Treść opublikowana przez albizkit
-
nawiew pytanie ? czy tak powinno być ?
teraz zaobserwowałem ze jak mam na 3 kropi niebieskie ustawione i klime na 21 stopni (na zew. 14) i ustawione tylko na twarz to z bocznych nawiewow leci zimne , a ze srodkowych wyraznie cieplejsze. Dodam tylko ze jak wlacze klime to z obu leci rownie zimne . Czy jak sa 3 kropki to powinno leciec tylko zimne powietrze , nie zaleznie od temperatury ?
-
nawiew pytanie ? czy tak powinno być ?
koledzy help :modlitwa:
-
Drzwi zamykają się jak w stodole (E46 Coupe)
dokładnie , zapłaciłem za nia 1000 :duh: bo byla juz wyrobiona i mi swiszczalo powietrze + zdazalo sie przeciekanie
-
Drzwi zamykają się jak w stodole (E46 Coupe)
uszczelka ma wpływ jeżeli jest nowa na zamykanie. Nie jest wyrobiona i może na poczatku powodowac ze dzwi beda sie ciezko zamykac. Ale jak jest nie wymieniana to nie ma zadnego wplywu
-
Drzwi zamykają się jak w stodole (E46 Coupe)
zapytam :) jade do niego w przyszlym tygodniu, teraz z lewymi drzwiami zeby zrobil zeby chodzily tak jak prawe :)
-
nawiew pytanie ? czy tak powinno być ?
Witam, Wczoraj zaobserwowałem dziwny objaw z nawiewami : - na zewnatrz 11 stopni - w srodku ustawione na panelu 21 stopni - nadmuch ustawiony tylko na twarz - pokretlo na srodkowym nawiewie ustawione na 3 kropki niebieskie - klima wylanczona a to mu wieje delikatnie cieplym powietrzem z srodkowego nawiewu. Z bocznych jest bardziej zimne. Jak temperature zmniejszylem do 16 stopni to juz lecialo zimne. I moje pytanie jest takie czy jak mam ustawione 3 kropki niebieskie to cieple powietrze nie powinno wogole w zaleznosci od temperatury ? mam cos schrzanione ? pozdrawiam
-
Drzwi zamykają się jak w stodole (E46 Coupe)
nie do końca, szyba musi być pod takim kontem. U mnie tez ciezko było zamknac ale bo zabawie z zamkiem teraz leciutko chodzi. Ile to kosztowalo dokladnie to nie wiem bo jeszcze koles kilka rzeczy mi przy nim robil
-
Drzwi zamykają się jak w stodole (E46 Coupe)
wina po stronie zamka, u mnie tak samo było trzebabyło mocno pociagnac zeby otworzyc od wewnatrz. Nie wiem co dokladnie trzeba zrobic ale napewno cos z zamkiem bo mi mechanik to robil.
-
iPod w E46- możliwe?
nie, wejście na zmieniarke jest wymagane zarowno w DICE jak i w DENSIONIE. Z tego co wiem wszystkie adaptery plug&play oparte są o gniazdo zmieniarki w celu uniknięcia rzeźby
-
WARTO ZAKUPIĆ BMW SPROWADZONE Z USA ???
tak można "przerobic" wersje 325 na 330 , wystarczy odpowiednio zabawić sie kompem. Znam gościa w rzeszowie co podkręcał w ten sposób auto z usa
-
Problem z układem kierowniczym
napisz jaki masz rozmiar opon, ja na 225/45/17 musze się zaprzeć zeby utrzymać auto na wprost jak wjade w koleinę ;/
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
jestem na tak z tym co napisales, lookni na PV
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
marcusbmw wyslalem Ci wiadomosc na PV
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
jak odtwarza mp3 to jeszcze lepiej. Ale glownie chodzi mi oto zeby mial okragle bolce, bo w 2004 byla bodajrze zmiana na cienkie
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
to raczej odpada, jezeli czyta mp3 to prawdopodobnie jest na nowy typ wejscia - plaskie piny, a ja potrzebuje okraglych pinow gdyz mam kupiony interface pod ipoda wlasnie na te okragle piny
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
dzieki, poczekamy kilka dni i zobaczymy na ilu stanie, moze sie uda :)
-
Zmiana zwykłego zderzaka na na wersje M
przylanczam sie do pytania
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
podskoczylo troche :/ professional to straszna zadkosc, od 6 miechow na niego poluje i niemoge nigdzie zlapac. Jakbys mogl go dla mnie wylicytowac, podnosze max do 350 E.
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
witam, super ze znalazl sie kolega ktory moze sprobowac to wygrac dla mnie :) max moge dac 300 euro to taka ostatecznosc , najlepiej tak kolo 250. Prosze o PRIV osobe ktora mogla by to dla mnie zamowic z gory dzieki za zainteresowanie
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
Witam Szukam kogos kto moglby dla mnie zamowic to radio z ebay.de http://cgi.ebay.de/BMW-PROFESSIONAL-CD-RADIO-fuer-E46_W0QQitemZ250233985738QQihZ015QQcategoryZ14259QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting oczywiscie, kase przesle tej osobie na konto. pozdrawiam
-
[E46] Świecąca sie kontrolka DCS (kontrola trakcji)
nowy trzeba kupic
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
w lampie sa małe otwory, tak jak w kierunku zeby byl dostep powietrza. Sciagni sobie kierunek i zobaczysz dwie rurki
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
ja tego też nie rozumiem, ale problem z parowaniem reflektorów to uroda e36 i e46
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
jak miałem reflektory na h7 to musiałem zdiąć gumy zabezpieczające bo jak był szczelnie zamkniety to parował, jak zrobiłem duży otwór to przestało parować
-
Huczenie w e46 coupe !
mam to samo, na zimówkach ok, na letnich huczy, miałem wczesniej GY F1 teraz mam nowe Toyo T1-R i to samo