Skocz do zawartości

klakierek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klakierek

  1. czyli wtedy kiedy najbardziej wspomaganie kierowcy jest potrzebne , do tego jeszcze dłuższa jazda w czasie mgły- też pojawia się ten komunikat - norma Bo sztuczna inteligencja nie przewyższa ludzkiej i za kierowanie pojazdem odpowiada jeszcze człowiek.
  2. klakierek odpowiedział(a) na Adii4M50 temat w i4
    Nowe zamówienia mają (wg sprzdawcy) alokację produkcji na 4 kwartał 2023 roku, także tego.....
  3. Normalne, zresztą zwrot "chwilowe" może o tym świadczyć :cool2:
  4. Z tego samego powodu, z którego nie ma już "strzałów" z wydechu.
  5. klakierek odpowiedział(a) na Adii4M50 temat w i4
    Ja zamówiłem 11/2021 i z końcem 08/2022 odebrałem.
  6. Koduje raczej mniejszość :norty:
  7. Po raz kolejny Ci tłumaczę, że poprawną formą jest tu „każe” od „kazać”. No chyba, że to siku to taka kara…..
  8. Chyba S1000rr, piękna maszyna..... "typa" ? Tak napisali Norwegowie, czy to Twoja ocena? Smutna ta Wasza Norwegia :roll:
  9. Nowe auto z zamówienia, ktoś się rozmyślił i było dostępne (przebieg 6km), opony jak wyżej napisałem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100 Y XL, FP, nigdzie nie znalazłem że mają homologacje bmw / gwiazdkę To spytaj salon, bo to wręcz niemożliwe.
  10. Homologacja (gwiazdka) i ROF to dwa rozdzielne tematy. Co do wpływu opon na działanie xDrive to zdarzają się problemy. Twoja decyzja i ryzyko.
  11. Bo przeciętny Kowalski nie powinien mieć dostępu do tak "szalonych" osiągów jakie dają elektryki za stosunkowo małe pieniądze. Zresztą mam takie spostrzeżenia, że sporo osób myśli, że elektryk to taka zabaweczka, a nie prawdziwy samochód. Dołóżmy do tego ponadprzeciętne osiągi i katastrofa gotowa.
  12. klakierek odpowiedział(a) na pieron82 temat w G20, G21, G80, G81
    Fotele ładne, ale nie dla każdego wygodne, polecam najpierw przetestować na sobie. Ja ostatecznie zrezygnowałem na rzesz sportowych. Zadecydował brak regulacji pochylenia zagłówka i zbyt wąskie siedzisko - ciśnie w uda.
  13. Fajnych masz „kolegów” :duh:
  14. To po papierze toaletowym i cukrze zaraz kolejny produkt, który będzie reglamentowany i niedostępny :roll:
  15. Jeżeli ktoś obecnie płaci składkę za nowe auto powyżej 2% jego wartości to przepłaca lub ma niekorzystną historię w UFG. Zbyt chyba uproszczasz bo zapominasz o osobach które nie mają zniżek i na pewno zapłacą więcej niż 2 %. Napisałem o najkorzystniejszym wariancie, myślałem że to oczywiste :roll: O użytkownikach poniżej 26 lat też nie wspomniałem....
  16. Wszystkie ubezpieczalnie biorą pod uwagę szkody wpisane do UFG, z OC lub/i z AC. "Typowe" ubezpieczenie szyby (na zamienniku) nie jest realizowane stircte z AC i nie powoduje wpisu w UFG. Różne "ochrony" dotyczą danej polisy i pojazdu, jeśli posiada się więcej pojazdów lub zakupuje nowe to wpisy w UFG decydują o wysokości składki. Jeżeli ktoś obecnie płaci składkę za nowe auto powyżej 2% jego wartości to przepłaca lub ma niekorzystną historię w UFG.
  17. No to dzisiaj robie awanturke... Najpierw dowiedz się jakie jest źródło takiej informacji, bo forum to trochę mało :roll:
  18. U mnie wymieniona była przekładnia kierownicza i wahacze (w jednym czasie) i skrzypienie ustąpiło. Tak więc co ostatecznie było przyczyną to nie wiem :D
  19. Dużo ogólników, dawno i nieprawda.
  20. Ty robisz z tego dramat bo latasz 300km/h do Chorwacji co tydzien, z jedna przerwa na siku i tankowanie na mopie - max 5 min :cool2: No nie zrozumiemy sie przy tym podejsciu :roll: To mnie z kimś pomyliłeś albo celowo manipulujesz faktami - obstawiam to drugie. Jazda 300 km/h jest bardzo niebezpieczna i nikogo do tego nie namawiam :cool2:
  21. No tak tak, jest to samo tylko w elektrykach (znaczy Tesli :norty: ) się nie psuje :mad2: Mam to samo jak czytam coś takiego no i jeszcze o specjalności kuchni polskiej czyli hot-dogach zapomniałeś. no i te kultowe już sprawunki w galeriach :duh:
  22. Przytrzymujesz symbol kamery przez 3 sek (sygnał dźwiękowy) i zapisuje obraz przed i po naciśnięciu przez max 20 sek, czas rejestarcji ustawiasz w menu. Oczywiście działa w każdym momencie, podczas jazdy też.
  23. jak dla mnie udowadnia, że kogoś stać na ratę leasingową, ale na tor już niekoniecznie... Na tor potrzeba nie tylko pieniędzy, ale i czasu, a nie każdy ma go w nadmiarze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.