Treść opublikowana przez pablo294
-
Różnica w bieżniku prawe/lewe
Gdzieś wyczytałem, że nie powinno się zakładać opon o różnicy powyżej 5mm; czyli się mieścisz :D
-
Śląskie
Witam. Szukam dobrego lakiernika w Rybniku i okolicach. Warsztatów jest pełno, tylko jak znaleźć ten dobry. Do polakierowania zderzak.
-
E91 320d nierówna praca
wg mnie +1 to nie jest jakaś straszna wartość, nie ruszałbym tego
-
[e90] Poziom oleju w silniku - problem
Dopiero dzisiaj sobie przypomniałem, sprawdziłem i w 95% pokrywa się z tym co mam na bardzo zimnym.
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
A to jest na to jakaś akcja serwisowa ? Czy po prostu, jadę do serwisu, mówię że chce upgrade i płacę?
-
Wymiana radia
KOlega dziqsek to robił w swoim temacie. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytania :) Ale co do tego czy było to z BT, nie jestem pewien.
-
Wysokie spalanie M47 320d
słowo DO oznacza, że może to być również 1% Reklamotwórcy uwielbiają to słowo np. DO 3 razy dłużej itd. :D
-
Jaki silnik do e90?
A tak jeszcze a propo auta z tego ogłoszenia, popatrzcie jakiego ma zeza ;p Prawe oczko ewidentnie mu ucieka, chociaż koła skręcone w drugą strone :D
-
E91, Jak sprawdzić stopień zapchania filtra dpf??
Wydaję mi się, że jak byłem na kompie to widziałem ile jest w nim gram sadzy. Mylę się ?
-
Drl e90 LCI
Ponoć z H7 nie wystarczą.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Na temat tych felg mogę powiedzieć tylko tyle, że nie są orginalne
-
Drl e90 LCI
No tak , ale ze zwykłych halogenów DRL nie zrobisz..
-
[e90] Poziom oleju w silniku - problem
Ja zawsze sprawdzam olej na zimno bo wg mnie wtedy jest na pewno "spłynięty" :lol: Mam pół bangetu i pokrywa się to z elektrycznym wskazaniem ;p
-
[E9X] nieświęcące ringi w lewej lampie
http://allegro.pl/philips-h10w-postojowka-do-bmw-i3086089048.html :cool2:
-
Napawa wgniecionych drzwi - czy jest możliwość
KOlego czekamy na efekty ! Sam jestem z tych okolic i mam wgnieciony ten róg na przednich prawych drzwiach, więc jeśli się uda to poproszę namiary do magika :cool2:
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
Koledzy! Głównie skrab . Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojego samochodu i kolejnej wersji silnika M47. NIestety, wraz z nadjeściem roku 2007 te silniki bezpopwrotenie odeszły. A dzisiaj tj 2013 rok mało kto, jeśli kupuje samochód i stać go na ten z 2008 roku kupi starszy. Takie są czasu, że 7 letnie samochody są dziadkami i nikt ich nie chce. Oczywiście zdarzają się przypadki z małym przebiegiem, pierwszy właściciel itp, ale w ogromie igieł na allegro.. sami wiecie. Tak więc kto chce nowszy samochód BMW, z silnikiem diesla <2000 cm3 to nie ma wyboru i musi kupić N47 ! Poza tym stajesz się nudny, bo w każdym temacie gdzie się nie pojawisz jeździsz po N47, a więc gratuluję Ci Twojego bezawaryjnego samochodu i cieszę się, że jestes z niego zadowolny :cool2: . Ja się nie wypowiadam bo chcąc LCI M47 nie mogłem dostać.
-
E 90 Ciężko chodzi kierownica
Ja mam elektryczne i na parkingach, przy bardzo małych prędkościach chodzi leciutko. Wraz ze wzrostem prędkości "twardnieje" .
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Moim poprzednim postem nie piłem do Ciebie, wiem dlaczego wymieniałeś :cool2: Tak tylko pytam, na przyszłość. A Ty kolego wymieniałeś czujnik ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Można też z nadgorliwości wymienić komplet hamulców i jeśli czujnik nie jest naruszony raczej się go nie wymienia. Dobrze myślę ? :lol:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
A to nie kasowałeś przy wymianie ?
-
E91 N47 nie domyka economizer
Mało widuje 318d Lci w mojej okolicy.. Gdyby nie kosztowała ponad 1000 po prostu bym ja wymienił.
-
E91 N47 nie domyka economizer
Dokładnie, sam kilkoma jeździłem. Czy odpięcie przepływki da mi odpowiedź czy jest uszkodzona ?
-
E91 N47 nie domyka economizer
Ja mam końcówke 2008 roku więc raczej kolo 140. Niestety jakoś nie umiem siąść i przejrzeć allegro ;p
-
E91 N47 nie domyka economizer
Nie wiem czy na 3 też nie brakuje kolo 1-2 . Jak byłem pod kompem w zeszłym roku to wyszło ze jest za małe ciśnienie doładowania o ok 5% przy wyższych obrotach i to właśnie może być spowodowane przepływka... No nic trzeba będzie jeszcze raz zrobić test i przyjrzeć się trzeciemu biegu. Dzięki !
-
E91 N47 nie domyka economizer
Witam zauważyłem dzisiaj, że przy pełnym bucie oczywiście na biegach od 4 wzwyż econimzer sie nie domyka do końca. Im wyższy bieg tym bardziej strzałka odstaje od 20. Słyszałem gdzieć z czym to może mieć związek jednak było to dawno i zapomniałem.