Treść opublikowana przez kulfon3
-
Jak dbać o nasze BMW
"płyn w x-drive" to olej w skrzynce rozdzielacza napędu.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
nie odpuściłbym. też zmieniałem telefon i nie było problemu. nap...lać mailami do skutku ;) można atakować ich też na fb,czy jakichś innych mediach, zostawić komentarz w sklepie google.różnie można działać żeby ich skłonić do współpracy,tym bardziej,że zapłaciliście.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
szybciej spina konwerter-nie ma efektu gumy od majtek i zmiana biegów manetkami jest zauważalnie szybsza.poza tym ciężko mi coś więcej napisać,bo w poprzednim aucie miałem i jestem przyzwyczajony.
-
Jak dbać o nasze BMW
niby tak,ale można też zrobić "stan zero" i mieć spokój.zależy od rzetelności i dokładności historii serwisowej nowego nabytku.
-
335 cypisek
czego niemiecki inżynier nie potrafi to polski zrobi :cool2:
-
E92 M3
Foty urywają suty! :D :cool2:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
z cyklu zrób to sam: odświeżenie parownika klimatyzacji preparatem Toyoty :D profilaktyczne przeczyszczenie przepływomierza za pomocą ARCHOIL AR2810
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
już od dawna wprowadzili abonament. jakiś rok temu chyba. tak długo nie korzystałeś z apki? jeżeli zakupiłeś ją w pełnej wersji jeszcze w czasach kiedy była płatna jednorazowo to napisz do nie email i wyjaśnij o co chodzi. powinni Ci udostępnić możliwość korzystania na starych zasadach. robili taką konwersję dla starych użytkowników.
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Piękne zegary. W wraptune robiłeś?
-
[E90] 335d LCI
Niezły kocur! Lampy po polerowaniu oklejałeś jakąś folią zabezpieczającą?
-
335 cypisek
Plan jest świetny! Trzymam kciuki za realizację
-
ogromny problem z hamulcami po wymianie amortyzatorow
jedź do porządnego wulkanizatora niech Ci sprawdzi zegarem czy tarcze proste i będziesz wiedział.
-
335 cypisek
a ważyłeś te pompy? czy aby ta nowa nie jest cięższa? :D
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
W Monachium by Ci powiedzieli, że właśnie dlatego, że "dopracowane" to tego nie potrzebują :D
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
dziękuję. guzika już nie ma :mrgreen: myślę,że przy xdrive i fabrycznym haku nie jest to możliwe bez jakiejś większej rzeźby... my tu gadu gadu, a czas leci. zamówiłem uszczelki komory silnika,których brak wskazał mi kolega maroek. moim zdaniem tego w aucie nigdy nie było,ale rzeczywiście można było dodać.oczywiście używkę wziąłem ze znanego portalu.na uszczelkach było napisane E91,ale to w sumie nie ma znaczenia.dołożyłem po długiej i krótkiej uszczelce. plastikowych zaślepek na śruby błotników nie mam zamiaru kupować,bo w zasadzie niczemu nie służą poza ubożeniem portfela na prawie 50zł za 6 sztuk plasticzku... Większy mod z dzisiaj to soft XHP do skrzyni biegów. W mojej byłej E91 miałem stage 1,bo motorownia i skrzynia skromne i nie było sensu wywalać kasy na stg2/3. Z tym autem poszedłem na całość i kupiłem cały pakiet zawierający licencję na flashowanie plus stage 1,2,3. całość wyszła 249,99USD,co w sumie po kursie wyszło ok.950PLN. Cena w sumie odpowiada temu co musiałbym zapłacić przedstawicielowi XHP za wgranie tego softu,a tak jak zrobiłem to sam mam dostęp do wszystkiego i mogę sobie zmieniać,modyfikować,wracać do serii kiedy chcę. Kilka screenów dla nieznających apki. Po wykupieniu licencji wykonywany jest backup aktualnego softu co trwa ok.36 min, następnie instalowanie oprogramowania XHP - ok.15min. Jak już mamy wgrane to jesteśmy gotowi do flashowania skrzyni - wybieramy wykupiony stage i flashujemy. Trwa to ok.3 minuty. Podczas całego zabiegu auto musi być na włączonym zapłonie,więc zaleca się zewn.źródło zasilania. Wyskakują błędy skrzyni i napędu,ale w trakcie procesu są one automatycznie kasowane i na koniec całej zabawy nie ma żadnego błędu (w sprawnym aucie :D ) i mamy nowy soft. Do swojego auta wgrałem V2.3. Jutro potestuję. Backup aktualnego softu: http://i.imgur.com/oB8wcQ6.png Info po wgraniu softu XHP: Opis wybranej mapy dostępnej do naszego auta z dziennikiem zmian - na screenach wgrywany przeze mnie stage 2: Ostateczne zatwierdzenie wybranej wersji: Flash skrzyni wybranym softem - jak widać poszło szybko: Info po zakończonej sukcesem operacji: Podstawowe info dot. auta i aktualnego softu skrzyni: Trzymajcie się, pozdrawiam! :D
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Przecież napisał, że nie sprzedaje... A co do spalania to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wiadomo, że jak kogoś stać na m3 czy 335i i jego utrzymanie to nie będzie się podniecał jak najmniejszym spalaniem tylko jak najprzyjemniejszym użytkowaniem ;) :cool2:
-
E92 M3
pięknie po tej pielęgnacji! jak dla mnie wszystko super poza imiennymi tablicami rej.,ale wiadomo, każdy robi jak uważa :) :cool2:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Dzięki za wszystkie opinie :cool2: Właśnie nie chciałem takiego jak ori tylko na czerwono. Szukałem pomarańczowego, ale nie znalazłem :) Na obniżenie nie dam się namówić - przy piastach z E82 moje koło z tyłu jest dodatkowo wypchane na zewnątrz. Przy ET20 moich felg wzór 270M i obniżeniu auta sprężynami obcierka gwarantowana :nienie: A poza tym wciąż cenię sobie komfort jazdy na tym zawieszeniu :wink:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
ale porównanie Marek... :lol: a poza tym jeszcze przed chwilą Ci się podobał :D ten guzik zmieniam w 2 minuty,ale skoro tak Wam się podoba to zostaje :D
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
taak. niesamowicie Ci się podoba i chciałbyś nawet dwa takie do siebie :D
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
dziś mod z rodzaju hit/kit. ja się znudzi to wyleci.
-
335 cypisek
Kawał dobrej roboty :cool2: Chciałbym żeby moje miało lakier w takim stanie :)
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Jak będzie chciał to dostanie namiary na mojego machera :) Tylko zestaw musi mieć taki jak ja miałem :)
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
zanim pojedziesz na montaż tylnich hebli to sprawdź sobie stan nakrętek na półosiach z tyłu,bo można się zdziwić. nie Bartek? ;) zmiany na plus. niebieskie heble do srebrnej budy będą dobrze wyglądać :cool2:
-
F30 330i USA
Tak jak przedmówcy. Koło mega. Przydałby się Shadow :cool2: