Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. No nie Marku. "BMW E92 2006-2010 Coupe only preafcelift!"
  2. dzięki! nie widziałem nigdzie splitterów do LCI. są takie w ogóle? haha,dzięki,ale póki co zostaje jak jest - miałem nawet już kupione sprężyny H&R,ale sprzedałem.cenię sobie komfort tego wozu drabiniastego ;) w E91 było bardzo twardo na Eibachach (aczkolwiek wygląd był kosa!) dzięki! bardzo żałuję,że to auto seryjnie nie ma przyciemnionych szyb.na tym i na shadow line "niemiec" przyżydził ;) nie chcę się bawić w oklejanie :roll: dzięki! spoiler trochę kontrowersyjny,bo od góry wielkością przypomina parapet - można pranie rozwieszać ;) ale będzie wisienką na torcie :cool2:
  3. Dzięki Marek! Polecam Ci taki spoiler ;) Pierwsza próba klejenia nieudana - miałem za słabą taśmę. Teraz będzie podejście profesjonalne. Zamówiłem najmocniejszą taśmę 3M oraz Primer,który dodatkowo pomoże w newralgicznych punktach. W międzyczasie - odebrałem dzisiaj od lakiernika listwy Shadowline i od razu wrzuciłem na auto. Jak dla mnie mega :cool2: Nie wiem dlaczego z fabryki nie było takiego konfigu,ale nie ma co marudzić. Fabryka poprawiona ;) Z montażem nie było tragedii. Korzystałem z filmików na yt. Nie połamałem żadnej spinki,więc nic nie musiałem dokupywać. Uszczelki przełożyłem swoje,bo były świeższe niż te od dawcy. Najbardziej nie chciało mi się demontować boczków drzwi,żeby dojść do listewki pod lusterkiem bocznym- na szczęście ogarnąłem temat bez demontażu boczka. W kolejce modów czeka rzeczony spoiler Performance oraz IC Wagner no i wymiana płynu chłodniczego.
  4. ta dziadowska rurka jest też w n57. ona na bank ma jakiś cykl życia produktu i po prostu po jakimś czasie jest na śmietnik. dobra robota z lampami. planuję coś takiego u siebie,a później na to folia bezbarwna.
  5. Spoiler alert :lol: Gotowy do montażu: będzie cieplej to wpadnie na auto
  6. nic nowego nie napiszę - jest cudowna! skoro na zawsze to rozumiem,że nie planujesz wracać do PL? albo przedkładkę będziesz robił za jakiś czas... ;)
