Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Jak bym miał Mariusz trochę zaskórniaków w postaci 45 tyś kolumbijskich pesos to kto wie..... :8) :lol: :lol: :lol: dziękuję! progi są ori performance.mi akurat ten pakiet najbardziej się podoba,tym bardziej,że rzadko spotykany. tak,te felgi robią robotę.mają całkiem niezłą wklęsłość jak na 18" i ori. akurat automat i xdrive to rzeczy,które musiały u mnie być,ale wiadomo, każdy pod siebie szuka :lol: spalanie zawsze miałem w granicach 7l w cyklu mieszanym.od miesiąca po programie i na wydajniejszych wtryskach aktualnie jest 6,9. jazda na ogół spokojna,bez szaleństw. obniżenie to jedynie sprężyny eibach pro kit. amorki standardowe,seryjne dla xdrive. tak,wiem,że to mało racjonalne.nie mam zamiaru się tego auta pozbywać za wszelką cenę,ale może akurat ktoś się zainteresuje albo poleci dalej. jeżeli nie,a następcę bym znalazł w serii e9x to pewnie część rzeczy wróciłaby tutaj do serii i wtedy cena będzie inna. jeszcze nigdzie ogłoszenia ponownie nie wystawiałem.pożyjemy zobaczymy ;)
  2. dzięki :cool2: pożegnałeś się z 335 - może się skusisz? :D
  3. Też mam taką nadzieję ;) Tymczasem z okazji faktu,że od ostatniej wymiany oleju minęło ok. 14 000km ( 04.2018) udałem się dzisiaj przy przebiegu 321 675 do słynnego w moim temacie MP Serwis w Bystre k/Oleśnicy na wymianę oliwy. Tym razem znowu BMW TWIN POWER TURBO 5W30 i jak zwykle filtr MANN. Przed wymianą płukanką Valvoline,a po wymianie i rozgrzaniu oleju dorzuciłem 200ML Archoil AR9200V2 . A niech ma na Nowy Rok :cool2: Po ostatnich modach mechanicznych,programie i montażu NBT bardzo przyjemnie się tym autem jeździ,ale jakby się znalazł jakiś chętny kontynuować opiekę nad tym cackiem ;) to zapraszam do kontaktu :8)
  4. Na pewno znajdzie się chętny co Ci odda swoje gumowe za te stalowe ;)
  5. Na tym zdjęciu całkiem dobrze to wygląda :cool2:
  6. A nie lepiej żeby tutaj podać pomysł na rozwiązanie i pomóc innym forumowiczom na przyszłość? Jak masz rozwiązanie, a nie chcesz się podzielić to sam pisz do niego na pw zamiast de facto zaśmiecać temat :mrgreen:
  7. Pierwszy! Gratuluję ;) Niemiec jak sprzedawał to auto kilka lat temu to nawet nie wiedział jak grubo będzie się działo ;)
  8. Dziękuję kolego :) Sprzedawaj swoją i kupuj moją ;)
  9. Mam nadzieję, że kolejny temat tego auta będzie dłuższy niż ten, bo Ty to jedynie smaku narobiłeś :D
  10. może dalej EGR jest przyblokowany? jak się raz zaciął to możliwe,że znowu się zaciął. to cięgienko po smarowaniu ruszysz kilka razy i wydaje się ok,a za kilkunastym razem się zatnie. jeżeli to nie to to nie wiem...
  11. mój samochód to nie 3.0,nie 4.0,nie 5.0, ale jak na 2.0d z zachowaniem całej ekologii to jest całkiem żwawy. będzie mnie stać na 3.0 to sobie może kupię ;) wiadomo,że co osoba to inna opinia w temacie co jest fajne,a co nie,ale to nie temat na takie dyskusje ;) pozdrawiam
  12. Trzymam kciuki i gratuluję nabytku! Właśnie, Mariusz może oddaj do roboty Tussikowi to auto. Na Litwę nie jest tak daleko ;) Po naprawie trzeba będzie dodać jej mocy, żeby już nigdy żaden huragan jej nie dogonił ;)
  13. możesz.
  14. tak jak i u Ciebie ;) :cool2: dzięki Mariusz! jak na 2.0d diesel to bardzo fajne auto.fajnie jakby ktoś inny je docenił w przyszłym roku i kupił ode mnie ;)
  15. jak tu się przyjemnie zrobiło w ten niedzielny poranek :) grunt żeby dobre auto zawsze miało dobrego właściciela :D
  16. u mnie tam sucho jak na pustyni,pomimo,że mam wrażenie,że ta rura jakoś lekko tam siedzi. zatrzask trzyma i jest spokój,zero wycieków. natomiast na jej zakończeniu - przy IC trochę mi się poci,mimo iż wymieniałem uszczelkę na nową z ASO.
  17. bardzo fajny konfig kolorystyczny! :cool2: jak szukałeś ciekawego E91 w alpinweiss to mogłeś do mnie zagadać ;)
  18. jak się dodzwonisz to pewnie się dowiesz coś w stylu "że to przykładowa oferta auta,które mogą ci ze stanów ściągnąć jak zapłacisz tyle i tyle zaliczki..." :mad2: za tą cenę ta wersja to nierealna oferta.
  19. Tydzień temu wpadły nowe mapy :norty: No,ale zanim wpadły trzeba było trochę pozmieniać w aucie: Wprawne oko obserwatora zauważy,że to NBT EVO. Pozazdrościłem koledze Markowi ;) Kilka zdjęć jak to wygląda w moim aucie: Wszystko zrobione tak,że w razie potrzeby można wrócić do CIC. Auto trochę odmłodniało w środku. Nie udało mi się uruchomić póki co Screen Mirroring,bo auto coś nie chce widzieć mojej Xperii XZ2 Compact,ale funkcja ta oczywiście działa - z Samsungiem Olka,który wszystko montował nie było żadnego problemu. Może uda mi się znaleźć jakieś rozwiązanie,albo ktoś z forumowiczów doradzi? Do zrobienia zostało przeprogramowanie dwóch przycisków multifunkcji,usunięcie wpisu serwisowego auta dawcy i może uda się też drugie gniazdo USB uruchomić. To tyle prezentów na ten rok ;)
  20. fajny ... garaż. :wink:
  21. ale offtopy lecą..... Bartek,czy ten potencjalny nabytek będzie w tej samej tonacji kolorystycznej? :wink:
  22. dolot performance do benzyny: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-performance-carbon-intake-for-e90-325-328-330-sport-oryginal-wysylka-25-zl-kurier-pobranie-ID6Bu7WX.html?
  23. ło matko! ale szatan!
  24. wrzucaj m-pakiet i jakąś fajną dokładkę do tego albo rób LCI ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.