Skocz do zawartości

anjinsan

Członkowie klubu
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez anjinsan

  1. Góra jest lepsza a dół się pogorszył. Bez strojenie się nie obejdzie. Do tego kolektor wydechowy z M3 + ekumaster = się będzie około 210KM
  2. Nieprawidłowy miontaż wydechu z turbosprężarką.
  3. anjinsan opublikował(a) temat w E23
  4. http://allegro.pl/stroker-bmw-m50b25-240km-i2690547348.html
  5. Wymiana tłoków na doprężające + kpl dolotowo-wydechowy z osprzętem M54B30 dadzą pożądany efekt.
  6. Jakby co posiadam taki zestaw na strokera.
  7. Do tego wszystkiego nowe pierścienie, panewki i obróbka głowicy. Koszt około 8000,00 zł na gotowo z nowym płynem i olejem.
  8. Nie sądzę, żeby to dało efekt maerykańskiego gulgota, gdyż tłumiki BMW są ciche.
  9. Wszystko to daje minimalny wzrost mocy lub wcale. Najlepiej wymienić wał korbowy na M52B28 oraz tłoki z M62B30 z modyfikacją tak zwanych panokci :idea: co daje spory wzrost mocy.
  10. Może przerobiłeś ale są inne...
  11. Poduszki z podciśnieniem są w wersji silnikowej N47 w automacie.
  12. 4 minuty?
  13. Wymień na nową.
  14. Trzeba kupić do danego auta i pamietać o tym, że jesli decydujemy sie na emulator lub wyłączenie fejsem, w razie stuczki wystrzelą wszystkie poduszki.
  15. Wałem korbowym i korbowodami się rózni.
  16. Dolot owszem, zaś wydech oddać do fachowców np eltec. Zainstalować ekumaster i wykonać strojenie na hamowni. Wówczas cała operacja ma sens. Z tym, że taki wydech to koszt około 2500,00 zł, ekumaster 750,00 zł, podłączenie 450,00 zł, strojenie + hamownia od 700-1200,00 zł. Robi się swap na 3.0l
  17. anjinsan odpowiedział(a) na efzet temat w E28
    Bilsteiny B6 przerobić na B8 i po sprawie.
  18. Szóstkę w opłakanym stanie odrestaurować to nie lada wyzwanie zwłaszcza finansowe. 50 t zł możesz szykować lekką ręką. Oczywiście mam na myśli rzetelną restaurację.
  19. anjinsan odpowiedział(a) na Truskav temat w E23
    Kula jest wspomaganiem i do odpowietrzenia nic nie ma. Czy jest pompa ABS :?:
  20. Kilkakrotnie robiłem coś takiego...
  21. Widocznie spec to ktoś, kto bierze wynagrodzenie za wiedzę :wink:
  22. anjinsan odpowiedział(a) na Radarro temat w E23
    Najwięcej informacji na temat E23 znajdziesz na www.6.com.pl/forum lub u mnie :wink:
  23. Zalew Big sie pyta...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.