Skocz do zawartości

albizkit

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez albizkit

  1. teraz zaobserwowałem ze jak mam na 3 kropi niebieskie ustawione i klime na 21 stopni (na zew. 14) i ustawione tylko na twarz to z bocznych nawiewow leci zimne , a ze srodkowych wyraznie cieplejsze. Dodam tylko ze jak wlacze klime to z obu leci rownie zimne . Czy jak sa 3 kropki to powinno leciec tylko zimne powietrze , nie zaleznie od temperatury ?
  2. koledzy help :modlitwa:
  3. dokładnie , zapłaciłem za nia 1000 :duh: bo byla juz wyrobiona i mi swiszczalo powietrze + zdazalo sie przeciekanie
  4. uszczelka ma wpływ jeżeli jest nowa na zamykanie. Nie jest wyrobiona i może na poczatku powodowac ze dzwi beda sie ciezko zamykac. Ale jak jest nie wymieniana to nie ma zadnego wplywu
  5. zapytam :) jade do niego w przyszlym tygodniu, teraz z lewymi drzwiami zeby zrobil zeby chodzily tak jak prawe :)
  6. Witam, Wczoraj zaobserwowałem dziwny objaw z nawiewami : - na zewnatrz 11 stopni - w srodku ustawione na panelu 21 stopni - nadmuch ustawiony tylko na twarz - pokretlo na srodkowym nawiewie ustawione na 3 kropki niebieskie - klima wylanczona a to mu wieje delikatnie cieplym powietrzem z srodkowego nawiewu. Z bocznych jest bardziej zimne. Jak temperature zmniejszylem do 16 stopni to juz lecialo zimne. I moje pytanie jest takie czy jak mam ustawione 3 kropki niebieskie to cieple powietrze nie powinno wogole w zaleznosci od temperatury ? mam cos schrzanione ? pozdrawiam
  7. nie do końca, szyba musi być pod takim kontem. U mnie tez ciezko było zamknac ale bo zabawie z zamkiem teraz leciutko chodzi. Ile to kosztowalo dokladnie to nie wiem bo jeszcze koles kilka rzeczy mi przy nim robil
  8. wina po stronie zamka, u mnie tak samo było trzebabyło mocno pociagnac zeby otworzyc od wewnatrz. Nie wiem co dokladnie trzeba zrobic ale napewno cos z zamkiem bo mi mechanik to robil.
  9. albizkit odpowiedział(a) na skibaBMW temat w E46
    nie, wejście na zmieniarke jest wymagane zarowno w DICE jak i w DENSIONIE. Z tego co wiem wszystkie adaptery plug&play oparte są o gniazdo zmieniarki w celu uniknięcia rzeźby
  10. tak można "przerobic" wersje 325 na 330 , wystarczy odpowiednio zabawić sie kompem. Znam gościa w rzeszowie co podkręcał w ten sposób auto z usa
  11. albizkit odpowiedział(a) na kulesz temat w E46
    napisz jaki masz rozmiar opon, ja na 225/45/17 musze się zaprzeć zeby utrzymać auto na wprost jak wjade w koleinę ;/
  12. jestem na tak z tym co napisales, lookni na PV
  13. marcusbmw wyslalem Ci wiadomosc na PV
  14. jak odtwarza mp3 to jeszcze lepiej. Ale glownie chodzi mi oto zeby mial okragle bolce, bo w 2004 byla bodajrze zmiana na cienkie
  15. to raczej odpada, jezeli czyta mp3 to prawdopodobnie jest na nowy typ wejscia - plaskie piny, a ja potrzebuje okraglych pinow gdyz mam kupiony interface pod ipoda wlasnie na te okragle piny
  16. dzieki, poczekamy kilka dni i zobaczymy na ilu stanie, moze sie uda :)
  17. przylanczam sie do pytania
  18. podskoczylo troche :/ professional to straszna zadkosc, od 6 miechow na niego poluje i niemoge nigdzie zlapac. Jakbys mogl go dla mnie wylicytowac, podnosze max do 350 E.
  19. witam, super ze znalazl sie kolega ktory moze sprobowac to wygrac dla mnie :) max moge dac 300 euro to taka ostatecznosc , najlepiej tak kolo 250. Prosze o PRIV osobe ktora mogla by to dla mnie zamowic z gory dzieki za zainteresowanie
  20. Witam Szukam kogos kto moglby dla mnie zamowic to radio z ebay.de http://cgi.ebay.de/BMW-PROFESSIONAL-CD-RADIO-fuer-E46_W0QQitemZ250233985738QQihZ015QQcategoryZ14259QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting oczywiscie, kase przesle tej osobie na konto. pozdrawiam
  21. nowy trzeba kupic
  22. w lampie sa małe otwory, tak jak w kierunku zeby byl dostep powietrza. Sciagni sobie kierunek i zobaczysz dwie rurki
  23. ja tego też nie rozumiem, ale problem z parowaniem reflektorów to uroda e36 i e46
  24. jak miałem reflektory na h7 to musiałem zdiąć gumy zabezpieczające bo jak był szczelnie zamkniety to parował, jak zrobiłem duży otwór to przestało parować
  25. albizkit odpowiedział(a) na VASQUEZ temat w E46
    mam to samo, na zimówkach ok, na letnich huczy, miałem wczesniej GY F1 teraz mam nowe Toyo T1-R i to samo

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.