Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. w tym garażu to się cuda czasem dzieją. nic dziwnego,że auto zapindala jak szalone! :D
  2. bez przesady.. w Cic możesz sobie uruchomić odtwarzanie dvd w czasie jazdy,dzwonek telefonu bmw/mini (?) i ustawić PDC jako niby w serii F. nie wiem czy to takie ciekawe :)
  3. Takie auto prędzej czy później znajdzie klienta, który je doceni :cool2:
  4. cudowne autko! zostawiłbym znaczki w oryginalnych barwach. jedyne co mi nie leży to blenda kierownicy i wajcha ręcznego w carbonie,ale to są pierdoły. mega kot :cool2:
  5. lepiej dla silnika-lepsza kultura pracy,czysty kolektor, mniejsze spalanie itd.
  6. ja sprintbooster albo pedalbox (taki miałem w E91) polecam każdemu. zgodzę się z tym co napisał B-T-K. fajne urządzenie jak się trafi w dobrej cenie. jakaś tam alternatywa dla remapu. mocy więcej nie da,ale o wiele przyjemniej się jeździ :cool2:
  7. usuń fizycznie, jedź na remap, usuń programowo i będzie jeszcze lepiej ;)
  8. ale piękne te zaciski! zazdroszczę! świetnie pasują kolorystycznie! :cool2:
  9. Przecież gaz jest taki sam....
  10. Bartek, Ty to masz kolegów! Pozazdrościć :cool2: Znając Ciebie to do wieczora będą na aucie :D
  11. wiem,że to wydatek,ale nie lepiej poszukać i kupić sobie w dobrych pieniądzach kierownicę sportową z okrągłą poduszką,a wywalić tę z autobusu? odświeży Ci autko.
  12. Marku, Twoje auto to teraz już szkoda sprzedawać jak nie ma takiej potrzeby :cool2:
  13. dzięki za komentarze! najważniejsze żeby nowy właściciel był zadowolony. dla mnie czas na zmianę. w końcu to było prawie 6 lat... :cool2: https://www.youtube.com/watch?v=9UzAl9PqGDM
  14. oczywiście,że się spotkał. w zasadzie każdy kto ma automat w e9x może się z tym spotkać. temat do ogarnięcia :cool2: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=216265&start=840#p2555968
  15. widzę,że admin posprzątał :cool2: no więc dzisiaj skończył się dla mnie pewien etap motoryzacyjnej przygody. mam nadzieję,że nowy właściciel będzie miał równie dużo radości z jazdy tym autem co ja. temat do zamknięcia.
  16. pedał gazu EDELSTAHL 99ZŁ - https://www.olx.pl/oferta/modul-pedalu-gazu-bmw-e81-82-87n-88-90n-91n-92n-93n-CID5-IDvkF0H.html
  17. dzięki za komenty. tak to jest jak się wystawia auto w styczniu :lol: nie pali się. poważnego kupca przebieg nie odstraszy,bo widzi co jest w aucie porobione,a co jest do zrobienia - a nie ma nic takiego. natomiast dla janusza to rzeczywiście auto nie jest. jednym może nie odpowiadać unikalny wygląd, a inny będzie wolał dać na e91 25-30tys. i kolejne 10 żeby jakoś wyglądało i jeździło. to auto musi znaleźć swojego kupca. no to już rozwiń Oli :?:
  18. Podziwiam za wiedzę, umiejętności, zapał i warunki do pracy ;) :cool2: Toż to będzie zara jak fabryka!
  19. Ciekawe czy równie szybko będą korodować...
  20. Wiosenna pogoda wczoraj pozwoliła na owocne spotkanie z kolegą Michałem z forum maxbimmer.pl. Niestety nie dopchałem się na myjnię wcześniej,ale efekty jak na szybką sesję bez przygotowania zadowalające ;)
  21. zmieniłbym tunera na takiego co od razu wgra program bez błędów. szkoda Twoich pieniędzy na szukanie problemu,który pewnie tkwi w programie...
  22. super! mi też pomógł kolega Halfi z forum,więc o to chodzi ;) :cool2:
  23. Po Bartku to będzie już auto w stanie salonowym plus. Wątpię żeby jeszcze coś zostało do roboty poza regularnym tankowaniem :cool2:
  24. dzięki! możliwe,że nie wszystkie kabelki masz przerwane i dlatego takie objawy. jak już tam będziesz grzebał to warto zrobić wszystkie i mieć problem z głowy :cool2:
  25. mnichu, da się spokojnie od góry. zdejmujesz lewarek,mieszek i dekor konsoli środkowej i masz dostęp. na pewno warto tam zajrzeć zanim niepotrzebnie coś kupisz. u mnie przełożenie w lewo nie wywoływało żadnego efektu. dalej było na D. jeżeli u Ciebie są takie objawy to 99% masz wiązkę do naprawy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.