Treść opublikowana przez kulfon3
-
chip tuning - wykres
- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
wczoraj auto pojechało na program. co sądzicie? :8)- [E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Odważnie! Lubię takie śmiałe kontrasty! Szkoda, że nie 18"- F30 330i USA
pięknie, tak jak przed geomertią! ;) to teraz bierz się dalej za niebieską!- [E90] 335d LCI
Jakaś różnica po czyszczeniu?- 330xd cypisek
Niezły strzał te felgi. Pogratulować!!! Tylko masz minusa, że nie zajechałeś po drodze :nienie: ;)- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki Pany! wczoraj zauważyłem,że gałka zmiany biegów Performance wygląda średnio ciekawie. tak jakoś nigdy nie zwracałem na nią uwagi: poczytałem co na szybko można z tym zrobić i zabrałem się do roboty.ciepła woda z mydłem,mikrofibra i jedziemy. woda,w której namaczałem mikrofibrę szybko zmieniła kolor :oops: jak dla mnie efekt bardziej niż zadowalający:- [N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Pawelgawel, może do tych opcji resetu dodać reset skrzyni rozdzielacza napędu VTG. Przydałoby się tym co mają x-drive :?: :cool2:- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! najlepiej poczytać u producenta ;) https://ebcbrakes.pl/klocki-hamulcowe-ebc-yellow-stuff,36 Dzięki! Na pewno nie przyniosą tyle mocy co u Ciebie,bo silnik nie ten,ale powinno być w miarę ;) Mówisz o tym? :D Marek zna moje zdanie (zderzak Performance i progi powinny były zostać :D ), ale ma swoją koncepcję,ja to szanuję - Jego auto. Najważniejsze,że wszystko co robi to naprawdę liga światowa.Żadnego druciarstwa,żadnych kompromisów. Ten przód wygląda jak z salonu . Wzorcowy Mpakiet :cool2: Nie ma sprawy! Polecam się na przyszłość . Może uda się jakieś sensowniejsze fotki zrobić :cool2:- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki Randall :cool2: Ciężko było znaleźć dobrą alternatywę dla 313, ale chyba się udało- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
DJE ,ale jeździ po DW i chwilowo nie ma :D A co do felg to się naczytałem,że helmutom niekiedy obciera,ale może mieli szersze kapcie. U mnie przy oponie 225/40/18 nic nie trze.- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Kilka rzeczy się przy aucie działo ostatnio,więc po kolei. Dzięki koledze Markowi (marko0424) wpadł do auta zregenerowany alternator. Dzięki Marek :cool2: Dodatkowo wymieniłem x-ring rury między intercoolerem a rurą do kolektora. Niestety nic to nie dało. Nadal minimalnie poci się na łączeniu. Miał ktoś coś podobnego??? :mad2: Tydzień temu przy przebiegu 318 155 auto pojechało na mały serwis. Nic się nie psuło,po prostu jak zwykle poprawiam to co jest. Konwerter skrzyni o oznaczeniu S126 dostępny w pakiecie Performance Power Kit dla mojego silnika ( a także w 123d, 184 konnej wersji serii E9X). Oczywiście w zestawie nowy uszczelniacz z firmy ZF. Wydajniejsze od moich wtryskiwacze z wersji 123d LCI ( nr 0445117017, 7805430-01) zakupione od kolegi Sławka (LTS77),któremu dziękuję za profesjonalną obsługę w tym temacie :cool2: Do wtryskiwaczy oczywiście nowe podkładki. Zakupione już pół roku temu klocki EBC YELLOWSTUFF, przód DP42006R i tył DP41588R. Miałem nie zakładać,ale skoro auto ze mną zostaje to wleciały. Serwis ogarnięty jak zwykle w MP Serwis w Bystrym k/Oleśnicy. Polecam :cool2: Wczoraj auto odebrałem z jednoetapowej korekty lakieru i zabezpieczenia powłoką polimerową o trwałości ok.6miesięcy. Niestety nie mam ciekawych plenerów na sesję. Wnikliwe oko zauważy zmianę felgi. Będąc na urlopie w Niemczech kupiłem felgi wzór M270 18" 8J ET20 - wychodziły jako zimowe felgi do BMW M3 E92. Myślę,że siadły fajnie. Podoba mi się wklęsłość - dość widoczna jak na felgę 18 cali. No i nie trzeba dystansów,a koło jest fajnie wypchnięte na zewnątrz. Opony bez zmian,nic nie ociera. A dzisiaj w gościnę na chwilę zawitał Marek i jego tłuuuuste 335d :shock: :8) :8) :8) Na to auto nie można się napatrzyć i nie chce się z niego wysiadać :cool2: W przyszłym tygodniu nowa mapa i zobaczymy co się da zrobić na nowych wtryskach i konwerterze przy zachowaniu całej ekologii :mrgreen: Moje stare wtryskiwacze o idealnych korektach, konwerter oraz klocki TRW niskopylące na sprzedaż jakby ktoś chciał.- F30 330i USA
To geometria wyszła gratis? ;)- [N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A tę sondę to oryginalną dałeś czy jakiś zamiennik?- E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Ładne spalanie. Podobny wynik miałem ostatnio swoim automatem 2.0d- [E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
jak tam dpf po czyszczeniu? wszystko ok?- E91 335D by marko NBT EVO str 5
Po kroku do celu! Ta wiązka to pikuś:cool2:- E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
U mnie zdjęcia działają. Piękne auto :cool2:- Ciekawe oferty z allegro - e9x
Sądząc po nicku to chyba kolega piotres.- Regeneracja konwertera ZF Germany
Dzięki wielkie! Kupiłem oryginalny uszczelniacz ZF za 19.10zł... BMW ponad 90zł... Chyba BMW lepiej od ZF tego nie robi? :lol: :mad2: https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3134201734181-24_31_7_519_352-z,scr_dItems.html- Regeneracja konwertera ZF Germany
Który numer to jest uszczelniacz pompy, który należy wymienić patrząc na diagram? http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=UW71-EUR-06-2009-E91N-BMW-320xd&diagId=24_1069 9,10,12 trzeba wymienić przy wymianie konwertera? :?:- Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Przeanalizuj IPiki, może rozwikłasz ten "plan" :mad2:- [N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A to nie jest tak, że przy ograniczeniu egr dpf właśnie szybciej będzie się zapełniał?- Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mam program i używam :), ale silnik mam słabszy ;) Generalnie jak się uda dobrze kupić to polecam.- [E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
kurła,może być ;) - E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.