Treść opublikowana przez kulfon3
-
[E91] 325D+ 2007r
w tym garażu to się cuda czasem dzieją. nic dziwnego,że auto zapindala jak szalone! :D
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
bez przesady.. w Cic możesz sobie uruchomić odtwarzanie dvd w czasie jazdy,dzwonek telefonu bmw/mini (?) i ustawić PDC jako niby w serii F. nie wiem czy to takie ciekawe :)
-
F30 330i USA
Takie auto prędzej czy później znajdzie klienta, który je doceni :cool2:
-
E92 M3
cudowne autko! zostawiłbym znaczki w oryginalnych barwach. jedyne co mi nie leży to blenda kierownicy i wajcha ręcznego w carbonie,ale to są pierdoły. mega kot :cool2:
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
lepiej dla silnika-lepsza kultura pracy,czysty kolektor, mniejsze spalanie itd.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
ja sprintbooster albo pedalbox (taki miałem w E91) polecam każdemu. zgodzę się z tym co napisał B-T-K. fajne urządzenie jak się trafi w dobrej cenie. jakaś tam alternatywa dla remapu. mocy więcej nie da,ale o wiele przyjemniej się jeździ :cool2:
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
usuń fizycznie, jedź na remap, usuń programowo i będzie jeszcze lepiej ;)
-
335 cypisek
ale piękne te zaciski! zazdroszczę! świetnie pasują kolorystycznie! :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Przecież gaz jest taki sam....
-
335 cypisek
Bartek, Ty to masz kolegów! Pozazdrościć :cool2: Znając Ciebie to do wieczora będą na aucie :D
-
E90 2007 Demontaż przycisków z kierownicy
wiem,że to wydatek,ale nie lepiej poszukać i kupić sobie w dobrych pieniądzach kierownicę sportową z okrągłą poduszką,a wywalić tę z autobusu? odświeży Ci autko.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Marku, Twoje auto to teraz już szkoda sprzedawać jak nie ma takiej potrzeby :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki za komentarze! najważniejsze żeby nowy właściciel był zadowolony. dla mnie czas na zmianę. w końcu to było prawie 6 lat... :cool2: https://www.youtube.com/watch?v=9UzAl9PqGDM
-
[e91] Problem ze skrzynia 330xd
oczywiście,że się spotkał. w zasadzie każdy kto ma automat w e9x może się z tym spotkać. temat do ogarnięcia :cool2: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=216265&start=840#p2555968
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
widzę,że admin posprzątał :cool2: no więc dzisiaj skończył się dla mnie pewien etap motoryzacyjnej przygody. mam nadzieję,że nowy właściciel będzie miał równie dużo radości z jazdy tym autem co ja. temat do zamknięcia.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
pedał gazu EDELSTAHL 99ZŁ - https://www.olx.pl/oferta/modul-pedalu-gazu-bmw-e81-82-87n-88-90n-91n-92n-93n-CID5-IDvkF0H.html
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki za komenty. tak to jest jak się wystawia auto w styczniu :lol: nie pali się. poważnego kupca przebieg nie odstraszy,bo widzi co jest w aucie porobione,a co jest do zrobienia - a nie ma nic takiego. natomiast dla janusza to rzeczywiście auto nie jest. jednym może nie odpowiadać unikalny wygląd, a inny będzie wolał dać na e91 25-30tys. i kolejne 10 żeby jakoś wyglądało i jeździło. to auto musi znaleźć swojego kupca. no to już rozwiń Oli :?:
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Podziwiam za wiedzę, umiejętności, zapał i warunki do pracy ;) :cool2: Toż to będzie zara jak fabryka!
-
[E90] 335d LCI
Ciekawe czy równie szybko będą korodować...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Wiosenna pogoda wczoraj pozwoliła na owocne spotkanie z kolegą Michałem z forum maxbimmer.pl. Niestety nie dopchałem się na myjnię wcześniej,ale efekty jak na szybką sesję bez przygotowania zadowalające ;)
-
[N47] Powracający problem z trybem awaryjnym / brakiem mocy
zmieniłbym tunera na takiego co od razu wgra program bez błędów. szkoda Twoich pieniędzy na szukanie problemu,który pewnie tkwi w programie...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
super! mi też pomógł kolega Halfi z forum,więc o to chodzi ;) :cool2:
-
335 cypisek
Po Bartku to będzie już auto w stanie salonowym plus. Wątpię żeby jeszcze coś zostało do roboty poza regularnym tankowaniem :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! możliwe,że nie wszystkie kabelki masz przerwane i dlatego takie objawy. jak już tam będziesz grzebał to warto zrobić wszystkie i mieć problem z głowy :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
mnichu, da się spokojnie od góry. zdejmujesz lewarek,mieszek i dekor konsoli środkowej i masz dostęp. na pewno warto tam zajrzeć zanim niepotrzebnie coś kupisz. u mnie przełożenie w lewo nie wywoływało żadnego efektu. dalej było na D. jeżeli u Ciebie są takie objawy to 99% masz wiązkę do naprawy.