Treść opublikowana przez klakierek
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
U mnie jest to samo, zniknął kod blokady, ale pojawiła się informacja, że doposażenie w 16 tygodniu. Stoi jak pozostałe w porcie.
-
Zakup X5 G05
Dla których aut ze stocku te rabaty? Dla tych, których nie ma? No ciekawe :roll: Dla "zwykłego" klienta rabaty to teraz 0-6% Seria 7 jest na wyprzedaży :norty:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Kiedyś się uparłem żeby kupić Ducati. Znajomy chcąc mi odradzić powiedział, że jeśli mówią, że Range Rovery się "psują" (tu użył wulgaryzmu) to się "psują" i coś w tym jednak jest :8) Ducati nie kupiłem.......
- Rabaty
-
GLE czy G05 ?
Stałem przed wyborem G06 czy GLE Coupe, zwykłe GLE też testowałem. Chciałem zmiany i gdyby nie kwestie finansowe i początki problemów z dostępnością aut, styczeń 2021, to bym zamawiał GLE - nawet roczniki 2020 się momentalnie rozeszły. Komfort MB faktycznie na plus, konfiguracja in minus, wszystko w pakietach, brak możliwości takiej personalizacji jak w BMW. Rabatowanie w tamtym okresie auta do produkcji w MB 5- 6%, BMW 18-20%. Najem w MB od ceny katalogowej w BMW od fakturowej. Generalnie MB przez pakiety, rabaty i finansowanie było sporo droższe, teraz różnice się trochę zmniejszyły. Do wożenia dzieci brałbym GLE, ale bardziej dla chęci jakiejś zmiany :D W moim odczuciu różnice pomiędzy GLE a GLE coupe są znacznie większe aniżeli pomiędzy X5 a X6.
-
BMW X5 45e
Się śmiejecie, a może w Kijance webasto tak działa? Trzeba mieć umysł otwarty na wszelkie innowacje :idea:
-
BMW X5 45e
Jaki to jest ten pewien poziom paliwa, którego trzeba pilnować? Taka informacja może być cenna dla innych użytkowników. Rozumiem, że chłodzenie też będzie efektem (ubocznym :?: ) spalania tegoż paliwa?
-
Zawieszenie Adaptacyjne M
Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby na forum radzić się w temacie prowadzenia auta w zmiennych warunkach drogowych :?: To tak delikatnie odpowiadając :8)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak na światłach stanę za Toyotą to na 50% latają wulgaryzmy po samochodzie po zmianie na zielone :mrgreen:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
to pojechałeś, prostsze rozwiązanie jest lepsze bo jest prostsze :o :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
hmmmm, ale BMW M Gmbh zanotowało (ponownie) rekordowy wzrost sprzedaży zarówno w dziale "performance" jak i "high performance" i nie wiem czemu ta informacja powoduje taką frustrację :shock: :duh: Tylko teraz nie do końca wiadomo (dla nas) jak to się rozkłada na prawdziwe M i nieprawdziwe M itd, ale wzrost jest i nowe rekordy zaliczone :8)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zapraszamy do zabawy, tylko zamiast grabek to łopatka i kalosze raczej wskazane, bo to bardziej szambo niż piaskownica :mrgreen:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
czarny, po prostu czarny, tak jak pewnie co trzecia 5-er na ulicy Strasznie to oryginalne i dla Twojej wiadomosci - Tesla tez oferuje ten niespotykany kolor w swojej ofercie :norty: To nie jest czarny, bardziej ciemny granat.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Na szczęście jeszcze nie ma :cool2:
-
brak spryskiwacza reflektorów
I dobrze, najwyższa pora pousuwać zbędne bajery. Dla mnie nie ma różnicy w efektywności reflektorów brudnych i suchych vs brudne i mokre.
-
Samochód zastępczy ASO - kiedy przysługuje?
Nie wiem jakie są oficjalne zasady odnośnie auta zastępczego na czas naprawy, na pewno jeśli trzymają auto do następnego dnia, czy dłużej to auto się "należy" przy naprawie gwarancyjnej. W temacie napraw lakierniczych to z OC sprawcy przysługuje, a z AC to zależy od wariantu ubezpieczenia.
-
Konfig do oceny
Wystarczy konfigurator BMW odpalić. Do foteli wielofunkcyjnych M można zamówić wentylację. Wg sprzedawcy jest to ten sam fotel co w prawdziwiej M, tylko znaczek nie jest podświetlany, no i tapicerki inne. Do wielofunkcyjnych M chyba tylko 2-3 skóry występują, w konfiguratorze można to sprawdzić.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Czyli gnając A1 do Torunia, Warszawy, czy gdzie tam jeszcze, masz średnie spalanie 10-12l, to ciekawe.....
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Spalinowych takich nawet nie ma, pomijając jakieś teoretyczne dane nie do uzyskania w praktyce.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
I4 M50 ma zdrożeć o 20.000 w cenniku Pl, tak więc kto chce najlepszego elektryka to niech się pospieszy. Pozytywnym aspektem wzrostu ceny jest wzrost prestiżu posiadacza :D
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Czarne BMW :mrgreen:
-
Czujnik deszczu wycieraczki - działanie
Aż tak źle to nie działa, jedź do serwisu :cool2: Jak aktywacja opcji była przyciskiem to było lepiej, bo można było korygować ręcznie (w dół) bez jej dezaktywacji. No ale ujednolicili z innymi markami..... :mad2:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
No właśnie bezkosztowo to już nie można, bo nie wykupisz z leasingu na osobę prywatną tylko "w działalność". Jak wyprowadzasz z działalności, nie ważne w jaki sposób, to podatki zapłacisz.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dla mnie akurat tunele też są korzystne, ale w 5 osób nigdy nie jeździłem i dzieci po samochodzie nie skaczą, bo i po co :roll:
-
opóźnienie w odbiorze.
Rozumiem, że teleporady lekarskie mogą być wygodne, ale podejmować działania po telefonicznej propozycji zmiany warunków umowy, tego jeszcze nie słyszałem :roll: Komuś dealer wypowiedział umowę nie "telefonicznie"?