Skocz do zawartości

klakierek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klakierek

  1. U mnie jest to samo, zniknął kod blokady, ale pojawiła się informacja, że doposażenie w 16 tygodniu. Stoi jak pozostałe w porcie.
  2. klakierek odpowiedział(a) na mateuszkr temat w X5 (G05)
    Dla których aut ze stocku te rabaty? Dla tych, których nie ma? No ciekawe :roll: Dla "zwykłego" klienta rabaty to teraz 0-6% Seria 7 jest na wyprzedaży :norty:
  3. Kiedyś się uparłem żeby kupić Ducati. Znajomy chcąc mi odradzić powiedział, że jeśli mówią, że Range Rovery się "psują" (tu użył wulgaryzmu) to się "psują" i coś w tym jednak jest :8) Ducati nie kupiłem.......
  4. klakierek odpowiedział(a) na patryk5 temat w i4
    Ty same ze sobą piszesz? Wystaw te super oferty (innych modeli też) na portalu motoryzacyjnym to od razy wszystko sprzedasz.
  5. klakierek odpowiedział(a) na mateuszkr temat w X5 (G05)
    Stałem przed wyborem G06 czy GLE Coupe, zwykłe GLE też testowałem. Chciałem zmiany i gdyby nie kwestie finansowe i początki problemów z dostępnością aut, styczeń 2021, to bym zamawiał GLE - nawet roczniki 2020 się momentalnie rozeszły. Komfort MB faktycznie na plus, konfiguracja in minus, wszystko w pakietach, brak możliwości takiej personalizacji jak w BMW. Rabatowanie w tamtym okresie auta do produkcji w MB 5- 6%, BMW 18-20%. Najem w MB od ceny katalogowej w BMW od fakturowej. Generalnie MB przez pakiety, rabaty i finansowanie było sporo droższe, teraz różnice się trochę zmniejszyły. Do wożenia dzieci brałbym GLE, ale bardziej dla chęci jakiejś zmiany :D W moim odczuciu różnice pomiędzy GLE a GLE coupe są znacznie większe aniżeli pomiędzy X5 a X6.
  6. klakierek odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Się śmiejecie, a może w Kijance webasto tak działa? Trzeba mieć umysł otwarty na wszelkie innowacje :idea:
  7. klakierek odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Jaki to jest ten pewien poziom paliwa, którego trzeba pilnować? Taka informacja może być cenna dla innych użytkowników. Rozumiem, że chłodzenie też będzie efektem (ubocznym :?: ) spalania tegoż paliwa?
  8. Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby na forum radzić się w temacie prowadzenia auta w zmiennych warunkach drogowych :?: To tak delikatnie odpowiadając :8)
  9. Jak na światłach stanę za Toyotą to na 50% latają wulgaryzmy po samochodzie po zmianie na zielone :mrgreen:
  10. to pojechałeś, prostsze rozwiązanie jest lepsze bo jest prostsze :o :duh:
  11. hmmmm, ale BMW M Gmbh zanotowało (ponownie) rekordowy wzrost sprzedaży zarówno w dziale "performance" jak i "high performance" i nie wiem czemu ta informacja powoduje taką frustrację :shock: :duh: Tylko teraz nie do końca wiadomo (dla nas) jak to się rozkłada na prawdziwe M i nieprawdziwe M itd, ale wzrost jest i nowe rekordy zaliczone :8)
  12. Zapraszamy do zabawy, tylko zamiast grabek to łopatka i kalosze raczej wskazane, bo to bardziej szambo niż piaskownica :mrgreen:
  13. czarny, po prostu czarny, tak jak pewnie co trzecia 5-er na ulicy Strasznie to oryginalne i dla Twojej wiadomosci - Tesla tez oferuje ten niespotykany kolor w swojej ofercie :norty: To nie jest czarny, bardziej ciemny granat.
  14. Na szczęście jeszcze nie ma :cool2:
  15. I dobrze, najwyższa pora pousuwać zbędne bajery. Dla mnie nie ma różnicy w efektywności reflektorów brudnych i suchych vs brudne i mokre.
  16. Nie wiem jakie są oficjalne zasady odnośnie auta zastępczego na czas naprawy, na pewno jeśli trzymają auto do następnego dnia, czy dłużej to auto się "należy" przy naprawie gwarancyjnej. W temacie napraw lakierniczych to z OC sprawcy przysługuje, a z AC to zależy od wariantu ubezpieczenia.
  17. klakierek odpowiedział(a) na tomekck temat w X5 (G05)
    Wystarczy konfigurator BMW odpalić. Do foteli wielofunkcyjnych M można zamówić wentylację. Wg sprzedawcy jest to ten sam fotel co w prawdziwiej M, tylko znaczek nie jest podświetlany, no i tapicerki inne. Do wielofunkcyjnych M chyba tylko 2-3 skóry występują, w konfiguratorze można to sprawdzić.
  18. Czyli gnając A1 do Torunia, Warszawy, czy gdzie tam jeszcze, masz średnie spalanie 10-12l, to ciekawe.....
  19. Spalinowych takich nawet nie ma, pomijając jakieś teoretyczne dane nie do uzyskania w praktyce.
  20. I4 M50 ma zdrożeć o 20.000 w cenniku Pl, tak więc kto chce najlepszego elektryka to niech się pospieszy. Pozytywnym aspektem wzrostu ceny jest wzrost prestiżu posiadacza :D
  21. Aż tak źle to nie działa, jedź do serwisu :cool2: Jak aktywacja opcji była przyciskiem to było lepiej, bo można było korygować ręcznie (w dół) bez jej dezaktywacji. No ale ujednolicili z innymi markami..... :mad2:
  22. No właśnie bezkosztowo to już nie można, bo nie wykupisz z leasingu na osobę prywatną tylko "w działalność". Jak wyprowadzasz z działalności, nie ważne w jaki sposób, to podatki zapłacisz.
  23. Dla mnie akurat tunele też są korzystne, ale w 5 osób nigdy nie jeździłem i dzieci po samochodzie nie skaczą, bo i po co :roll:
  24. Rozumiem, że teleporady lekarskie mogą być wygodne, ale podejmować działania po telefonicznej propozycji zmiany warunków umowy, tego jeszcze nie słyszałem :roll: Komuś dealer wypowiedział umowę nie "telefonicznie"?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.