Treść opublikowana przez klakierek
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W ix3 zapamiętuje „sport” to w iX pewnie też.
-
X5 30 d M-PAKIET
niezbędne gadżety są :cool2:
-
X5M Competition F95 Donnington Grey
Piękny :P
-
Wyjazd na urlop leasingowanym autem poza granice Polski
Dla nikogo nie ma to znaczenia, nawet dla naszej skarbówki przy takiej formie rozliczania :D :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Patronem kierowców jest Św Krzysztof, a patronem posiadaczy Tesli Św Elon i wątek ten jest ku jego czci.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W dawnych czasach, jak auta były nieosiągalne dla większości w PL, to dzieci się przechwalały czyj wujek ma lepsze auto, a teraz dzieci się przechwalają, który "wujek" wybudował lepszą fabrykę itd. :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
A trzeci typek liczy te wszystkie znaczki :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
tak , tak kontynuuj tę swoją błazenadę :norty: Tesla stan umysłu :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wymienienie ile w i4 jest znaczkow ///M to wg Ciebie krytyka? Ja tu widze stwierdzenie faktu, na ktory odpowiadasz typowo cebulackim "nie stac Cie", to raczej sam sobie laurke wystawiles :cool2: „Cebulackie” to są Twoje manipulacje. O tym, ze Cię nie stać sam wcześniej pisałeś. Nie widziałeś, nie jeździłeś, a krytykujesz i nie chodzi o znaczki, z tematu których nadal nie możesz zejść i już wcześniej o nich wypisywałeś zapewniając „kontent” :duh: w tym wątku.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
I jak to się ma do elektromobilności? Krytykując coś tylko dlatego, że Cię na to nie stać, nie świadczy dobrze o Tobie :nienie:
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
To próbuj z powództwa cywilnego, wygranym na pewno będzie prawnik :mrgreen: Nwm czym się zajmujesz na codzień i jak się uchowałeś, że nie wiesz iż od czasu ogłoszenia pandemii coś takiego jak terminowe realizacje umów tak z grubsza nie istnieje. Jedni tracą inni zyskują, odbierają nowe samochody po „starej” cenie, a używane sprzedają po „nowej” :D Dla mnie blisko roczne oczekiwanie jest bardzo korzystne.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Od początku piszę, że konsekwentnie czekam i z niczego nie rezygnuję, zresztą zakomunikowałem to sprzedawcy na samym początku. Akurat termin realizacji zamówienia to najmniejszy problem przy obecnie panującej na rynku motoryzacyjnym sytuacji. Trudno doradzać osobom, które pomimo posiadanej umowy lecą do dealera po każdym jego telefonie i dobrowolnie godzą się na pogorszenie jej zapisów. :mad2: Coś takiego jak ładowarka indukcyjna i tak już nie istnieje i z automatu wypadło tak samo halogeny.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Zapewne najlepiej trzymać się zapisów umowy i je egzekwować :8) U mnie też status 150 i VIN, z niczego nie rezygnowałem bo i po co……
-
Rabaty na g05
No takie czasy :) Ja to się cieszę, że niebawem odbiorę nowe G06 (mam już VIN), w bogatszym konfigu za te same pieniądze co dwu-latek :8)
-
opóźnienie w odbiorze.
Najpierw napisz w jakiej formie dealer przekazał Ci ten "wybór", bo inaczej to zwykłe bicie piany. Masz zamówienie i czekasz na towar zgodny z zamówieniem. Przyjedzie auto bez wyposażenia ujętego w zamówieniu to to nie jest to co zamawiałeś i nie jest to "twoje" auto, które "musisz brać, albo nie" :idea:
-
Elektryczny SUV BMW iX
Tu jest wątek o „i” https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=240&t=377609&start=45
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powtarzasz się, ile można ludziom wbijać te głupoty do głów :mlotek: Drugi etat w telewizji narodowej powinieneś mieć.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
A co ja napisałem? Jak chcesz motocykl i jesteś klientem tej wychwalanej konkurencji "samochodowej" Tesla, Audi itd, idziesz właśnie do BMW.
-
Opony 225/40/19 + 255/35/19 na zimę m340i
To jest nie prawdą: Przerobiłem to na własnej skórze i to, że mi też wymieniali niczego nie zmienia. Opony bez gwiazdki mogą zaburzać funkcjonowanie xdrive.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No bo BMW to gó..wno nie firma, jak chcesz pickup'a to też do konkurencji trzeba iść, a jak chcesz motocykl to z konkurencji do BMW no g.... nie firma :idea: Ach ten "człowiek" ....... :mrgreen: Ps. ziemniaków też u nich nie kupisz :nienie:
-
Opony 225/40/19 + 255/35/19 na zimę m340i
To prawda A to nie jest prawdą.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To i tak lepiej, bo mi póki co kojarzy się jedynie z brzydkim autem, to prestiż wzrośnie do brzydkiego auta z wypożyczalni :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Skupcie się na temacie wychwalania Tesli i opluwania reszty świata :cool2:
-
BMW i4 testy opinie co warto wiedzieć
Premiera jest bodaj w lutym to jazd testowych raczej wcześniej nie będzie.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
10 lat w serii 5 to chyba dość? :D Tak na serio to każdego dnia pokonuję ok 100km tą samą drogę (jazda wieś-miasto) jak koń dorożkarski, elektryk nada się do tego znakomicie, starzeję się już :8) Czekałem na EV, w którym baterie 2-3 dni wytrzymają taką jazdę o każdej porze roku. i4 M50 jest takim minimum estetycznym jakie mogę zaakceptować, o właściwości jezdne raczej się nie obawiam - szkoda mi tylko braku komfortów. Co prawda pozbędę się auta uniwersalnego na rzecz auta z ograniczeniami, ale dopóki nie zmienię stylu życia to da radę :cool2: Myślałem o takiej zamianie w 2023 roku, ale panująca sytuacja na rynku motoryzacyjnym przyspieszyła decyzję o rok. Dyzel oczywiście jest i będzie do podróżowania dalej aniżeli tylko wieś-miasto.