Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. skupmy się na faktach,a nie dywagacjach. a fakty są takie,że otomoto.pl w końcu poprawnie aktywowało moje ogłoszenie :D https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-lci-performance-320d-automat-xdrive-nie-e90-e92-ID6BFtwD.html
  2. Dziękuję. Jakby nie była moja to bym kupił :lol: A co będzie to pożyjemy zobaczymy... :8) Na pewno nie F.
  3. dzięki kolego. już napisałem do otomoto. :mad2: TYMCZASEM TUTAJ POWINNO DZIAŁAĆ: https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-lci-performance-320d-automat-xdrive-CID5-IDyqhoV.html
  4. Uprzejmie proszę o polecanie i udostępnianie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-lci-performance-320d-automat-xdrive-ID6BFtwD.html
  5. A tego wiechersa to po ile masz? :)
  6. a to nie jest tak,że każdy zderzak ma zaznaczone miejsce na odblaski typu USA (np. tak jak miejsca na parktronic bądź spryskiwacze :?: ) i że jak kupisz sobie nowy w PL to możesz sobie fachowo wyciąć otwory na te odblaski?
  7. perspektywa zdjęcia taka,że chyba w przepaść jechało ;) 99% wszystkich prac sam ogarniasz,więc jakoś zniesiesz to ,że rozrząd kto inny wymieni ;)
  8. Bardzo fajnie to wyszło!
  9. jakby ktoś chciał EBC YELLOWSTUFF komplet na przód i tył pod tarczę 348 /336 to zapraszam: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=353340
  10. Gotowa do skoku :cool2: Tylko te kółeczka jakieś takie maciupkie ;)
  11. Skrzynię to sobie ogarnij sam przez xhp flashtool.Jak sam nie ogarniasz to najlepiej poszukać ich dystrybutora w PL, np. Wrap tune w Krk
  12. Fajne foty. Super spalanie jak na zimę. U mnie średnia roczna 6,9l.
  13. Jak zwykle konkretny front robót :cool2: Nie wiedziałem, że w IS nerki są jakieś inne, w sensie tych chromowanych żebrowań.
  14. Fajnie teraz zagrywa się z relingami!
  15. pięknie! na tył jeszcze dyfuzorek performance by się przydał :norty:
  16. temat żyje własnym życiem. szkoda,że właściciel się zapadł pod ziemię,bo pewnie coś tam się w aucie działo ciekawego przez te ostatnich kilka lat.
  17. Panowie, mógł być interesujący temat,a niepotrzebnie rozpętuje się gufno-burza... Szrot,nie szrot, to auto Mariusza, kupił dla siebie,chce robić dla siebie, jego pieniądze i jego sprawa. Zamiast komentować,że złom,szrot i bez sensu dajmy mu działać i poczekajmy na efekty. :cool2:
  18. carbony Bartek sprzedaje. moim zdaniem space grau, ferric jest dobry na felgi.w tym konkretnym środku może być zbyt ciemny.
  19. Te carbonowe dodatki nadadzą jej smaczku :cool2: Jeszcze listwy do środka od Bartka weź ;)
  20. ostatnio zauważyłem,że po przesunięciu dźwigni zmiany biegów w lewo gaśnie światełko położenia biegów, nie włącza się tryb S,ani nie aktywuje tryb M - po prostu żadnej reakcji. w związku z tym pojechałem dzisiaj do Halfiego,który temat przerabiał u siebie kilka tygodni temu i u mnie było to samo - przetarte i pęknięte kabelki wiązki w skrzyni... :duh: :duh: :duh: taka sama kaszana jak przecierające się kabelki w klapie w E91. na szczęście temat udało się raz dwa ogarnąć i wszystko śmiga jak ta lala. jeszcze raz dzięki Tomek! :cool2: :cool2:
  21. Jak wgrasz xhp to dopiero będzie!
  22. Grzeb dalej, może jakąś flaszkę znajdziesz ;)
  23. Przód 64 tył 64,5. Opony 225/40/18.
  24. Jak już się ma 348 to moim zdaniem praktycznego sensu nie ma. Lepiej kupić porządne klocki i tarcze. Chyba, że komuś wizualnie odpowiada komplet z F lub w ogóle ma u siebie mniejsze heble i chce coś pomodzić.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.