Skocz do zawartości

pablo294

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo294

  1. Gdzieś wyczytałem, że nie powinno się zakładać opon o różnicy powyżej 5mm; czyli się mieścisz :D
  2. pablo294 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Witam. Szukam dobrego lakiernika w Rybniku i okolicach. Warsztatów jest pełno, tylko jak znaleźć ten dobry. Do polakierowania zderzak.
  3. wg mnie +1 to nie jest jakaś straszna wartość, nie ruszałbym tego
  4. Dopiero dzisiaj sobie przypomniałem, sprawdziłem i w 95% pokrywa się z tym co mam na bardzo zimnym.
  5. A to jest na to jakaś akcja serwisowa ? Czy po prostu, jadę do serwisu, mówię że chce upgrade i płacę?
  6. pablo294 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    KOlega dziqsek to robił w swoim temacie. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytania :) Ale co do tego czy było to z BT, nie jestem pewien.
  7. słowo DO oznacza, że może to być również 1% Reklamotwórcy uwielbiają to słowo np. DO 3 razy dłużej itd. :D
  8. A tak jeszcze a propo auta z tego ogłoszenia, popatrzcie jakiego ma zeza ;p Prawe oczko ewidentnie mu ucieka, chociaż koła skręcone w drugą strone :D
  9. Wydaję mi się, że jak byłem na kompie to widziałem ile jest w nim gram sadzy. Mylę się ?
  10. pablo294 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    Ponoć z H7 nie wystarczą.
  11. Na temat tych felg mogę powiedzieć tylko tyle, że nie są orginalne
  12. pablo294 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    No tak , ale ze zwykłych halogenów DRL nie zrobisz..
  13. Ja zawsze sprawdzam olej na zimno bo wg mnie wtedy jest na pewno "spłynięty" :lol: Mam pół bangetu i pokrywa się to z elektrycznym wskazaniem ;p
  14. http://allegro.pl/philips-h10w-postojowka-do-bmw-i3086089048.html :cool2:
  15. KOlego czekamy na efekty ! Sam jestem z tych okolic i mam wgnieciony ten róg na przednich prawych drzwiach, więc jeśli się uda to poproszę namiary do magika :cool2:
  16. Koledzy! Głównie skrab . Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojego samochodu i kolejnej wersji silnika M47. NIestety, wraz z nadjeściem roku 2007 te silniki bezpopwrotenie odeszły. A dzisiaj tj 2013 rok mało kto, jeśli kupuje samochód i stać go na ten z 2008 roku kupi starszy. Takie są czasu, że 7 letnie samochody są dziadkami i nikt ich nie chce. Oczywiście zdarzają się przypadki z małym przebiegiem, pierwszy właściciel itp, ale w ogromie igieł na allegro.. sami wiecie. Tak więc kto chce nowszy samochód BMW, z silnikiem diesla <2000 cm3 to nie ma wyboru i musi kupić N47 ! Poza tym stajesz się nudny, bo w każdym temacie gdzie się nie pojawisz jeździsz po N47, a więc gratuluję Ci Twojego bezawaryjnego samochodu i cieszę się, że jestes z niego zadowolny :cool2: . Ja się nie wypowiadam bo chcąc LCI M47 nie mogłem dostać.
  17. Ja mam elektryczne i na parkingach, przy bardzo małych prędkościach chodzi leciutko. Wraz ze wzrostem prędkości "twardnieje" .
  18. Moim poprzednim postem nie piłem do Ciebie, wiem dlaczego wymieniałeś :cool2: Tak tylko pytam, na przyszłość. A Ty kolego wymieniałeś czujnik ?
  19. Można też z nadgorliwości wymienić komplet hamulców i jeśli czujnik nie jest naruszony raczej się go nie wymienia. Dobrze myślę ? :lol:
  20. A to nie kasowałeś przy wymianie ?
  21. Mało widuje 318d Lci w mojej okolicy.. Gdyby nie kosztowała ponad 1000 po prostu bym ja wymienił.
  22. Dokładnie, sam kilkoma jeździłem. Czy odpięcie przepływki da mi odpowiedź czy jest uszkodzona ?
  23. Ja mam końcówke 2008 roku więc raczej kolo 140. Niestety jakoś nie umiem siąść i przejrzeć allegro ;p
  24. Nie wiem czy na 3 też nie brakuje kolo 1-2 . Jak byłem pod kompem w zeszłym roku to wyszło ze jest za małe ciśnienie doładowania o ok 5% przy wyższych obrotach i to właśnie może być spowodowane przepływka... No nic trzeba będzie jeszcze raz zrobić test i przyjrzeć się trzeciemu biegu. Dzięki !
  25. Witam zauważyłem dzisiaj, że przy pełnym bucie oczywiście na biegach od 4 wzwyż econimzer sie nie domyka do końca. Im wyższy bieg tym bardziej strzałka odstaje od 20. Słyszałem gdzieć z czym to może mieć związek jednak było to dawno i zapomniałem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.