  7. Randall, gratuluję nabytku! :cool2: Też u siebie wywalę Egr, ale czekam aż inż. Cypisek zestaw do mojego N57 zrobi :)
  8. Nie, szyb nie trzeba demontować.
  9. Nie ma sprawy :cool2: Kolejny element układanki dotarł. Jutro jadą do lakiernika:
  10. W sprawie felg to uderzaj do Cypiska :cool2: Ja jeżdżę na równym setupie 225/40/18.
  11. wszystkie Stage XHP razem kosztują ok.950zł jak się płaci w USD i masz pełną kontrolę nad softem. za 800zł to nie wiem jaka opcja,ale na pewno nieopłacalna :) temat o sofcie alpiny do n47 jest już na forum,bo sam u siebie miałem taki soft. jak nie chcesz wydawać kasy na xhp to jest to rozsądna opcja. poszukaj sobie numeru wersji oprogramowania,w którymś z tematów tutaj i sam wgraj na próbę :cool2:
  12. nie no, to już koniec ;) IC to podstawa,ale już reszty nie ruszam :) na zewnątrz jeszcze listwy shadow,lusterka na czarno i spoiler Performance na klapę :D na pewno do mapy się przyda :) :cool2:
  13. fajna lektura na poświąteczny poranek i masa informacji :cool2: jeszcze jakby Cypisek tak prowadził swoje tematy to można by było dzięki Wam samemu auto naprawiać ;)
  14. Z martwych wstanie jak Pan Jezus :) :cool2:
  15. Dzięki Marek! Ty to masz dużo frajdy z jazdy patrząc na podpis pod awatarem ;) :cool2: :cool2: :cool2:
  16. a dzięki dzięki :cool2: idę Twoją drogą z tym Wagnerem,aczkolwiek zdecydowałem się na wersję dedykowaną właśnie żeby było od strzała tak jak ma być. jakbym był takim Bartkiem-Cypiskiem :) to pewnie bym sobie poradził z wersją do benzyny,ale nie będąc Nim nie dałbym rady :lol:
  17. Dzisiaj dotarł do mnie RaceChip XLR do modyfikacji sygnału pedału gazu. W poprzednim aucie jak i w tym korzystałem z takiego urządzenia z firmy DTE Systems tzw. PEDAL BOX. RaceChip XLR ma trochę bardziej subtelny wygląd i inne ustawienia.Zasada działania taka sama - auto szybciej reaguje na gaz,rwie do przodu i daje tym samym większą frajdę z jazdy,ale też pozwala bezpieczniej(szybciej) włączyć się do ruchu Na porządne testy nie było dzisiaj okazji.Jutro w drodze na Święta zobaczę jak to się sprawuje. Dzisiaj również dotarła do mnie przesyłka z Niemiec - Wagner EVO I Performance: Oczywiście wersja do Diesel'a nr 200001029. Do benzyny są tańsze i wiem,że da się je założyć,ale trzeba trochę kombinować z podłączeniem żeby to miało ręce i nogi. Tutaj jest p&p i nic nie trzeba rzeźbić. Intercooler firmy Wagner zaprojektowany został specjalnie dla entuzjastów podnoszenia mocy i momentu obrotowego w pojeździe jak i zwiększania efektywności mocy już posiadanej. Obrabiany metodą CNC zbiornik zapewnia niezawodny i niczym niezakłócony przepływ powietrza. Rdzeń chłodzący wykonany w najwyższej jakości o krawędziach z odlewanego aluminium. Zwiększony rozmiar rdzenia z do 13.000 cm³ powoduje maksymalizację przepustowości powietrza co skutkuje radykalną poprawą właściwości chłodzących. Zwiększony rozmiar do 520mm x 200mm x 150mm nie przeszkadza w prostej instalacji. Przepustowość w konfrontacji z seryjnym IC zwiększona o 50%. Redukcja masy – IC Wagner = „Performance” 9,2kg. Bezapelacyjnie najbardziej wydajny i najlepiej wykonany intercooler dostępny na rynku. Trochę fot z unboxingu ;) Oczywiście oryginał. Numer sprawdziłem w internecie i od razu przedłużyłem gwarancję do 4 lat. Montaż dopiero w maju,bo zamówiłem jeszcze do wymiany nowe uszczelki IC i rury do turbiny. Później można jechać na remap :D
  18. Demontaż listwy to pewnie nie problem.Trzeba pogrzebać w necie jak to się robi. Kupno natomiast w stanie do założenia to rzeczywiście wyczyn. Ja wybrałem wariant zakupu nie-idealnych i po prostu oddanie do lakiernika na miejscu. Zobaczymy jak wyjdzie.
  19. Nie no, nówki to nówki. Napięcie rośnie!!! :)
  20. Fajna felga to i normalne, że coraz więcej osób ją zakłada nie tylko ja :mrgreen: :cool2:
  21. super,że działasz! trzymam kciuki! :cool2:
  22. Przegięcie pały! Mega zacne auto zastąpiłeś jeszcze bardziej wyjątkowym! Gratulacje! Szerokości! Ps. Tylko tę ori lotkę bym wywalił i wrzucił Performance w carbonie,albo ewentualnie jakiś zamiennik.
  23. piękna furka! należy jej się prawilny Shadow Line ;)
  24. jak nałożysz niewidzialną wycieraczkę to te prawdziwe możesz wtedy zdemontować. jakieś 1,5kg mniej... :lol: :8)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.