
Azaj odpowiedział(a) na 1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo wy chcecie z tą ceną? Większość osób polujących na 540i nastawia się na (co najmniej) skórę i niezłe wyposażenie. Ta ma wnętrze wołające o pomstę do nieba (stoff flock) plus najzwyklejsze felgi, które roboty nie robią. Rdza fakt - spory minus, ale do ogarnięcia. Jeśli sprzedawca uczciwy, to zatargać ją na diagnostykę i sprawdzić mechanicznie :norty:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Pytanie, jak na zachodzie ktoś je użytkował. Wizualnie to tam pikuś, po sprowadzeniu każda myjnia za 300 złotych zrobi z niej igłę, perłę. Osobiście znam E39 523i, która ma najechane 380 tysięcy, egzemplarz ze Szwecji i pomijając delikatne purchle rdzy, jest w znakomitym stanie technicznym.
-
nie chlodzi klimatyzacja
Opornik klimatyzacji? Takie pierdaczniki za wiatrakiem. U mnie to było odpowiedzialne za brak klimy, a z tego, co się dowiadywałem te oporniki często w E39 padają po prostu ze starości.
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Wiesz, wyszedłem z założenia, że kupuję to auto na długo, bo jest komfort itp., nie zamierzam zmieniać z powodu byle tam zachcianki. Jak będzie mnie stać na F13 cabrio lub Merca W221 wtedy będę się martwił :wink: EKONOMIA!
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Wiesz, zakładam, że skoro jesteś na forum to uwielbiasz Beemki i chcesz swoją mieć trochę dłużej. Sam miałem ostatnio taką refleksję, czy zmieniać wnętrze w E39, czy oryginalne reanimować i z zastanowień ogólnych wyszło mi to: wszelkie przeróbki i doposażenia powinny być robione tylko i wyłącznie w wersjach kompletnych. Nie ma sensu kupować "na pałę" tego, co jest akurat na allegro, lepiej poczekać i kupić pełną wersję, bez wyrzeczeń, żadne "wersja angielska" itp, w stylu fabrycznym BMW (typu: masz airbagi w drzwiach? Zmieniasz na skórę? Kup boczki z wersją airbag). Większość Beemek w Polsce to druciarstwo i spawalnictwo, w stylu "jakoś to będzie". I mówi to osoba, która kupiła E39 za 8, dołożyła drugie tyle, a brakuje jeszcze z 3-4 :) Wiesz, ważna też jest kwestia, jaką przyszłość wiążesz z tym autem. Mojej nie mam zamiaru sprzedawać, oferuje mi wszystko, czego potrzebuję do jazdy na co dzień (jak dołożę to co planuję to nawet nadto), zamierzam nią jeździć dopóki nie będę w stanie przesiąść się na F13 cabrio, a i wtedy zostanie w rodzinie.
-
bmw e39 530dA 2003r.
E39 chyba robi lepsze wrażenie pod względem przestronności, komfortu itp, prawda? E46 to taki fajny mały "pizgacz", szczególnie w 3.0 :D
-
[E39] Podkładka pod podnośnik szyby tył.
W jakim celu przekładać piny? Zaznaczam, że jeśli chodzi o kwestie samodzielnego wykonania kwestii technicznych to proszę mówić do mnie, jak do idioty.
-
[E39] Podkładka pod podnośnik szyby tył.
Mam przedliftową E39, zabieram się za wymianę podnośnika tylnej lewej szyby. Podnośnik za wymianę jest z wersji poliftowej, czyli (z tego co się dowiedziałem) to muszę tam też zastosować podkładkę, aby trzymał się prawidłowo. Pytanie, czym jest owa "podkładka"? Jakie materiały zgromadzić do tej operacji?
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Zawsze mnie zastanawiał ten proceder :) Z jednej strony - wiadomo, ringi, fajne, ładne itp, itd. Z drugiej - nie macie takiego odczucia, że dokładanie ich to psucie oryginału? Dany egzemplarz poliftem i tak się nie stanie od tego, a psuje czystość wersji. Przydałoby wtedy wszystkie białe zrobić. No i zmienić zderzak przód do kompletu. Ale nadal jest inna kierownica i brak ramek zegarów. Niekończąca się opowieść :D
-
[728] Cykanie - NIE SZKLANKI !
Co do teorii o pierścieniach. Nie dymiła Ci?
-
E38 jako drugi samochód.
Weź warsztat może załóż. "Będzie pan zadowolony, rozwaliło skrzynię biegów, ale jeszcze trochę działa" :mrgreen:
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Ojap....... Zordon się zbliża :mrgreen:
-
[E39] 523iA sedan
Wrzuć rozkodowany VIN. Całkiem przyjemne auto, tylko ten szary środek z czarnymi listwami :cry2:
-
lampy xenon jak rozroznic europejskie od anglikow
Każde lampy angielskie świecą lewa dalej, prawa krócej (analogicznie - na kontynencie na odwrót).
-
Dobra nuta na dlugie trasy ;p
Panowie, czym są te radiostacje, wobec poniższego majstersztyku. DACIA LOGAN SWANGIN' LA-ANS DO POTĘGI:
-
Opony
Jeżdżę na Barumach Bravurisach 2, w moim E39 i jestem jak najlepszego zdania. Technologia Continentala, Barum czeski brand, jakość super, nie szumią nadmiernie itd. Jeśli model "3" jeszcze dopracowali to masz gwarancję udanego zakupu.
-
Co to za antena ? Oryginal czy dokladka ?
E46 nie miało typowej wystającej anteny. Podejrzewam, że moduł odpowiedzialny za odbiór sygnału jest, tak jak w E39, w tylnym słupku (mogę się mylić). Krótką antenkę nad szybą miała tylko w wypadku posiadania nawigacji lub telefonu.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
To na uj pytałeś? :mrgreen:
-
520i Oxfordgruen "Klejnot Nilu" 1998r.
Auto zostanie w rodzinie, a sam się przesiądę na coś mocniejszego. Jak na razie wystarcza mi w 100% :cool2: Fotki są z zimowej wersji, teraz mam "17 wzór 81. Taka o: http://static.pokazywarka.pl/i/2931768/506905/dsc00358.jpg