Treść opublikowana przez anjinsan
-
(38) Naprawa zbiornika paliwa
Naprawiamy zbiorniki metodą cynowania.
-
[e63] 645i Dymi
Uszczelniacze zaworowe.
-
E60 530i N52 zalewa swiece przy probie odpalenia
Jaki był dokładnie błąd tego czujnika :?: Na pewno to jest powodem zalewania, ponieważ uszkodzony czujnik powoduje większy czas wtrysku ale jest też szansa uszkodzonego zespołu regulacyjnego wałka ssącego i też sytuacja taka będzie miała miejsce.
-
E36 323ti chip?
Sam chip guzik da. Trzeba trochę modów z silnikiem porobić i 200KM+ osiągnąć. Wszystko zależy od budżetu.
-
318i N46B20 wyciek z ukladu wspomagania
Lepiej zainwestować w nowy z ASO.
-
problem z odpalaniem
Świece do wymiany albo coś z ich sterowaniem.
-
silnik N55 valvetronic - rozrząd, ktos ma wiedze?
Bez blokad nie ustawisz tego silnika. W razie coś mój warsztat świadczy usługę ustawienia rozrządu. Posiadamy blokady do silników N i M BMW.
-
olej w turbinie e91 320d 2007
Należy zdjąć odłączyć przewód zasilający doładowane powietrze przy AGR, przyłożyć białą szmatkę i zobaczyć czy po doładowaniu turbosprężarka pluje olejem.
-
olej w turbinie e91 320d 2007
Bez dramatu, aczkolwiek widać delikatne uszkodzenia na łopatkach. Nalezy zrobić test na ewentualne wypluwanie oleju przez turbosprężarkę.
-
E46 320D 150KM AUTOMAT Ściąga na prawo...
Poduszki amortyzatorów są ok?
-
E46 320i Dziwne wycie z silnika. Film. ?
Alternator.
-
320 D turbina
Jeśli intercoller jest nieszczelny to zawsze bedzie zapocenie nawet przy super nowej turbospręzarce :mrgreen:
-
Problem z alternatorem.
Alternator do wymiany.
-
AIR BAG PASAŻERA jak go wyłaczyć/?
Nalezy doposazyć auto w wyłącznik air bag pasażera + kurtyny i poduszki bocznej. Koszt zestwau montażowego 307,00 zł + montaż i kodowanie.
-
tuleje wahaczy
Bez problemu można wymienić same tuleje. Kpl tulei w ASO 279,00 zł, LEMFORDER 193,00 zł jesli jest dostępny. Cena wymiany zalezy od warsztatu + geometria.
-
e60 530d turbo jak sprawdzic
Za pomoca komputera + test na ewentualne wypluwanie ilości oleju.
-
e60 530dA zmiana biegow - praca skrzyni
Niekoniecznie jest to problem ze skrzynią biegów. Eystarczy, że coś jest nie tak z pracą silnika i skrzynia bedzie pracowała nieprawidłowo. Rzetelna diagnoza może rozwiązać problem.
-
BMW e60 520i KOMUNIKAT O NISKIM CISNIENIU OLEJU I STUKI
Wygląda na przytartą panewkę.
-
BMW e61 525d automat- skrzynia szarpie na zimnym oleju
Wygląda na za małą ilość oleju w skrzyni lub uszkodzony konwerter.
-
bmw e24 felgi opony ?
Wszystko zależy od ET.
-
M52B25 - Możliwe modyfikacje.
Wiekszą ilość paliwa powoduje czas wtrysku i nie wiem czy samoadaptacja to ogarnie :wink: Zaś zwiększone ciśnienie paliwa powoduje efektywniejsze rozpylanie paliwa zwłaszcza nadwyrężonych przez czas wtrysków. Reasumując; samoadaptacja jest sumą wszystkich elemetów pomiarowych silnika. Lecz nalezy pamietać, że sterowniki fabryczne instalowane do 2005r posiadają granice programowe, których nie da się modernizować live, dlatego instaluje się zewnętrzne sterowniki, żeby na podstawie sondy szerokopasmowej zmieniać parametry silnika. Dla przykładu w każdych obrotach silnika mozna dowolnie np. opóźnić lub przyspieszyć zapłon testując moc w hamowni.
-
Zapytanie o nowe modyfikacje dla 323ti
Marginalne ilości to jedno a spalanie oleju przy sportowej jeździe to drugie. Pozdrawiam :D
-
Zapytanie o nowe modyfikacje dla 323ti
Jest mi bardzo przykro, że kolega nie wie na czym polega odpowietrzenie skrzyni korbowej. Proponuję zdemontować skracacz powietrza w swojej 330 w celu sprawdzenia działania separatora oleju i jego konsekwencji.
-
Zapytanie o nowe modyfikacje dla 323ti
Zawsze po wymianie na kolektor ssący z M50B25 uciekają Nm a przybywają KM. Wymień jeszcze kolektor wydechowy z S50, wiązkę elektryczną silnika z M50B25, wtryski z M52B28 i zamontuj ekumaster DET3. Następnie strojenie uzyskując jakieś 210-220KM i 260-280Nm. Nie zapomnij jeszcze o zewnętrznym separatorze oleju, żeby silnik zasysał całkowicie zimne powietrze.
-
Podkrecenie M50b20
W M50B20 mozna zrobić stroker powiększając pojemność 2.2l co da 170KM lub kompresor który da około 200KM tylko czy to Ci się opłaca? Odnosnie wycięcia kata? Nie kombinuj z wydechem sam bo BMW tego nie lubi.