Treść opublikowana przez klakierek
-
[G30] Chwilowe ograniczenie działania wspomagania kierowcy
czyli wtedy kiedy najbardziej wspomaganie kierowcy jest potrzebne , do tego jeszcze dłuższa jazda w czasie mgły- też pojawia się ten komunikat - norma Bo sztuczna inteligencja nie przewyższa ludzkiej i za kierowanie pojazdem odpowiada jeszcze człowiek.
-
DOSTAWY i4M50
Nowe zamówienia mają (wg sprzdawcy) alokację produkcji na 4 kwartał 2023 roku, także tego.....
-
[G30] Chwilowe ograniczenie działania wspomagania kierowcy
Normalne, zresztą zwrot "chwilowe" może o tym świadczyć :cool2:
-
„Nowa” BMW Ista - obd - kasowanie gwaranacji przez BMW
Z tego samego powodu, z którego nie ma już "strzałów" z wydechu.
-
DOSTAWY i4M50
Ja zamówiłem 11/2021 i z końcem 08/2022 odebrałem.
-
„Nowa” BMW Ista - obd - kasowanie gwaranacji przez BMW
Koduje raczej mniejszość :norty:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Po raz kolejny Ci tłumaczę, że poprawną formą jest tu „każe” od „kazać”. No chyba, że to siku to taka kara…..
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Chyba S1000rr, piękna maszyna..... "typa" ? Tak napisali Norwegowie, czy to Twoja ocena? Smutna ta Wasza Norwegia :roll:
-
Felgi + opony zimowe 18"
Nowe auto z zamówienia, ktoś się rozmyślił i było dostępne (przebieg 6km), opony jak wyżej napisałem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100 Y XL, FP, nigdzie nie znalazłem że mają homologacje bmw / gwiazdkę To spytaj salon, bo to wręcz niemożliwe.
-
Felgi + opony zimowe 18"
Homologacja (gwiazdka) i ROF to dwa rozdzielne tematy. Co do wpływu opon na działanie xDrive to zdarzają się problemy. Twoja decyzja i ryzyko.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Bo przeciętny Kowalski nie powinien mieć dostępu do tak "szalonych" osiągów jakie dają elektryki za stosunkowo małe pieniądze. Zresztą mam takie spostrzeżenia, że sporo osób myśli, że elektryk to taka zabaweczka, a nie prawdziwy samochód. Dołóżmy do tego ponadprzeciętne osiągi i katastrofa gotowa.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
:cool2:
-
Fotele G20
Fotele ładne, ale nie dla każdego wygodne, polecam najpierw przetestować na sobie. Ja ostatecznie zrezygnowałem na rzesz sportowych. Zadecydował brak regulacji pochylenia zagłówka i zbyt wąskie siedzisko - ciśnie w uda.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Fajnych masz „kolegów” :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To po papierze toaletowym i cukrze zaraz kolejny produkt, który będzie reglamentowany i niedostępny :roll:
-
Szyba czołowa
Jeżeli ktoś obecnie płaci składkę za nowe auto powyżej 2% jego wartości to przepłaca lub ma niekorzystną historię w UFG. Zbyt chyba uproszczasz bo zapominasz o osobach które nie mają zniżek i na pewno zapłacą więcej niż 2 %. Napisałem o najkorzystniejszym wariancie, myślałem że to oczywiste :roll: O użytkownikach poniżej 26 lat też nie wspomniałem....
-
Szyba czołowa
Wszystkie ubezpieczalnie biorą pod uwagę szkody wpisane do UFG, z OC lub/i z AC. "Typowe" ubezpieczenie szyby (na zamienniku) nie jest realizowane stircte z AC i nie powoduje wpisu w UFG. Różne "ochrony" dotyczą danej polisy i pojazdu, jeśli posiada się więcej pojazdów lub zakupuje nowe to wpisy w UFG decydują o wysokości składki. Jeżeli ktoś obecnie płaci składkę za nowe auto powyżej 2% jego wartości to przepłaca lub ma niekorzystną historię w UFG.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No to dzisiaj robie awanturke... Najpierw dowiedz się jakie jest źródło takiej informacji, bo forum to trochę mało :roll:
-
[G30/31] Srzypienie przy ostrym skrecaniu podczas parkowania
U mnie wymieniona była przekładnia kierownicza i wahacze (w jednym czasie) i skrzypienie ustąpiło. Tak więc co ostatecznie było przyczyną to nie wiem :D
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Popieram w 100%
-
rwd vs deszcz i zima
Dużo ogólników, dawno i nieprawda.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ty robisz z tego dramat bo latasz 300km/h do Chorwacji co tydzien, z jedna przerwa na siku i tankowanie na mopie - max 5 min :cool2: No nie zrozumiemy sie przy tym podejsciu :roll: To mnie z kimś pomyliłeś albo celowo manipulujesz faktami - obstawiam to drugie. Jazda 300 km/h jest bardzo niebezpieczna i nikogo do tego nie namawiam :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No tak tak, jest to samo tylko w elektrykach (znaczy Tesli :norty: ) się nie psuje :mad2: Mam to samo jak czytam coś takiego no i jeszcze o specjalności kuchni polskiej czyli hot-dogach zapomniałeś. no i te kultowe już sprawunki w galeriach :duh:
-
BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro
Przytrzymujesz symbol kamery przez 3 sek (sygnał dźwiękowy) i zapisuje obraz przed i po naciśnięciu przez max 20 sek, czas rejestarcji ustawiasz w menu. Oczywiście działa w każdym momencie, podczas jazdy też.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
jak dla mnie udowadnia, że kogoś stać na ratę leasingową, ale na tor już niekoniecznie... Na tor potrzeba nie tylko pieniędzy, ale i czasu, a nie każdy ma go w nadmiarze.